Garanti BBVA


Garanti BBVA Ödeme Sistemleri araştırma sonuçlarını paylaştı
Garanti BBVA Ödeme Sistemleri araştırma sonuçlarını paylaştı Garanti BBVA Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ), BKM verileri üzerinden gerçekleştirdiği ‘Türkiye’de Kartlı Ödemeler 2023’ araştırmasının sonuçlarını açıkladı.
Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklara BES yarıyıl kampanyası
Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklara BES yarıyıl kampanyası Daha çok çocuğun BES’li olmasını ve emeklilik hakkını erkenden başlatmasını hedefleyen Garanti BBVA Emeklilik, çocuklara özel BES yarıyıl kampanyası düzenlediği duyurdu.
Garanti BBVA 'Ödeme İste' özelliğini hayata geçirdi
Garanti BBVA 'Ödeme İste' özelliğini hayata geçirdi Garanti BBVA, bireysel ve şahıs firması müşterilerinin ödeme işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından yürütülen projeyle, ‘Ödeme İste’ özelliğini mobil ve internet üzerinden hayata geçirdi.
Garanti BBVA, taşıt kredisi süreçlerini dijitalleştirdi
Garanti BBVA, taşıt kredisi süreçlerini dijitalleştirdi Dijital ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Garanti BBVA, taşıt kredisi süreçlerini tamamen dijitalleştirdiğini duyurdu.
Garanti BBVA’nın teknoloji tabanlı girişim programına başvurular başladı
Garanti BBVA’nın teknoloji tabanlı girişim programına başvurular başladı Yatırım çekme ve büyüme potansiyeli olan girişimlerin desteklenmesini ve hızlandırılmasını amaçlayan Garanti BBVA, teknoloji tabanlı girişimlere destek vermek amacıyla Garanti BBVA Partners Tech Programını hayata geçiriyor.