gayrimenkul


Çıplak görüntülerle şantaj yapıldı! Telefonun galerisini açtı, şok geçirdi!
Çıplak görüntülerle şantaj yapıldı! Telefonun galerisini açtı, şok geçirdi! Müge Anlı'nın canlı yayınına konuk olan Mustafa Emektar isimli şahıs, metresinin kendisine çıplak görüntülerle şantaj yaparak evini aldığını iddia etti.
Tamer Karadağlı ve ev sahibi arasında kavga büyüyor!
Tamer Karadağlı ve ev sahibi arasında kavga büyüyor! Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı 10.500 TL'lik kirasını 55 bin TL'ye yükseltmek isteyen ev sahibini fırsatçılıkla suçlamıştı. Ev sahibinden açıklama geldi.
Brad Pitt 40 milyon dolarlık evini nihayet elden çıkardı
Brad Pitt 40 milyon dolarlık evini nihayet elden çıkardı Brad Pitt, Angelina Jolie ve çocuklarıyla paylaştığı Los Angeles'taki evini geçtiğimiz aylarda yaklaşık 40 milyon dolara satışa çıkarmıştı. Pitt, nihayet 30 yıldır sahibi olduğu ev için bir alıcı bulmayı başardı.
Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia!
Tuba Büyüküstün neden Fransa'dan vazgeçemiyor? Bomba iddia! Ekranların güzel oyuncusu Tuba Büyüküstün için Paris'in farklı bir önemi var...
Bade İşçil parasına para kattı! Güzel oyuncu kıskandırdı
Bade İşçil parasına para kattı! Güzel oyuncu kıskandırdı Son dönemde ekranlardan uzak kalan Bade İşçil, deyim yerindeyse oturduğu yerden para kazandı.
Hadise ile evlenip boşanmasıyla konuşulan Mehmet Dinçerler hakkında bomba haber!
Hadise ile evlenip boşanmasıyla konuşulan Mehmet Dinçerler hakkında bomba haber! Geçtiğimiz yıl magazin gündeminde şarkıcı Hadise ile evlenip boşanma haberleriyle en çok konuşulan isimlerden biri olan Mehmet Dinçerler cephesinden konuşulacak bir haber geldi.
Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy Amerika'da tatlı hayat yaşıyor
Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy Amerika'da tatlı hayat yaşıyor 2014'te ailesine rest çekip ABD’ye giden Buğra Toplusoy, akıllı emlak yatırımları yaptı.