Fethiye


Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in tatil rotaları belli oldu
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in tatil rotaları belli oldu Tatil rotasını belirleyen Kıvanç Tatlıtuğ, Güney Amerika'yı karavanla keşfedecek. Kıvanç Tatlıtuğ'un gezilecek yerler listesinde özellikle Şili-Pucon var.
Yağış getiren sıcaklık dalgalanması! Kış havası tamamen bitiyor mu?
Yağış getiren sıcaklık dalgalanması! Kış havası tamamen bitiyor mu? Türkiye ilkbahar havasını yaşamaya başladı. Bu hafta sıcaklık dalgalanmalarının da etkisiyle yağışlar özellikle batı bölgelerde etkili olacak.
Cem Belevi memleketinin uğuruna inanıyor
Cem Belevi memleketinin uğuruna inanıyor Cem Belevi yeni şarkısı "Allah Biliyor ile listelerde zirveye doğru ilerlerken; şarkıyı ilk kez canlı olarak İzmir’de sahne aldığı mekanda sevenleri için seslendirdi.
Cem Belevi klipten film setine koştu
Cem Belevi klipten film setine koştu Ünlü oyuncu ve şarkıcı Cem Belevi yeni teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu.
Üniversite hayali yıllar sonra gerçek oldu
Üniversite hayali yıllar sonra gerçek oldu Fethiye'de turizm işletmeciliği yapan 51 yaşındaki Tarkan Sapmaz, hayalini kurduğu üniversite eğitimini, 18 yaşındaki kızı Mine ile birlikte gerçekleştiriyor.
Fethiye'de yaşanan gizemli olay çözüldü!
Fethiye'de yaşanan gizemli olay çözüldü! Muğla'nın Fethiye ilçesinde pompalı tüfekle kendini vurduğu öne sürülen kişiyle ilgili daha önce gözaltına alınıp serbest bırakılan şüpheli tutuklandı.
Fethiye'de 25 milyonluk vurgun
Fethiye'de 25 milyonluk vurgun Muğla'nın Fethiye ilçesinde, vatandaşları dolandırarak 25 milyon lira vurgun yapan 3 şüpheliden 2'si tutuklandı.