Gaziantep


Acılı babadan yürek yakan sözler: "Fotoğraflarıyla avunuyorum"
Acılı babadan yürek yakan sözler: "Fotoğraflarıyla avunuyorum" Manisa'da yaşayan Tuncay Karabağ'a (53), depremde enkaz altında kalan oğlu Ahmet Karabağ (19) ve 5 yıl önce boşandığı eşi Esra Döndü Değerliçerçi'den (45) anne-oğulun deprem gecesi birlikte çekip, gönderdikleri fotoğraf kaldı.
Gönüllü doktor deprem bölgesinde yaşadıklarını anlattı
Gönüllü doktor deprem bölgesinde yaşadıklarını anlattı Asrın felaketi için tüm Türkiye seferber oldu. Binlerce gönüllü doktordan biri de İzmir İl Sağlık Müdürlüğü'nde başkan yardımcısı olan Uzm. Dr. Şeyda Kayhan oldu.
Depremde tüm ailesini kaybeden acılı baba 14 yaşındaki kızını arıyor
Depremde tüm ailesini kaybeden acılı baba 14 yaşındaki kızını arıyor Asrın felaketinde Gaziantep'in İslahiye ilçesinde eşini, 2'si kız üç çocuğunu, annesini ve kayınvalidesini kaybeden Fatih Karaca (46), enkazdan çıkmayan en küçük kızı 14 yaşındaki İrem Karaca'yı her yerde arıyor.
Tutuklanan Nurdağı Belediye Başkanı: "Yıkım sebebi belli değil"
Tutuklanan Nurdağı Belediye Başkanı: "Yıkım sebebi belli değil" Kahramanamraş merkezli depremlerin vurduğu Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde tutuklanan Belediye Başkanı Ökkeş Kavak'ın kullandığı sosyal medya hesabından bugün paylaşım yapıldı.
Ünlü oyunculardan depremzedelere moral ziyareti
Ünlü oyunculardan depremzedelere moral ziyareti Ümit Kantarcılar ile Birand Tunca, 11 ilimizi etkileyen yıkıcı depremlerin ardından depremzedelere yardım etmek için Gaziantep'e gitti.
AFAD: "Depremde 45 bin 89 vatandaşımız hayatını kaybetti"
AFAD: "Depremde 45 bin 89 vatandaşımız hayatını kaybetti" Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nca (AFAD) Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısının 45 bin 89'a yükseldiği açıklandı.
Duygulandıran görüntü: Depremde hayatını kaybedenlerin isimleri fidanlarda
Duygulandıran görüntü: Depremde hayatını kaybedenlerin isimleri fidanlarda Kahramanmaraş merkezli depremde yaşamını yitirenlerin adları, Mersin’de toprakla buluşturulacak fidanlar ile yaşatılacak.