Göcek


Yasemin Özilhan lüksün keyfini sürüyor Yasemin Özilhan, bayram tatilini Göcek'te değerlendiriyor. Ünlü oyuncu, önceki gün denize girerken objektiflere takıldı.
Serenay Sarıkaya 'yakın arkadaşı'yla Göcek'te sobelendi! Oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz ay teknede görüntülendikten sonra "Arkadaşım" açıklaması ile aşk iddiasını yalanladığı Haldun Demirhisar'la yeniden objektiflere takıldı.
Emina Jahovic'in albüm için Türkçe'si yetersiz Memleketi Sırbistan'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan şarkıcı Emina Jahovic, Türkiye'de albüm yapmama nedenini anlattı.
Burcu Şendir yaz sezonunu Nisan'da açtı Sosyetik Burcu Şendir, yaz sezonunu erken açtı.
Lüks markaların hedefinde sahiller var! Pandemi nedeniyle vatandaşlar yazlık bölgelerden gelmeyince markalar onların ayağına gitti. Perakendeciler sahillerde mağaza açma telaşına düştü. Markaların talebi artınca dükkân kiraları en az % 40 oranında arttı.
Sıla ve Hazer Amani çiftinin boşanma davası! Geçen yıl Ocak ayında evlenen Sıla ve şef Hazer Amani çifti, geçen günlerde boşanacaklarını açıklamıştı. Boşanma davası şubat ayında görülecek.
'Bedava tatil' haberine erişim engeli talebi reddedilen Emina'ya şok! Emina Jahovic, "Bedava tatil" başlıklı haberlere erişimi engellemek için dava açtı. Ancak dava, basın özgürlüğüne engel olarak görülüp reddedildi.