Gökhan Türkmen


Gökhan Türkmen ünlü şarkıyı yıllar sonra yeniden yorumladı
Gökhan Türkmen ünlü şarkıyı yıllar sonra yeniden yorumladı Şarkıcı Gökhan Türkmen 90'lı yıllara damgasını vuran ünlü şarkıyı yıllar sonra yeniden seslendirdi.
Gökhan Türkmen'den gençlerin eğitimine destek
Gökhan Türkmen'den gençlerin eğitimine destek Popçu Gökhan Türkmen, 3 günde 3 konser verdi.
Ünlü isimlerin konser gelirleri depremzedelere
Ünlü isimlerin konser gelirleri depremzedelere Türkiye'nin yüreğini sarsan depremlerde sanat dünyası elini taşın altına koymaya devam ediyor.
Gökhan Türkmen hit şarkılarıyla ilgili itirafta bulundu
Gökhan Türkmen hit şarkılarıyla ilgili itirafta bulundu Ünlü şarkıcı ve besteci Besteci Gökhan Türkmen katıldığı yayında hit şarkılarıyla ilgili itirafta bulundu
Gökhan Türkmen'den sevenlerine "Bilmem" sürprizi
Gökhan Türkmen'den sevenlerine "Bilmem" sürprizi "Mahşer" ve "Seninle Ben" şarkılarını geçtiğimiz aylarda sevenleri ile buluşturan Gökhan Türkmen, yeni teklisi "Bilmem"i yayınladı.
İBB, Ulu Önder Atatürk'ü sevdiği şarkılarla andı
İBB, Ulu Önder Atatürk'ü sevdiği şarkılarla andı İBB, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 84. yıldönümünde düzenlediği bir etkinlikle andı.
Gökhan Türkmen ve eşinin okul yıllarından fotoğrafları şaşırttı
Gökhan Türkmen ve eşinin okul yıllarından fotoğrafları şaşırttı Sinem Aksoy ile 2014'ten beri mutlu bir evlilik sürdüren, Nil Rona ve Leyla Ada adında iki kızı bulunan Gökhan Türkmen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yıllar öncesini yad etti.