göçmen


Erdoğan'dan göçmen değerlendirmesi: "Hepsini geri göndereceğiz"
Erdoğan'dan göçmen değerlendirmesi: "Hepsini geri göndereceğiz" Muhalefetin Afgan göçmenlerle ilgili iddiasına tepki gösteren Erdoğan “CHP yine yalan söylüyor. 300 bin Afgan göçmen geldi. Hepsini geri göndereceğiz. Türkiye daha fazla göçmen kabul edemez” dedi.
Fatih Altaylı'dan çok sert 'göç' yazısı!
Fatih Altaylı'dan çok sert 'göç' yazısı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Türkiye'ye yönelik yapılan göçleri köşesine taşıdı.
Fatih Altaylı'dan "Afgan mülteci" tepkisi!
Fatih Altaylı'dan "Afgan mülteci" tepkisi! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Türkiye'ye gelen 300 bin Afgan'ın azımsanmaması gerektiğini söyledi.
Göçmen kabul etmeyen Japonya'dan Türkiye'ye göçmen kredisi
Göçmen kabul etmeyen Japonya'dan Türkiye'ye göçmen kredisi Sadece 12 Suriyeliyi ülkesine kabul eden Japonya, milyonlarca Suriyeliyi ağırlayan Türkiye'ye 410 milyon dolar kredi verecek. Japonya Dışişleri Bakanı, Türkiye'ye şu ana kadar göçmenler için 550 milyon dolarlık destek verdiklerini açıkladı.
Celil Nalçakan'dan gündem olan mülteci yorumu!
Celil Nalçakan'dan gündem olan mülteci yorumu! Ünlü oyuncu ve şarkıcı Celil Nalçakan’ın mültecilerle ilgili tepkisi sosyal medyada gündem oldu.
ABD'den 'Göçmen Anlaşması İddiası' ile ilgili flaş açıklama
ABD'den 'Göçmen Anlaşması İddiası' ile ilgili flaş açıklama ABD Dışişleri Bakanlığı, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden arasında göçmen anlaşması olduğuna dair iddiayı temelsiz olarak niteledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Afgan göçmen açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Afgan göçmen açıklaması "Giderek yoğunlaşan ve İran üzerinden gelen bir Afgan göçmen dalgası ile karşı karşıyayız. Bunu önlemek için de Pakistan'la işbirliğini arttırarak sürdürmemiz gerekiyor..."