Filistin


Dijital basında 2023’te en çok yer alan kişi ve olaylar açıklandı
Dijital basında 2023’te en çok yer alan kişi ve olaylar açıklandı B2Press, yeni yıla sayılı günler kala dijital basının 2023 özetini açıkladı. 30 bin haber sitesindeki 66 milyon haberi analiz eden online PR servisinin hazırladığı rapora göre, 2023’te dijital basında en çok 6 Şubat depremleri yer aldı.
Filistin Sağlık Bakanlığı: "19 bin 453 sivil hayatını kaybetti"
Filistin Sağlık Bakanlığı: "19 bin 453 sivil hayatını kaybetti" Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail’in 7 Ekim’den bu yana Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılar sonucunda 19 bin 453 sivilin hayatını kaybettiğini, 52 bin 286 sivilin ise yaralandığını duyurdu.
Netanyahu: "Zafere ulaşana kadar hiçbir şey bizi durduramayacak"
Netanyahu: "Zafere ulaşana kadar hiçbir şey bizi durduramayacak" İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, dün gece düzenlediği basın toplantısında, İsrail’in ‘zafere’ ulaşana kadar durmayacağını, uluslararası baskılara rağmen devam etmeleri gerektiğini söyledi.
Netanyahu'nun Cehennem Gibi Gazze Tüneli Planını Türker Ertürk Deşifre Etti!
Netanyahu'nun Cehennem Gibi Gazze Tüneli Planını Türker Ertürk Deşifre Etti! Emekli Amiral, araştırmacı yazar Türker Ertürk, Sözcü televizyonunun canlı yayınında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
İsmail Hacıoğlu, Filistin paylaşımlarından rahatsız olan takipçilerine seslendi
İsmail Hacıoğlu, Filistin paylaşımlarından rahatsız olan takipçilerine seslendi İsrail'in Filistin'de devam eden katliamlarına sessiz kalmayan oyuncu İsmail Hacıoğlu, sosyal medya hesabından kendisine tepki gösteren takipçilerine seslendi.
İsrailli gazeteci çekti, ABD'li muhabir paylaştı! Dünyayı sarsan Gazze fotoğrafı
İsrailli gazeteci çekti, ABD'li muhabir paylaştı! Dünyayı sarsan Gazze fotoğrafı İsrail Kanal 12 muhabiri tarafından çekilen ve Telegram grubunda paylaşılan bir fotoğraf tüm dünyayı sarstı. New York Times muhabiri Aric Toler tarafından Twitter'da paylaşılan fotoğrafta İsrail güçleri tarafından gözaltına alınan yüzlerce Filistinlinin toplandığı alan görülüyor.
DSÖ: "İsrail kontrol noktasında saatlerce bekletilen bir hasta öldü
DSÖ: "İsrail kontrol noktasında saatlerce bekletilen bir hasta öldü Dünya Sağlık Örgütü’nün Doğu Akdeniz Bölge (WHO EMRO) Ofisi, Gazze’de kuzeyden güneye hasta taşınırken İsrail’in kontrol noktalarında saatlerce bekletilen konvoydaki bir hastanın yaşamını yitirdiğini açıkladı.