fotoğraf


Annelik sevinci yaşayan Songül Öden'den duygulandıran paylaşım
Annelik sevinci yaşayan Songül Öden'den duygulandıran paylaşım Ünlü oyuncu Songül Öden 2020 yılında iş insanı Arman Bıçakçı ile evlenmişti. Songül Öden ile Arman Bıçakçı kızlarını kucaklarına aldılar.
Aslı Enver'in kıskandıran mutluluğu
Aslı Enver'in kıskandıran mutluluğu Güzel oyuncu Aslı Enver eşi Berkin Gökbudak ile çekildiği romantik kareleri yayınladı. Aslı Enver ile eşi Berkin Gökbudak'ın o anları beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.
Şükrü Özyıldız'dan kar tatili paylaşımları
Şükrü Özyıldız'dan kar tatili paylaşımları Son dönemde sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, kar tatili için birçok isim gibi Kartalkaya'yı tercih etti.
Fahriye Evcen'in 'Kerem' paylaşımı beğeni topladı
Fahriye Evcen'in 'Kerem' paylaşımı beğeni topladı Kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit'le mutlu bir evlilik sürdüren güzel oyuncu Fahriye Evcen, setlere döndü. Fahriye Evcen'e sette oğlu Kerem de eşlik etti.
Demet Özdemir'in ceketinin fiyatı dudak uçuklattı!
Demet Özdemir'in ceketinin fiyatı dudak uçuklattı! Bir cekete yaklaşık 100 bin TL veren Demet Özdemir, sosyal medyayı salladı. Özdemir, tarzıyla beğenilse de harcadığı parayla da eleştirildi.
Serpil Örümcer'den son dakika haberi
Serpil Örümcer'den son dakika haberi Sahnelerin ve Yeşilçam'ın ‘Bayan Bacak’ lakaplı yıldızı 71 yaşındaki Serpil Örümcer'den flaş haber...
İkilem Grubu hangi ünlü diziye konuk oldu?
İkilem Grubu hangi ünlü diziye konuk oldu? Müzik grubu İkilem, son günlerin çok konuşulan dizisine dahil oldu.