fırtına


Dikkat! Sağanak vuracak! 21 il alarmda!
Dikkat! Sağanak vuracak! 21 il alarmda! Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun batısının yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Antalya için 'turuncu' kodlu yağmur ve fırtına uyarısı!
Antalya için 'turuncu' kodlu yağmur ve fırtına uyarısı! Meteoroloji, Antalya'da yarın beklenen kuvvetli yağış ve fırtına nedeniyle 'turuncu' kodlu uyarıda bulundu.
Dikkat! Fırtına hayatı felç edecek! Aman dikkat!
Dikkat! Fırtına hayatı felç edecek! Aman dikkat! Marmara'nın güneyi, Ege ve Batı Akdeniz'de kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde esmesi bekleniyor. Ege'de rüzgarın, bugün öğle saatlerinden sonra yer yer 9 kuvvetinde, 90 km/sa kuvvetli fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.
Marmara'da hızı 50 kim'yi bulacak fırtına!
Marmara'da hızı 50 kim'yi bulacak fırtına! Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün yurt genelinde yağış beklenmiyor. Sıcaklıklar ise mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edecek.
Bodrum'da fırtına! Dalgaların boyu 3 metreye ulaştı!
Bodrum'da fırtına! Dalgaların boyu 3 metreye ulaştı! Muğla'nın Bodrum ilçesinde fırtına, hayatı olumsuz etkiledi. Denizde dalgaların boyu, yer yer 3 metreye ulaşırken, Kos-Bodrum feribot seferleri iptal edildi. Öğleden sonra ilçede sağanak etkili olmasının beklendiği de belirtildi.
İzmir için 2 gün fırtına uyarısı
İzmir için 2 gün fırtına uyarısı İzmir'de yarından itibaren 2 gün boyunca fırtına beklendiği belirtilerek, vatandaşlardan tedbirli olunması istendi.
İstanbul'da lodos etkisini sürdürüyor
İstanbul'da lodos etkisini sürdürüyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı uyarıların ardından dün İstanbul'da etkili olmaya başlayan lodos, kentte etkisini sürdürüyor. Lodos nedeniyle İstanbul'da dün iptal edilen bazı vapur seferleri bugün de yapılamıyor.