gösteri


Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Karan'ın okul gösterisinden paylaştı
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Karan'ın okul gösterisinden paylaştı Ünlü çiftin büyük oğlu Karan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için okulda düzenlenen gösteride sahneye çıktı.
Cem Yılmaz’ın nafaka esprisine Mehmet Esen’den tepki: "Aşağılık bir benzetme"
Cem Yılmaz’ın nafaka esprisine Mehmet Esen’den tepki: "Aşağılık bir benzetme" Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın oğlu Kemal’in annesi Ahu Yağtu’ya ödediği nafakayla ilgili esprisine usta oyuncu Mehmet Esen tepki gösterdi.
Cem Yılmaz'dan flaş "Serenay'a gönderme" açıklaması
Cem Yılmaz'dan flaş "Serenay'a gönderme" açıklaması Göğüs dekolteli kıyafetinin ardından eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'ya gönderme yaptığı iddia edilen Cem Yılmaz'dan konuyla ilgili açıklama geldi.
Türk Telekom, görme ve işitme engelli çocukları AKM’de sanatla buluşturdu
Türk Telekom, görme ve işitme engelli çocukları AKM’de sanatla buluşturdu Tablolar Konuşuyor Dijital Resim Sergisi, Sesli Adımlar gibi etkinlik ve uygulamalarla AKM’de erişilebilir yaşamı destekleyen Türk Telekom, ‘Erişilebilir Tiyatro’ ile bu kez görme ve işitme engelli çocuklar için farklı bir sanat deneyimi sundu.
Cem Yılmaz ile kahkahanın Kıbrıs tarifesi
Cem Yılmaz ile kahkahanın Kıbrıs tarifesi Cem Yılmaz, bayram tatilinde Kıbrıs'ta özel bir gösteri düzenledi. Gösteriye katılmak isteyenler, günler öncesinden rezervasyon yaptırarak, 500 ila 1000 dolar arasında değişen ücretler ödedi.
Nilgün Belgün gösterisinin gelirini bağışladı
Nilgün Belgün gösterisinin gelirini bağışladı Nilgün Belgün'ün hazırladığı "Nilgün Belgün'le Aşk ve Komedi" adlı müzikli danslı gösterisi Türk Böbrek Vakfı yararına sahnelendi.
Türkiye Kültür Yolu Festivali portakal çiçekleri eşliğinde başlıyor
Türkiye Kültür Yolu Festivali portakal çiçekleri eşliğinde başlıyor Türkiye Kültür Yolu Festivali, 2024 yılında da katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.