Fikret Kuşkan


Cem Karaca'nın davalık olan filminin çekimlerine başlandı
Cem Karaca'nın davalık olan filminin çekimlerine başlandı Cem Karaca'nın hayatını sinemaya taşımaya hazırlanan "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminin çekimlerine başlandı. Karaca'nın eşi eşi İlkim Karaca, filmin çekilmemesi için mahkemeye başvurmuştu.
Fikret Kuşkan'a İtalya'da "En iyi aktör" ödülü
Fikret Kuşkan'a İtalya'da "En iyi aktör" ödülü Yakışıklı oyuncu Fikret Kuşkan, İtalya'da düzenlenen Uluslararası Film Festivali 'Ora!Fest'te ödüllendi.
Fikret Kuşkan çok sürpriz bir role hayat verdi
Fikret Kuşkan çok sürpriz bir role hayat verdi Fikret Kuşkan, Özge Borak ve Ertan Saban'ın başrollerinde yer aldığı 'Akif' dizisi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ı buluşturan dizide neler oluyor?
Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ı buluşturan dizide neler oluyor? "Kraliçe" dizisinde Gökhan Alkan ile Burcu Özberk'in başrolleri paylaşacağı açıklanmıştı.
'Babam ve Oğlum' dizisinin çocuk oyuncusunu bir de şimdi görün!
'Babam ve Oğlum' dizisinin çocuk oyuncusunu bir de şimdi görün! "Babam ve Oğlum" filminin çocuk yıldızı Ege Tanman, yıllar içerisinde değişimiyle görenleri şaşkına çevirdi.
Bahar Şahin bilinmeyen gerçeği açıkladı: "Ölüm korkusuyla yaşıyorum"
Bahar Şahin bilinmeyen gerçeği açıkladı: "Ölüm korkusuyla yaşıyorum" "Zalim İstanbul", "O Hayat Benim" ve "Gülümse Kaderine" gibi çok izlenen yapımlarda rol alarak adını duyuran oyuncu Bahar Şahin, bilinmeyen gerçeği ilk defa açıklayarak şoke etti.
Fikret Kuşkan'lı "Akif" dizisi iddialı geliyor
Fikret Kuşkan'lı "Akif" dizisi iddialı geliyor Türk Milli Şairi Mehmet Akif Ersoy’un hayatını konu alan "Akif" dizisinde Fikret Kuşkan başrol oynuyor.