Göcek


Nefise Karatay tatilde aile saadeti yaşadı
Nefise Karatay tatilde aile saadeti yaşadı Nefise Karatay tatil sezonunu her sene olduğu gibi ailesiyle birlikte teknede açtı.
Öykü Gürman'dan 'Tekne tatiline çıktım' pozları
Öykü Gürman'dan 'Tekne tatiline çıktım' pozları Yakın arkadaşlarıyla birlikte Göcek'te tekne turuna çıkan Öykü Gürman'ın yaşadığı sevinç sosyal medyaya taştı. Tekneye adım attığından beri farklı kıyafetlerle onlarca poz veren Gürman, art arda paylaşımlarda bulundu.
Nefise Karatay kızıyla bir örnek giyiniyor
Nefise Karatay kızıyla bir örnek giyiniyor Eski Türkiye Güzeli Nefise Karatay 2012’de Yusuf Day ile evlenmiş, 2016’da da kızları Maya dünyaya gelmişti.
'Mustafa Sandal'a Göcek yasağı getirildi' iddiası!
'Mustafa Sandal'a Göcek yasağı getirildi' iddiası! Aylardır eski eşi Emina Jahovic'e olan 26 aylık nafakasını ödemediği iddiasıyla gündemde olan Mustafa Sandal, 'ekonomik krizde' olduğunu bahane etmişti.
İhanet paylaşımıyla ortaya çıkan gerçek!
İhanet paylaşımıyla ortaya çıkan gerçek! Pilot kocasının uçuşta olduğunu zanneden genç kadın, eşinin başka bir kadınla tatile gittiğini sosyal medyadan öğrenince soluğu adliyede aldı.
Yasemin Özilhan lüksün keyfini sürüyor
Yasemin Özilhan lüksün keyfini sürüyor Yasemin Özilhan, bayram tatilini Göcek'te değerlendiriyor. Ünlü oyuncu, önceki gün denize girerken objektiflere takıldı.
Serenay Sarıkaya 'yakın arkadaşı'yla Göcek'te sobelendi!
Serenay Sarıkaya 'yakın arkadaşı'yla Göcek'te sobelendi! Oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz ay teknede görüntülendikten sonra "Arkadaşım" açıklaması ile aşk iddiasını yalanladığı Haldun Demirhisar'la yeniden objektiflere takıldı.