Fikret Kuşkan


El Kızı dizisinin çekimleri Muğla'da başladı
El Kızı dizisinin çekimleri Muğla'da başladı Başrollerinde Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Fikret Kuşkan ve Perihan Savaş'ın yer aldığı 'El Kızı' dizisinin ekibi kamera karşısına geçti.
Fikret Kuşkan Mehmet Akif Ersoy'u canlandıracak
Fikret Kuşkan Mehmet Akif Ersoy'u canlandıracak TRT'nin dijital kanalı TRT için çekilecek olan "Akif" dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Fikret Kuşkan'dan son dakika haberi
Fikret Kuşkan'dan son dakika haberi FOX'un yeni sezon için hazırladığı "El Kızı"na sürpriz transfer...
Fikret Kuşkan: "Çocuklarımıza bırakacağımız miras yanıyor"
Fikret Kuşkan: "Çocuklarımıza bırakacağımız miras yanıyor" Deneyimli oyuncu Fikret Kuşkan, önceki gün menajeriyle birlikte Bebek'te objektiflere yansıdı.
Fikret Kuşkan: "Atatürk rolü büyük bir sınav"
Fikret Kuşkan: "Atatürk rolü büyük bir sınav" Mehmet Âkif Ersoy'un İstiklâl Marşı'nı yazarken yaşadıklarını konu alan "Âkif" filminde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıran Fikret Kuşkan, yaşadığı heyecanı anlattı.
Fikret Kuşkan neden kadrodan çıkartıldı?
Fikret Kuşkan neden kadrodan çıkartıldı? Gold Film'in FOX için hazırladığı "Defne ile Son Gece" dizisiyle ilgili önemli bir değişiklik yaşandı.
Fikret Kuşkan Ulu Önder Atatürk'ü canlandıracak!
Fikret Kuşkan Ulu Önder Atatürk'ü canlandıracak! En son Kanal D ekranlarında final yapan "Zalim İstanbul" dizisinde 'Agah' karakterini canlandıran Fikret Kuşkan “Akif” filminin hazırlıklarını sürdürüyor.