Fethiye


Fethiye'de molotoflu hainlik… Halk seferber oldu Muğla'nın Fethiye ilçesinde ormanlık alanda çıkan orman yangını yaklaşık 3 saatlik mücadele ile kontrol altına alındı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Ölüdeniz mahallesinin Ovacık Mevkii'ndeki orman yangınını 4 kişinin molotof kokteylleri ile çıkardığı yönünde iddialar olduğunu söyledi.
Fethiye'deki ünlü tesiste bir ekmek 75 lira! Pandemi döneminde 'soyguna' başlayan tatil beldelerinde her gün yeni bir skandal var. Bu kez başrolde Fethiye’deki Yazz Collective bulunuyor.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in bitmeyen tatili Netflix'te yayınlanacak 'Bir Denizaltı Hikayesi' adlı dizisinin çekimlerini tamamlayan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile tatile doymuyor.
Ege sahilleri tıklım tıklım! Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Çeşme milyonlarca tatilciyi ağırlıyor. Bayramın birinci günü sahillerde adım atacak yer kalmadı. Uçaklar ek seferlerini üç katına çıkartırken, otobüs şirketleri ise bazı şehirlerden saat başı olarak sefer düzenlemeye başladı.
Deniz Baysal: "Tatil henüz yeni başlıyor" Deniz Baysal eşi Barış Yurtçu ile önceki gün Alaçatı’da görüntülendi.
Hatice Şendil Neslişah Alkoçlar'a poz verdi Hatice Şendil eşi Burak Sağyaşar ve oğlu Can ile Fethiye’de yakın arkadaşları Neslişah Alkoçlar ile aynı otelde tatil yaptı.
Bebek bekleyen Bergüzar Korel'in Fethiye tatili sürüyor Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, önceki gün Fethiye'de konakladığı otelin plajında objektiflere yansıdı.