Feyza Aktan


Özcan Deniz'in son paylaşımı Feyza Aktan'a gönderme mi? Bir süredir oğlu Kuzey'in velayetini alabilmek için eski eşi Feyza Aktan'a karşı hukuk mücadelesi veren Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz'in doğum gününü Instagram sayfasında kutladı.
Özcan Deniz'den Feyza Aktan'a ağır gönderme Sanatçı Özcan Deniz, şiddet ve velayet nedeniyle karşılıklı davalar açtığı eski eşine ateş püskürdü.
Özcan Deniz'den olay yaratan paylaşımlar Ünlü sanatçı Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan'ın velayet savaşı devam ederken ünlü sanatçıdan yine göndermeli bir mesaj geldi.
Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan’dan şikayetçi oldu Özcan Deniz, velayeti annesinde olan oğlundan 10 gündür haber alamadı. Büyük panik yaşayan şarkıcı, dün soluğu savcılıkta alıp kendisini şiddetle suçlayan eski eşi Feyza Aktan’dan şikayetçi oldu.
Feyza Aktan: "Onu bu hale ben getirmedim" Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’a şiddet uyguladığı iddiasıyla açılan dava devam ederken yeni bir gelişme yaşandı. Eski çiftin oğlu Kuzey’in bakıcılığını yapan Özbek asıllı Gülnaz’ın dizleri morarmış görüntüleri ortaya çıktı.
Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan hakkında 'Bakıcıyı dövdü' iddiası! Özcan Deniz ile 2019 yılında boşandığı eski eşi Feyza Aktan bir süredir kanlı bıçaklı.... Eski karı koca kozlarını mahkemede paylaşıyor.
Özcan Deniz'den Feyza Aktan'a bomba gönderme Eşi Feyza Aktan ile velayet davası devam eden Özcan Deniz, oğlu Kuzey ile birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşarak yaşadığı zor günlere gönderme yaptı.