futbolcu

Aleyna Eroğlu: "Bana bu şiddeti yapan kişi Batuhan Karadeniz"
Aleyna Eroğlu: "Bana bu şiddeti yapan kişi Batuhan Karadeniz" "İşte Benim Stilim" yarışmasıyla tanınan Aleyna Eroğlu, futbolcu Batuhan Karadeniz'den şiddet gördüğünü iddia etti.
İstanbul turu süren Ronaldinho bir oturuşta 2 kilo et yedi
İstanbul turu süren Ronaldinho bir oturuşta 2 kilo et yedi 2000'li yılların ortalarında yeşil sahaların yıldızı olan Ronaldinho, iki gün önce İstanbul'a geldi. Ronaldinho, menajeri ve kalabalık bir yardımcı gurubuyla İstanbul Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra Beşiktaş'taki oteline geçti.
İlkay Gündoğan baba oldu: "Aşkımız burada"
İlkay Gündoğan baba oldu: "Aşkımız burada" Mayıs 2022'de model Sara Arfaoui ile evlenen Türk asıllı Alman futbolcu İlkay Gündoğan baba oldu.
Mauro Icardi'ye haciz şoku! 1 milyon 150 bin TL'yi ödemezse başı dertte!
Mauro Icardi'ye haciz şoku! 1 milyon 150 bin TL'yi ödemezse başı dertte! Sezon başında PSG'den Galatasaray'a kiralık olarak gelen Mauro Icardi, özel hayatındaki skandallarıyla gündemden düşmüyor...
Galatasaray'ın flaş transferi hangi güzel oyuncuyu yakın markaja aldı?
Galatasaray'ın flaş transferi hangi güzel oyuncuyu yakın markaja aldı? İtalya'da futbol oynadığı dönemlerde çalkantılı aşk hayatıyla adından söz ettiren Galatasaray’ın flaş transferi Nicolo Zaniolo, güzel oyuncuyu yakın markaja aldı.
Adı Aleyna Kalaycıoğlu ile anılan futbolcu Cengiz Ünder objektiflere yansıdı
Adı Aleyna Kalaycıoğlu ile anılan futbolcu Cengiz Ünder objektiflere yansıdı Fransa'nın Marsilya takımında futbol yaşantısını sürdüren futbolcu Cengiz Ünder, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Devrim Özkan'ın Galatasaraylı futbolcuyla 'sıkı dostluğu' sürüyor
Devrim Özkan'ın Galatasaraylı futbolcuyla 'sıkı dostluğu' sürüyor Devrim Özkan, daha önce “Sadece arkadaşız” dediği Galatasaraylı Lucas Torreira sık sık görüşmeye devam ediyor.