Feyza Aktan


Özcan Deniz'den "Burnumda tütüyorsun" paylaşımı "Seni Çok Bekledim" adlı yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Özcan Deniz sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti.
Özcan Deniz Feyza Aktan'a velayet davası açtı! Özcan Deniz, evini gasp ettiği iddiasıyla mahkemelik olduğu eski eşi Feyza Aktan'a sosyal medyadan oğlu Kuzey'in fotoğrafıyla meydan okumuştu.
Özcan Deniz - Feyza Aktan krizinin ardında yatan gerçekler! Ünlü şarkıcı- oyuncu Özcan Deniz, 2016'dan beri aşk yaşadığı, kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 8 Mart 2018'de nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıl Aile Mahkemesi'nde tek celsede boşandıktan bir süre sonra barışan çift arasında şu günlerde sular durulmuyor.
Özcan Deniz'den olay paylaşım! Geçtiğimiz günlerde Özcan Deniz'in eski eşinin Sarıyer'de ikamet ettikleri evden çıkmasını istediği ancak Feyza Aktan'ın çıkmayı reddedip, oğlu ile orada yaşamaya devam ettiği öne sürüldü.
Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'in 'gasp' iddiasına yanıt! Özcan Deniz, ihtarname çekip eski eşinin evi boşaltmasını ve anahtarı kendisine teslim etmesini istedi. Fakat ihtarnameye rağmen Aktan evden ayrılmadı. Bunun üzerine ünlü şarkıcı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na eski eşi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan'dan şikayetçi oldu! Ünlü şarkıcı- oyuncu Özcan Deniz, 2016'dan beri aşk yaşadığı, kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 8 Mart 2018'de nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıl Aile Mahkemesi'nde tek celsede boşandıktan bir süre sonra barışan çift arasında yeni bir gerilim yaşanıyor.
Feyza Aktan'dan Kuzey paylaşımı 15 aylık evliliklerini 2019 Haziran'da bitiren Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan, Instagram hesabından oğlu Kuzey ile bir video paylaştı.