Göksel


Göksel Cihangir sokaklarında kendini kaybetti!
Göksel Cihangir sokaklarında kendini kaybetti! Göksel, önceki gün Cihangir sokaklarında görüntülendi.
Şarkıcı Göksel'in imdadına çevredekiler yetişti!
Şarkıcı Göksel'in imdadına çevredekiler yetişti! Göksel, önceki gün sahne aldığı Bodrum Gümüşlük'teki bir otelin plajında objektiflere yansıdı.
Göksel'den sevenlerine 'Canım' sürprizi
Göksel'den sevenlerine 'Canım' sürprizi Türk müziğinin en özel seslerinden Göksel, sözleri ve müziği kendisine ait iddialı şarkısı ile sevenleriyle buluşuyor.
Göksel'in rekor coşkusu
Göksel'in rekor coşkusu Pop müziğinin en güçlü kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Göksel, geçtiğimiz gece II. Aizanoi Kısa Film Festivali'nin finalinde sahnedeydi.
Göksel, Harbiye'de sevenlerini coşturdu
Göksel, Harbiye'de sevenlerini coşturdu Pop müziğin güçlü sesi Göksel, önceki akşam Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sahnedeydi.
Göksel son fotoğrafıyla sevenlerini şaşırttı
Göksel son fotoğrafıyla sevenlerini şaşırttı Bugüne kadar yayınladığı tüm çalışmalarıyla dinleyicilerin hayranlığını kazanan ve her şarkısıyla adından başarıyla söz ettiren Göksel, "Haklıydın" isimli yeni şarkısını sevenleriyle buluştururken single kapağı için verdiği iddialı pozuyla da adından söz ettirdi.
Göksel'den köyden metropole dönüş
Göksel'den köyden metropole dönüş Pandemi nedeniyle şehir hayatından uzaklaşarak Fethiye'de köy hayatına yerleşen Göksel, metropole geri döndü.