gayrimenkul


Julia Roberts'in evi rekor fiyata satıldı
Julia Roberts'in evi rekor fiyata satıldı Oscar ödüllü aktris Julia Roberts, San Francisco'daki eviyle yollarını ayırmaya hazır. Ünlü oyuncunun, 2020'de satın aldığı mülkün satışını gerçekleştirdiği öğrenildi.
Antalya'da satılan 5 konuttan 1'ini yabancılar aldı
Antalya'da satılan 5 konuttan 1'ini yabancılar aldı Türkiye'de bu yıl yabancıların en fazla konut aldığı kent olan Antalya'da, 48 bin 150 satıştan 10 bin 372'si yabancılara yönelik oldu.
Yasak aşk haberiyle gündemde olan Ümran Seyhan'dan yeni karar
Yasak aşk haberiyle gündemde olan Ümran Seyhan'dan yeni karar Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda erkek arkadaşıyla el ele görüntülenmiş. Kısa bir süre sonra Ümran Seyhan'ın yanındaki kişinin Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun olduğu ortaya çıkmıştı.
Cüneyt Arkın'ın mirası davalık oldu: "Babamı kandırıp mal kaçırdılar"
Cüneyt Arkın'ın mirası davalık oldu: "Babamı kandırıp mal kaçırdılar" Cüneyt Arkın'ın ilk eşinden olan kızı Filiz Cüreklibatır miras davası açtı. Cüreklibatır, mirastan mal kaçırdıkları iddiasıyla üvey annesi Betül Cüreklibatır ile kardeşleri Murat Cüreklibatır ve Kaan Polat Cüreklibatır'dan davacı oldu.
Özcan Deniz'den milyonluk alışveriş
Özcan Deniz'den milyonluk alışveriş Yakında yeni dizisiyle ekrana dönecek olan ünlü şarkıcı Özcan Deniz'in konserleri de sürüyor.
Gayrimenkul uzmanı 3.5 saatte 1 milyon TL dolandırıldı!
Gayrimenkul uzmanı 3.5 saatte 1 milyon TL dolandırıldı! İstanbul’da gayrimenkul uzmanı Naciye D., özel bankaların resmi müşteri hizmetleri numaralarının benzerlerini ele geçirerek kendisini arayan dolandırıcılara 1 milyon lirasını kaptırdı.
Zeynep Bastık ticarete atılmaya karar verdi
Zeynep Bastık ticarete atılmaya karar verdi Güzel şarkıcı Urla’daki evinin bahçesinde lavanta yetiştirmek için kolları sıvadı. Bastık'ın bu yeni hobisi konusunda oldukça heyecanlı olduğu öğrenildi.