Feyza Aktan


Özcan Deniz'den Feyza Aktan'a bomba gönderme Eşi Feyza Aktan ile velayet davası devam eden Özcan Deniz, oğlu Kuzey ile birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşarak yaşadığı zor günlere gönderme yaptı.
Özcan Deniz'in Feyza Aktan'a şiddet görüntüleri olay yarattı! Özcan Deniz, Feyza Aktan ile 2018’de evlenip 15 ay sonra boşanmıştı. Kuzey adında bir oğulları bulunan çift geçen yıl kısa bir dönem için barışmıştı. Ocak ayında Feyza Aktan, şiddete uğradığı gerekçesiyle savcılığa başvurup eşi ve abisi hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı.
Feyza Aktan ile Özcan Deniz'in şiddet davasında yeni gelişme! Feyza Aktan ile Özcan Deniz'in şiddet davasında yeni bir gelişme yaşandı.
Özcan Deniz ve davalık olduğu Feyza Aktan'ın dizisi yayında Oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, Feyza Aktan, Cansel Elçin ve Uygar Özçelik’in yer aldığı "Senkron" dizisi, tüm bölümleriyle dijitalde izleyiciyle buluştu.
Özcan Deniz ve Feyza Aktan velayet davasında karşı karşıya geldi Gizlilik kararı olduğu için basına ve izleyiciye kapalı olarak yapılan duruşmada, Özcan Deniz’in evindeki çalışanı ile komşuları tanık olarak dinlendi.
Özcan Deniz'in velayet savaşı sürüyor Kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 2018 yılında hamileyken nikah masasına oturan ve oğlu Kuzey dünyaya geldikten sonra 2019'da boşanma kararı alan Özcan Deniz, 'evlilik birliğinin temelinden sarsılması' nedeniyle çekişmeli boşanma davası açtı.
Özcan Deniz: "Yakında her şeyi öğreneceksiniz" Etiler'de görüntülenen Özcan Deniz, uzun saatler stüdyo çalışması yaptı.