gazeteci


Fatih Altaylı şüpheli sıfatıyla ifadeye çağırıldı
Fatih Altaylı şüpheli sıfatıyla ifadeye çağırıldı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı gazeteci Fatih Altaylı’yı sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle, "suçu ve suçluyu övme" ile "halkın bir kesimini kin ve düşmanlığa alenen tahrik ve aşağılama" suçlarından şüpheli sıfatıyla ifadeye çağırdı.
Fatih Altaylı: "Yunanlılar 'Adaları verelim bizi kurtarın' demesinler"
Fatih Altaylı: "Yunanlılar 'Adaları verelim bizi kurtarın' demesinler" Fatih Altaylı, Fatih Terim'in Panathinaikos'a transferini değerlendirdi: "Yunanlılar biz sizden adaları almıştık işgal etmiştik o adaları geri verelim siz bizi kurtarın demesinler."
'Ellerine sağlık' diyen Burcu Eken'in işine son verildi
'Ellerine sağlık' diyen Burcu Eken'in işine son verildi Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca'nın hakem Halil Umut Meler'e yumruklu saldırısının ardından "Ellerine, kollarına, ayaklarına sağlık." paylaşım yapan gazeteci Burcu Eken tepki topladı. Tepkilerin ardından Eken'in Fairplay Events ile olan iş akdi sona erdirildi.
Gazze’de 63 gazeteci hayatını kaybetti
Gazze’de 63 gazeteci hayatını kaybetti Gazetecileri Koruma Komitesi (CPJ), İsrail'in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarında 63 gazetecinin yaşamını yitirdiğini duyurdu.
Erol Mütercimler: "KKTC'de Başbakan ile Gazeteci küfürleşti"
Erol Mütercimler: "KKTC'de Başbakan ile Gazeteci küfürleşti" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Gazeteci Nazlı Ilıcak yeniden cezaevine girdi
Gazeteci Nazlı Ilıcak yeniden cezaevine girdi Nazlı Ilıcak, 2016 yılında yazdığı bir yazı nedeniyle Cumhuriyet Savcısı Orhan Kapıcı'nın şikayeti sonucu yargılandığı davada 'İftira' suçundan 2 yıl 6 aylık hapis cezasının onanmasının ardından bugün yeniden cezaevine girdi.
Gazeteci Murat Ağırel'e tehdit: "Bir bakmışsınız sizin selanızı okutuyor"
Gazeteci Murat Ağırel'e tehdit: "Bir bakmışsınız sizin selanızı okutuyor" ‘Taktik Mania Plus’ adlı YouTube kanalında program yapan Nevzat Dindar ve Alper Mert canlı yayında gazeteci Murat Ağırel’i tehdit etti. Ağırel, X hesabından “Hodri meydan” diye yanıt verdi.