Fulya Zenginer


Fulya Zenginer'in 'Milan' sırrı ortaya çıktı
Fulya Zenginer'in 'Milan' sırrı ortaya çıktı Kuntay Tarık Evren ile evliliğinden anne olmaya hazırlanan Fulya Zenginer, oğluna neden Milan ismini vereceğini açıkladı.
Fulya Zenginer "Anne ve baba olmak" notuyla paylaştı
Fulya Zenginer "Anne ve baba olmak" notuyla paylaştı 32 yaşındaki oyuncu Fulya Zenginer, 2019 yılında grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile nikah masasına oturmuştu. Evren ile mutlu birlikteliğini sürdüren Zenginer, şimdilerde annelik heyecanı yaşıyor.
Fulya Zenginer anne olmak için gün sayıyor
Fulya Zenginer anne olmak için gün sayıyor Kuntay Tarık Evren ile evliliğinden anne olmak için gün sayan Fulya Zenginer, önceki gün kendisini doğaya attı.
Fulya Zenginer: "Zaman ne çabuk geçiyor!"
Fulya Zenginer: "Zaman ne çabuk geçiyor!" Anne olmak için gün sayan Fulya Zenginer, hamileliğinde 30. haftaya girdi.
Fulya Zenginer'in 29. hafta heyecanı
Fulya Zenginer'in 29. hafta heyecanı Anne olmak için gün sayan Fulya Zenginer, hamileliğinde 29. haftaya girdi. Objektif karşısına geçen ünlü oyuncu, yeni fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.
Fulya Zenginer 'Son Günler' notuyla paylaştı
Fulya Zenginer 'Son Günler' notuyla paylaştı 2019 yılında grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile nikah masasına oturan oyuncu Fulya Zenginer hamileliğinin son günlerinde....
Fulya Zenginer doğum için gün sayıyor
Fulya Zenginer doğum için gün sayıyor Annelik heyecanı yaşayan Fulya Zenginer, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Heyecanı gün geçtikçe büyüyen ünlü oyuncu, ayna karşısında verdiği pozu, "Son günler..." ifadeleriyle Instagram'dan paylaştı.