Fatih Portakal


Fatih Portakal ekranlara dönme şartlarını açıkladı!
Fatih Portakal ekranlara dönme şartlarını açıkladı! FOX TV'deki görevinden bir yıl önce ayrılan Fatih Portakal ekrana dönme koşullarını açıkladı. Portakal, "Ben kendi şartlarımla giderim. Eğer böyle bir şirket varsa, kendi şartlarımı koyarım, kabul ederse çıkarım." ifadelerini kullandı.
İstanbul Sözleşmesi kararı Twitter'da TT oldu
İstanbul Sözleşmesi kararı Twitter'da TT oldu Türkiye, ilk imzacısı olduğu İstanbul Sözleşmesi'nden Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle ayrılmasına ilişkin Baş İmam Mehmet Boynukalın, "İstanbul Sözleşmesi kaldırılmış, hamdolsun!" diye yazdı.
Fatih Portakal 3 yıl hapis istemiyle yargılandığı davadan beraat etti
Fatih Portakal 3 yıl hapis istemiyle yargılandığı davadan beraat etti Paylaştığı Twitter mesajı nedeniyle Bankacılık Kanunu'nun 'İtibarın Korunması' başlıklı 74'üncü maddesini ihlal ettiği ve ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ suçlamalarıyla hakkında iddianame düzenlenen ve 3 yıla kadar hapsi istenen gazeteci Fatih Portakal beraat etti.
İsmail Küçükkaya: "Fatih Bey ile yemek yemişliğim yok"
İsmail Küçükkaya: "Fatih Bey ile yemek yemişliğim yok" Fox TV'de yıllardır sabah kuşağında yayınlanan "Çalar Saat" programını hazırlayıp sunan gazeteci İsmail Küçükkaya, YouTube'da yayınlanan bir programın konuğu oldu.
Fatih Portakal'ın trans yağ isyanı
Fatih Portakal'ın trans yağ isyanı Tarım ve Orman Bakanlığı'nın gıda ürünlerinin etiketinde 'trans yağ' ibaresini kaldırmak için yönetmelik taslağı hazırladığına ilişkin haberlere Fatih Portakal'dan dikkat çeken bir yorum geldi.
Fatih Portakal yeni stüdyosundan fotoğraf paylaştı
Fatih Portakal yeni stüdyosundan fotoğraf paylaştı Gazeteci Fatih Portakal Youtube yayınlarını gerçekleştireceği stüdyosundan fotoğraf paylaştı.
Fatih Portakal isyan etti: "Bu nasıl duyarsızlık?"
Fatih Portakal isyan etti: "Bu nasıl duyarsızlık?" İzmir depremiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Fatih Portakal, Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen yat yarışına tepki göstererek "Acı ve yas varken Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışı yapılıyor. Yarın da ödül töreni" ifadesini kullandı.