Gökçe Eyüboğlu


'Evlilik Hakkında Her Şey' finale mi gidiyor?
'Evlilik Hakkında Her Şey' finale mi gidiyor? "Evlilik Hakkında Her Şey" salı akşamları seyirciyi ekran başına topluyor. MF Yapım imzalı FOX'un dizisi bu sezonun en kaliteli yapımlarının başında geliyor.
Engin Hepileri ve Sinem Uslu'nun sürpriz buluşması
Engin Hepileri ve Sinem Uslu'nun sürpriz buluşması Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’nun uyarladığı, MF Yapım imzalı FOX’un sevilen dizisi “Evlilik Hakkında Her Şey”in oyuncu kadrosuna iki yeni isim katıldı.
Gökçe Eyüboğlu: "Giyinmeye üşeniyorum"
Gökçe Eyüboğlu: "Giyinmeye üşeniyorum" Oyuncu Gökçe Eyüboğlu, modayı takip etmeyen ünlülerden...
'Evlilik Hakkında Her Şey' oyuncuları sete çıktı
'Evlilik Hakkında Her Şey' oyuncuları sete çıktı 'The Split' dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelcek olan 'Evlilik Hakkında Her Şey' projesi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Ünlü oyuncuları buluşturan diziye usta oyuncu dahil oldu
Ünlü oyuncuları buluşturan diziye usta oyuncu dahil oldu MF Yapım’ın FOX için çekeceği “The Split” uyarlaması “Ayrılık” cuma günü sete çıkacak. Yusuf Pirhasan’ın yöneteceği diziyi Seda Çalışır ve Toprak Karaoğlu yazıyor.
Güçlü kadrosuyla dikkat çeken diziye iki isim daha katıldı
Güçlü kadrosuyla dikkat çeken diziye iki isim daha katıldı MF Yapım’ın FOX için yeni sezona hazırladığı “The Split” dizisinin uyarlaması "Ayrılık"ın iki yeni oyuncusu daha belli oldu.
Gökçe Eyüboğlu'na İspanya'da yoğun ilgi
Gökçe Eyüboğlu'na İspanya'da yoğun ilgi Oyuncu Gökçe Eyüboğlu'na İspanyol hayranlarından yoğun ilgi.