fenomen


Nurgül Yeşilçay: "Ekonomik kriz var, nasıl evlenelim?"
Nurgül Yeşilçay: "Ekonomik kriz var, nasıl evlenelim?" 2018 yılından bu yana yapımcı Necati Kocabay ile aşk yaşayan Nurgül Yeşilçay, her yıl evlenmeye niyetlense de olmuyor...
Fenomenlerle birlikte TikTok’ta para aklayan çeteye operasyon!
Fenomenlerle birlikte TikTok’ta para aklayan çeteye operasyon! İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Tiktok üzerinden sanal para ticaretiyle 1,2 Milyar TL kara para aklandığının tespiti üzerine yapılan operasyonda sosyal medya fenomenlerinin de aralarında bulunduğu 120 şüpheliyi gözaltına aldı.
Merhum Taha Duymaz'ın annesi: "Para kazanmamız lazım"
Merhum Taha Duymaz'ın annesi: "Para kazanmamız lazım" Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden genç fenomen Taha Duymaz'ın annesi Meryem Duymaz da fenomen oluyor. Acılı anne hayata tutunmak için sosyal medya hesabı açarak "Para kazanmamız lazım" dedi.
Meghan Markle'ın tek bir paylaşımı 7,8 milyon TL!
Meghan Markle'ın tek bir paylaşımı 7,8 milyon TL! 2020 yılında eşi Prens Harry (38) ile birlikte İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerinden ayrılan ve ABD’ye yerleşen Meghan Markle (41), farklı projelerle hayatlarına devam edeceklerini açıklamıştı.
Yangından çıkan şarkı yayında!
Yangından çıkan şarkı yayında! Kahreden yangında can veren fenomenleri̇n yaptıklari şarkı, 'Cennetten Çi̇çek' i̇le rekorlar kıran şarkıcı Zehra tarafından, "Ki̇mi̇n Umrunda" ismiyle okunup produktor Erol Köse tarafından arşivlenmişti. Olay taze iken acıya saygıyla proje durmuştu.
Adı Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül kanserin pençesine mi düştü?
Adı Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül kanserin pençesine mi düştü? Adı bir süredir yakışıklı aktör Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül'den bir iyi bir de kötü haber geldi...
Ünlü fenomen 'sığır' diyen takipçisinden şikayetçi oldu
Ünlü fenomen 'sığır' diyen takipçisinden şikayetçi oldu Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Eva Benir, on binlerce takipçisi bulunan sosyal medya hesabında yayınladığı bir videosunun altına yapılan yorumla soluğu savcılıkta aldı.