firar


THODEX'in kurucusu Faruk Fatih Özer Türkiye'ye getirildi
THODEX'in kurucusu Faruk Fatih Özer Türkiye'ye getirildi Arnavutluk'un iade ettiği kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer, Tiran-İstanbul seferini yapan uçakla Türkiye'ye getirildi.
Hatay T Tipi Cezaevinde firar girişimi: 3 ölü, 9 yaralı
Hatay T Tipi Cezaevinde firar girişimi: 3 ölü, 9 yaralı Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nden, Hatay T Tipi Kapalı Cezaevinde bir kısım adli hükümlü ve tutuklunun, yangın çıkartarak firar girişiminde bulunduğu açıklandı.
Zimmetine para geçiren banka müdürü tam 19 yıl sonra yakalandı!
Zimmetine para geçiren banka müdürü tam 19 yıl sonra yakalandı! İstanbul'da bir banka şubesinde müdür olarak çalışırken, müşterilerine boş dekont imzalattırarak, zimmetine 4,5 milyon dolar ve 500 bin sterlin geçirdiği suçlamasıyla, 19 yıldır aranan Elbeyi A. (61) polis tarafından yakalandı.
Firari Galip Öztürk’ün oteli yağmalandı!
Firari Galip Öztürk’ün oteli yağmalandı! Cinayette azmettirmekten ceza alınca Gürcistan'a kaçan Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk'ün İstanbul'da işlettiği otel yağmalandı.
5 yıllık firar denizde bitti!
5 yıllık firar denizde bitti! İstanbul'da Güven timi polisleri Avcılar Ambarlı Mahallesi'nde gerçekleştirilen asayiş uygulamasında şüphe üzerine bir kişiyi durdurmak istedi. Şüpheli yaya olarak polislerden kaçmaya çalıştı.
Mahkumla kaçan kadın gardiyan hayatını kaybetti!
Mahkumla kaçan kadın gardiyan hayatını kaybetti! İlişki yaşadığı düşünülen mahkum Casey White’i hapishaneden kaçıran kadın gardiyan, polis takibi sırasında kaza yaptıktan sonra kendini vurdu.
Konya’da Corona testi pozitif çıkan mahkûm, hastaneden firar etti!
Konya’da Corona testi pozitif çıkan mahkûm, hastaneden firar etti! Konya E Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan mahkum Veysel A. (23) corona şüphesiyle kaldırıldığı Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden firar etti. Firar eden Veysel A.’nın yakalanması için çalışmalar sürüyor.