fırtına


Meteoroloji'den Marmara için 'fırtına' uyarısı
Meteoroloji'den Marmara için 'fırtına' uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Marmara Bölgesi için fırtına uyarısı yapıp, dikkatli olunması yönünde çağrıda bulundu.
AKOM'dan soba zehirlenmelerine karşı uyarı! İstanbul'da fırtına alarmı
AKOM'dan soba zehirlenmelerine karşı uyarı! İstanbul'da fırtına alarmı İBB Afet İşleri Dairesi Başkanlığı (AKOM) İstanbul'da lodos nedeniyle soba zehirlenmelerine karşı uyardı.
Ege Denizi için fırtına uyarısı
Ege Denizi için fırtına uyarısı Orta ve Güney Ege Denizi'nde akşam saatlerinden itibaren rüzgarın fırtına şeklinde esmesinin beklendiği bildirildi.
Ege Denizi için fırtına uyarısı
Ege Denizi için fırtına uyarısı Ege Denizi'nde bugün fırtınanın etkili olmasının beklendiği belirtilerek, ulaşımda yaşanabilecek aksamalara karşı uyarı yapıldı.
Marmara’nın batı ve orta kesimlerine 'fırtına' uyarısı
Marmara’nın batı ve orta kesimlerine 'fırtına' uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Marmara Bölgesi’nin batı ve orta kesimleri için fırtına uyarısı yaptı.
Meteoroloji'den kuvvetli sağanak ve fırtına uyarısı!
Meteoroloji'den kuvvetli sağanak ve fırtına uyarısı! Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisi altında. Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz'de kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Diğer yandan Akdeniz, Ege, Marmara, İç Anadolu ve Karadeniz'de kuvvetli lodos olacak.
Kadıköy’de şiddetli rüzgar nedeniyle inşaat paneli devrildi
Kadıköy’de şiddetli rüzgar nedeniyle inşaat paneli devrildi İstanbul Bağdat Caddesi’nde şiddetli rüzgar nedeniyle, yıkılacak olan 5 katlı binanın etrafındaki 4 metrelik inşaat paneli kaldırıma devrildi. O anda kaldırımdan kimsenin geçmemesi olası bir faciayı önledi.