Göcek


Bodrum'da 300 TL'ye satılan tost şoke etti
Bodrum'da 300 TL'ye satılan tost şoke etti Bodrum'daki 195 TL'lik lahmacun, 95 TL'lik ayran ve 1.300 TL'lik hamburger derken şimdi de 300 TL'ye tost satıldığı ortaya çıktı. Sosyal medya esprileri patlattı: “Resmen tost kazığı”, “Tostoğru kazık bu!”
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup huzuru Göcek'te buldu
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup huzuru Göcek'te buldu Düğünlerine kısa süre kalan Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup bugünlerde tatlı bir telaş içinde...
Nefise Karatay'a yıllar vız geldi
Nefise Karatay'a yıllar vız geldi Bir dönem podyumlara damgasını vuran Nefise Karatay, aradan geçen yıllarda güzelliğinden bir şey kaybetmedi.
Naz Elmas Göcek'te tek başına
Naz Elmas Göcek'te tek başına Oyuncu Naz Elmas, sezonu her yıl olduğu gibi bu yıl da Göcek'te açtı. Eşiyle aralarının açık olduğu bilinen Elmas, tek başına tatile çıktı.
Mustafa Sandal'dan şaşırtan Sevgililer Günü paylaşımı
Mustafa Sandal'dan şaşırtan Sevgililer Günü paylaşımı Magazin dünyasının gözde çiftleri, 14 Şubat Sevgililer Günü için sosyal medyada aşk şovu yaparken popçu Mustafa Sandal'dan ilginç bir paylaşım geldi.
Özlem Yıldız'a ilaç gibi gelen tatil
Özlem Yıldız'a ilaç gibi gelen tatil Sunucu Özlem Yıldız, işe güce mola verdi...
Naz Elmas ve eşi Erol Özmandıracı düşman çatlattı
Naz Elmas ve eşi Erol Özmandıracı düşman çatlattı Oyuncu Naz Elmas, eşi Erol Özmandıracı ile birlikte hafta sonu Göcek'te 85 metrelik ultra lüks bir yatta düşman çatlattı. Elmas, yatta ağırladıkları arkadaşlarına özel olarak şef tutup, Hint yemekleri hazırlattı.