Fırat Çelik


Menajerimi Ara'nın Jülide'sinden sürpriz haber!
Menajerimi Ara'nın Jülide'sinden sürpriz haber! "Menajerimi Ara" dizisi 45. Bölümde ekrana veda etti. Sevilen dizinin oyuncuları da başarılı performanslarıyla hafızalarda yer etti...
'Saklı' dizisi sete çıktı
'Saklı' dizisi sete çıktı Merakla beklenen projenin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor.
Fırat Çelik yeni rolüne konsantre oldu
Fırat Çelik yeni rolüne konsantre oldu Fırat Çelik, önceki gün Cihangir’de görüntülendi. Bir mekanda kahve içen Fırat Çelik, bir yandan da dijital bir platformda yayınlanacak yeni dizisi 'Saklı' için okuma provası yaptı.
Ünlüleri buluşturan dizi sete çıkıyor
Ünlüleri buluşturan dizi sete çıkıyor Dünyada izlenme rekorları kıran 'The Affair' dizisinden uyarlanacak olan 'Saklı' dizisinin kadrosu tamamlandı.
Yasaklara meydan okuyan Fırat Çelik'in polisleri görünce ödü patladı!
Yasaklara meydan okuyan Fırat Çelik'in polisleri görünce ödü patladı! Yeni projesi için Fransa'dan dönüş yapan oyuncu Fırat Çelik, apartmanın önüne masa ve sandalye koyarak pandemi nedeniyle kapalı ve yasaklı olan kafelere nispet yapıyordu.
Fırat Çelik'i şok eden rakamlar
Fırat Çelik'i şok eden rakamlar Dijital platforma çekilecek olan dizisi için Fransa’dan Türkiye’ye dönen Fırat Çelik, önceki gün Cihangir'deydi.
Fırat Çelik kapalı mekanlara çare buldu
Fırat Çelik kapalı mekanlara çare buldu Yeni bir proje için yaşadığı Fransa’dan kesin dönüş yapan Fırat Çelik önceki gün Cihangir’de arkadaşları ile buluştu.