fotoğraf


Dila Tarkan ikinci bebeğine mi hamile?
Dila Tarkan ikinci bebeğine mi hamile? Dağhan Doğruer ile geçen yıl Komşu'da evlenen ve 27 Ağustos'ta oğulları Luca Kartal'ı dünyaya getiren Dila Tarkan Doğruer'in ikinciye hamile olduğu dedikodusu önceki gün kulislere bomba gibi düştü.
Yeşilçam yıldızının torunu Aslışah Alkoçlar'dan tutku dolu paylaşım
Yeşilçam yıldızının torunu Aslışah Alkoçlar'dan tutku dolu paylaşım 2021'de evlenen sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar ile iş insanı Kaan Demirağ'dan tutku dolu aşk pozu geldi.
Demet Evgar kızı Mavi'nin yüzünü ilk kez gösterdi
Demet Evgar kızı Mavi'nin yüzünü ilk kez gösterdi Oyunculuğa annelik molası veren Demet Evgar oyunu kullanmaya bebeği Mavi Babataş'la beraber gitti.
Bill Gates'in gizli aşkının tartışma yaratan fotoğrafı!
Bill Gates'in gizli aşkının tartışma yaratan fotoğrafı! Dünyanın en zengin insanlarından Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in “gizli aşkı” olarak gündem olan Rus briç oyuncusu Mila Antonova'nın yeni ortaya çıkan bir fotoğrafı büyük ses getirdi.
Fırat Çelik'in bol panikli akşamı! Flaşlar patlayınca şoke oldu
Fırat Çelik'in bol panikli akşamı! Flaşlar patlayınca şoke oldu İstanbul gecelerinde boy gösteren yakışıklı oyuncu Fırat Çelik, çapkınlık yaparken yakayı ele verdi. Gizemli bir kadınla görüntülenen oyuncu, ne yapacağını şaşırdı.
Seçil Gür'ün kırmızılı pozlarına beğeni yağdı
Seçil Gür'ün kırmızılı pozlarına beğeni yağdı Pop müziğin sevilen ismi Seçil Gür, “Gidesim Var” ile iddialı geliyor. Seçil Gür müziğiyle olduğu kadar yeni şarkısı için verdiği tanıtım pozlarıyla da çok konuşuluyor. Gür’ün fotoğraf sanatçısı Safa Gülsoy imzalı kırmızı elbiseli pozları sosyal medyada olay yarattı…
Hazar Ergüçlü yeni aşkını koklaya koklaya poz verdi
Hazar Ergüçlü yeni aşkını koklaya koklaya poz verdi 50 yaşındaki Onur Ünlü ile yaşadığı aşkla uzun süre gündemde kalan oyuncu Hazar Ergüçlü, Jakuzi grubu üyesi müzisyen Kutay Soyocak ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Güzel oyuncu ve yeni sevgilisinden aşk pozu geldi.