Feyza Aktan


Feyza Aktan'dan Özcan Deniz ve kardeşi Sibel Semerci'ye gizli kamera suçlaması Feyza Aktan, eski eşi Özcan Deniz ve onun kız kardeşi Sibel Sermerci hakkında suç duyurusunda bulundu.
Özcan Deniz ve Feyza Aktan karakolluk oldu! İki yıl önce boşanan Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasında sular durulmuyor.
Feyza Aktan'ı darp ettiği iddia edilen Özcan Deniz hakim karşısına çıktı Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz hakkında eski eşi Feyza Aktan’ı darp ettiği gerekçesiyle ‘yaralama’ suçundan 1 yıl 6 aya kadar hapis cezasıyla dava açılmıştı. Davanın ilk duruşması bugün görüldü. Feyza Aktan ve Özcan Deniz duruşmaya katıldı. Özcan Deniz, hakim karşısına çıktı.
Ekranda "Müge ile Gülşen'le 2. Sayfa" farkı! Özel haberleriyle magazin gündemini belirleyen, bir ekran klasiği "Müge ile Gülşen'le 2. Sayfa" bomba gibi döndü...
Feyza Aktan ve Özcan Deniz arasında olay çıkartan yeni kriz! Oğlu Kuzey'in velayetini almak için uğraşan Özcan Deniz'le ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. Bu yeni iddia oldukça konuşulacak cinsten...
Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın velayet savaşı sürüyor Sanatçı Özcan Deniz, Feyza Aktan ile 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Özcan Deniz, 2019 yılında "evlilik birliğinin temelinden sarsılması" nedeniyle çekişmeli boşanma davası açmıştı.
Feyza Aktan'dan hakkındaki iddialara bomba yanıt! 2018 yılında hayatlarını birleştiren ve 15 ay evli kaldıktan sonra boşanma kararı alan Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki çekişmeli süreç devam ediyor.