Fırat Çelik


Fırat Çelik güzel şarkıcıyla Çeşme tatilinde
Fırat Çelik güzel şarkıcıyla Çeşme tatilinde "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisiyle milyonların tanıdığı bir isim olan Fırat Çelik, Bodrum'dan sonra tatil yapmak için rotayı Çeşme'ye çevirdi.
Bade İşçil ve Fırat Çelik'in yakın sohbeti
Bade İşçil ve Fırat Çelik'in yakın sohbeti İki ünlü oyuncu Bade İşçil ile Fırat Çelik önceki akşam özel bir partide bir araya geldi.
İrem Helvacıoğlu ve Fırat Çelik büyük aşk yaşıyor
İrem Helvacıoğlu ve Fırat Çelik büyük aşk yaşıyor Oyuncu İrem Helvacıoğlu, karantina günlerinde uzak kaldığı sevgilisi Eser Alp'ten 6 ay önce ayrılmıştı.
Menajerimi Ara'nın Jülide'sinden sürpriz haber!
Menajerimi Ara'nın Jülide'sinden sürpriz haber! "Menajerimi Ara" dizisi 45. Bölümde ekrana veda etti. Sevilen dizinin oyuncuları da başarılı performanslarıyla hafızalarda yer etti...
'Saklı' dizisi sete çıktı
'Saklı' dizisi sete çıktı Merakla beklenen projenin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor.
Fırat Çelik yeni rolüne konsantre oldu
Fırat Çelik yeni rolüne konsantre oldu Fırat Çelik, önceki gün Cihangir’de görüntülendi. Bir mekanda kahve içen Fırat Çelik, bir yandan da dijital bir platformda yayınlanacak yeni dizisi 'Saklı' için okuma provası yaptı.
Ünlüleri buluşturan dizi sete çıkıyor
Ünlüleri buluşturan dizi sete çıkıyor Dünyada izlenme rekorları kıran 'The Affair' dizisinden uyarlanacak olan 'Saklı' dizisinin kadrosu tamamlandı.