Galatasaray


Fatih Altaylı'dan olay Dursun Özbek iddiası!
Fatih Altaylı'dan olay Dursun Özbek iddiası! Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında Dursun Özbek'in Ankara'dan gelen talimat üzerine Galatasaray başkanlığı için aday olduğunu yazdı.
Galatasaray Adası'nın akıbeti ne olacak?
Galatasaray Adası'nın akıbeti ne olacak? Galatasaray Adası'nın yıkık ve harabeli görüntüsü camianın en büyük dertlerinden biri…
Arda Turan: "Emekliliğin ilk gününde oğlumlayım"
Arda Turan: "Emekliliğin ilk gününde oğlumlayım" Süper Lig’in bitmesiyle Galatasaray’a veda eden Arda Turan önceki gün oğlu Hamza Arda ile Bebek’teydi.
Mutlu çiftin sevimli oğulları çekirdekten yetişiyor
Mutlu çiftin sevimli oğulları çekirdekten yetişiyor Ebru Şancı 2015’te Galatasaraylı Alpaslan Öztürk ile evlenmişti. Önce ikiz kızları oldu. Oğulları Kürşad Fırat ise ağustosta 2 yaşına girecek.
Arda Turan: "Arkadaşlarımla iftar yaptık"
Arda Turan: "Arkadaşlarımla iftar yaptık" Kuruçeşme'deki bir restoranda arkadaşlarıyla birlikte iftar yemeğinde buluşan Arda Turan, basın mensuplarıyla sohbet etmeyi ihmal etmedi.
Nejat İşler’in Burak Elmas’la ilgili paylaşımı ses getirdi
Nejat İşler’in Burak Elmas’la ilgili paylaşımı ses getirdi Ünlü oyuncu Nejat İşler, Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın idari yönden ibra edilmemesi sonrası gelişen olaylarla ilgili bir paylaşımda bulundu. İşler'in bu paylaşımı, sosyal medyanın gündemine oturdu.
Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a: "Sen hainsin!"
Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a: "Sen hainsin!" Real Madrid-Barcelona maçında eski takımına başarılar dileyen Galatasaraylı Arda Turan’a Ahmet Çakar’dan çok sert tepki geldi.