Galatasaray


Lucas Torreira'dan sevgilisi Devrim Özkan'a 'oyunculuğu bırakacaksın' baskısı!
Lucas Torreira'dan sevgilisi Devrim Özkan'a 'oyunculuğu bırakacaksın' baskısı! Oyuncu Devrim Özkan, futbolcu sevgilisi Lucas Torreira’nın sözleri üzerine büyük şok yaşadı.
Nihan Buruk'un kazancını duyanların gözleri yuvalarından fırladı!
Nihan Buruk'un kazancını duyanların gözleri yuvalarından fırladı! Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk'la 2008'de evlendikten sonra modelliğe veda eden Nihan Buruk, tasarımcılığa soyunmuştu.
Galatasaray'ın futbolcularının korumalarından muhabirlere magandalık
Galatasaray'ın futbolcularının korumalarından muhabirlere magandalık Ulus'taki bir mekânda eğlenen Juan Mata, Leo Dubois ve Sergio Oliviera'nın korumaları görüntü alınmaması adına üzerlerindeki montlarla VIP otomobillerin kapılarını gizlemeye çalıştı.
Mertens'in Hadise'den bir ricası var! Eşiyle de yakın arkadaş!
Mertens'in Hadise'den bir ricası var! Eşiyle de yakın arkadaş! Yakışıklı yıldız futbolcu Dries Mertens'in, bu yıl Galatasaray tribünlerinin daimi ismi olan Hadise'den bir ricası var.
Hadise Galatasaray'a kalbini koydu! Bomba gelişme!
Hadise Galatasaray'a kalbini koydu! Bomba gelişme! Sevilen şarkıcı Hadise, son olarak Galatasaray'ın Adana Demirspor'u 2-0 mağlup ettiği maçı yerinden takip etti.
Wanda Nara "Bebek mi geliyor?" dedirtti! Olay paylaşım gündem oldu!
Wanda Nara "Bebek mi geliyor?" dedirtti! Olay paylaşım gündem oldu! Eşi Mauro Icardi ile yeniden barışan Wanda Nara, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla gündem oldu.
Melisa Aslı Pamuk'un "basketbolcu aşkı" kısa sürdü
Melisa Aslı Pamuk'un "basketbolcu aşkı" kısa sürdü "EGO" dizisiyle ekrana gelen Melisa Aslı Pamuk aşkta aradığı mutluluğu yine bulamadı. Oyuncu iki aydır birlikte olduğu Galatasaraylı basketbolcu Mahir Ağva ile yollarını ayırdı.