Finlandiya


Hande Subaşı'nın 'buz gibi' tatili
Hande Subaşı'nın 'buz gibi' tatili Güzel ve başarılı oyuncu Hande Subaşı, tatil tercihini Finlandiya'dan yana kullandı.
Üst üste 5 kez en mutlu ülke seçilen Finlandiya'nın sırrı ne?
Üst üste 5 kez en mutlu ülke seçilen Finlandiya'nın sırrı ne? Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı'nın her yıl yayımladığı Dünyanın En Mutlu Ülkeleri raporunda son 5 senede üst üste ilk sırada yer alan Finlandiya'nın sırrı ne?
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin yine tepki çekti
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin yine tepki çekti Finlandiya'nın genç başbakanı Sanna Marin ülke gündeminden düşmüyor...
Üvey ağabeyi ile nikahlanan genç kadın ilk kez konuştu
Üvey ağabeyi ile nikahlanan genç kadın ilk kez konuştu Finlandiya'da yaşayan 23 yaşındaki Matilda Eriksson, ile 27 yaşındaki Samuli Eriksson'un evliliği uluslararası kamuoyunda gündem oldu…
İsveç ve Finlandiya'dan Türkiye ve NATO açıklaması
İsveç ve Finlandiya'dan Türkiye ve NATO açıklaması İsveç ile Finlandiya'dan Türkiye ve NATO açıklaması geldi.
Erdoğan ABD medyasına konuştu: "2023 seçimlerini kazanacağız"
Erdoğan ABD medyasına konuştu: "2023 seçimlerini kazanacağız" Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'nin PBS kanalına özel bir röportaj verdi. Erdoğan, Türkiye'deki ekonomik krizden, Türkiye'nin AB'ye giriş sürecinden ve Rusya-Ukrayna savaşından bahsederken dikkat çekici açıklamalarda bulundu.
Finlandiya Başbakanı uyuşturucu testi yaptırdı
Finlandiya Başbakanı uyuşturucu testi yaptırdı Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, bir partide içki içtiği ve dans ettiği sırada çekilmiş videoların basına sızdırılmasının ardından muhalefetin çağrısına yanıt vererek uyuşturucu testi yaptırdı.