Gaziantep


'Çerez kralı'ndan yasak aşkına çirkin teklif Gaziantep'te Çerez Kralı olarak tanınan iş insanı Cengiz Er, İzmirli 22 yaşındaki E.M ile arkadaş ortamında tanıştı. Evli ve 3 çocuk babası olduğunu gizleyen Er, kısa süre sonra E.M. ile sevgili oldu. Evlenme vaadiyle genç kadını oyalayan Cengiz Er'in gerçek yüzü sevgilisi hamile kalınca anlaşıldı.
Aşı olan milletvekili Corona virüse yakalandı 14 Ocak'ta hekim olarak corona virüsü aşısı olduğunu açıklayan MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, Corona virüsü testi sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.
Talihsiz Feride'nin sırlarla dolu ölümü Kocasından şiddet gördüğü için baba evine dönen Feride Yılmaz, vurulmuş halde bulundu. Yılmaz kaldırıldığı hastanede can verdi. “Kızım intihar etti” diyen baba tutuklandı.
AKP yöneticisinin paylaşımları olay oldu Avrasya Araştırma Merkezi Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz, AKP Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz'ın 2013-2014 yılları arasındaki paylaşımlarına dikkat çekti.
Gaziantep'teki acı olayda vefat sayısı yükseldi Gaziantep'te şehir merkezindeki bir özel hastanede oksijen tüpü patlaması sonrası çıkan yangında vefat sayısı 9'a yükseldi.
Gaziantep’te bir hastanede oksijen tüpü patladı Gaziantep'te özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde oksijen tüpü patladı. Patlamayla birlikte çıkan yangında, 8 hasta hayatını kaybetti. Çok sayıda kişi yaralandı. Yaralılar kentteki başka hastanelere sevk edildi.
AKP’li belediye 15 bin saate 5 milyon 790 bin lira ödedi! Corona virüsü salgını nedeniyle acil olmayan birçok ihale iptal edilirken Gaziantep’in AKP’li Şahinbey Belediyesi, 5 milyon 790 bin liraya, 15 bin adet kol saati aldı. Belediye kol saatlerini yeni evlenen çiftlere dağıtacak.