Fazıl Say


Fazıl Say'dan Ekrem İmamoğlu'na tepki
Fazıl Say'dan Ekrem İmamoğlu'na tepki Sanatçı Fazıl Say, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, Nagehan Alçı'ya röportaj vermesine tepki göstermiş, Alçı ise köşe yazısıyla Say'a yanıt vermişti. Say da bunun üzerine Alçı'ya "Yok röportajdı, yok otobüstü, geç bunları. Senin bineceğin tek otobüs cezaevine giden otobüs olmalı" demişti.
Fazıl Say'dan Nagehan Alçı'ya bomba yanıt!
Fazıl Say'dan Nagehan Alçı'ya bomba yanıt! Fazıl Say, Habertürk yazarı Nagehan Alçı'nın kendisini eleştirdiği köşe yazısı üzerine Alçı'ya sert bir yanıt daha verdi. Say, Alçı'ya "Yok röportajdı, yok otobüstü. Geç bunları. Senin bineceğin tek otobüs cezaevine giden otobüs olmalı" diye seslendi.
Ezgi Mola'dan olay Adnan Oktar yorumu!
Ezgi Mola'dan olay Adnan Oktar yorumu! Saç ve sakalını daha da uzattığı gözlenen Adnan Oktar'ın cezaevindeki son görüntüsü dikkat çekti.
Fazıl Say, Munzur Nehri kıyısında konser verdi
Fazıl Say, Munzur Nehri kıyısında konser verdi Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, 'Munzur Nehri ve Çevre kirliliği' konusunda farkındalık oluşturmak için Munzur Nehri kıyısanda konser verdi. Mezzosoprano Serenad Bağcan'ın eşlik ettiği konseri binlerce kişi izledi.
Ahmet Say son yolculuğuna uğurlanıyor
Ahmet Say son yolculuğuna uğurlanıyor Hayatını kaybeden müzikolog, yayıncı, öykü ve roman yazarı Ahmet Say, Ankara'da düzenlenen törenin ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlanacak.
Fazıl Say Ovacık’ta konser verecek
Fazıl Say Ovacık’ta konser verecek Piyanist Fazıl Say, 28 Mayıs’ta Tunceli’de halk konseri verecek.
Fazıl Say baba acısıyla sarsıldı
Fazıl Say baba acısıyla sarsıldı Piyanist ve besteci Fazıl Say'ın müzisyen babası Ahmet Say, 86 yaşında hayatını kaybetti.