Gönül Dağı


Oyuncu İnan Ulaş Torun hakkında son dakika haberi
Oyuncu İnan Ulaş Torun hakkında son dakika haberi Pek çok sevilen yapımda rol alan oyuncu İnan Ulaş Torun hakkında flaş haber.
Usta oyuncu Ayten Uncuoğlu'ndan son dakika haberi
Usta oyuncu Ayten Uncuoğlu'ndan son dakika haberi Son olarak Kanal D'de ekrana gelen "O Kız" dizisinde rol alan usta oyuncu Ayten Uncuoğlu'ndan son dakika haberi geldi.
Sadece 1 bölümü ekrana gelen 'Kraliçe' dizisinden flaş haber!
Sadece 1 bölümü ekrana gelen 'Kraliçe' dizisinden flaş haber! "Kraliçe" dizisi dün akşam ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkmıştı.
TRT dizileri ekrana gelecek mi? Karar verildi
TRT dizileri ekrana gelecek mi? Karar verildi TRT'nin normal yayın akışına geri dönüp dönmeyeceği merak konusuydu.
Gönül Dağı'nın Dolmuşçu Sefer'i hüzünlendirdi: "Sahip olduğum tek şey"
Gönül Dağı'nın Dolmuşçu Sefer'i hüzünlendirdi: "Sahip olduğum tek şey" Kahramanmaraş merkezli iki yıkıcı depremde binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti.
Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu barışmayı Palandöken'de kutladı
Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu barışmayı Palandöken'de kutladı TRT'nin 'Gönül Dağı' dizisinin başrolünde yer alan oyuncu Berk Atan, sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu ile ilişkilerine bir şans daha verdi.
Gönül Dağı'nın Ramazan'ı meğer büyük aşk yaşıyormuş!
Gönül Dağı'nın Ramazan'ı meğer büyük aşk yaşıyormuş! TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Gönül Dağı" dizisinde canlandırdığı 'Ramazan' karakteriyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen oyuncu Cihat Süvarioğlu özel hayatında çok mutlu...