gözaltı


Otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncu hakkında flaş gelişme Fox TV'de ekrana gelen "Yasak Elma" dizisinde Lila karakteri ile izleyici karşısına çıkan ve daha sonra diziden ayrılan oyuncu Ayşegül Çınar'ın aracında uyuşturucu madde ele geçirildi.
İstanbul'da akıl almaz cinayet! İstanbul Başakşehir'de evinin önünde başından vurularak öldürülen Nebahat Kurt'un kocası Emrullah Kurt, olaydan sonra kaçtığı Ankara'da bulundu. Cani koca, polisin düzenlediği operasyonda gözaltına alınırken intihar etti.
Boğaziçi eylemlerine katılan 2 kişi tutuklandı İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’ne Prof. Dr. Melih Bulu’nun atanmasını protesto etmek için Kadıköy'de yapılan eyleme katılan ve gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 23 kişiden 2’si tutuklanırken, 21’i hakkında ise adli kontrol kararı verildi.
İstanbul Valiliği'nden Boğaziçi gözaltıları açıklaması İstanbul Valiliği, Boğaziçi Üniversitesi'nde gözaltına alınanlardan 11'inin ve Kadıköy'de çıkan olayda gözaltına alınanlardan 65'inin serbest bırakıldığını, 29 kişinin de işlemlerinin sürdüğünü açıkladı.
Türkiye'nin konuştuğu 'sahte gelin' olayında ilk gözaltı! Sahte gelin Melisay'ın eski eşi Emirhan’ı canlı yayında gözaltına aldı.
Kerem Dürüst gözaltına alındı! Merhum iş insanı Ekrem Dürüst’ün skandallarla ünlü sosyetik oğlu Kerem Dürüst, Bodrum’da düzenlenen operasyonda, üçü kadın 5 kişi ile birlikte gözaltına alındı. Dürüst’ün evinde çok miktarda uyuşturucu ve hassas terazi ele geçirildi.
Cumhuriyet tarihinin en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu! Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu gerçekleştirildi. 'Kod adı: Silici' ismi verilen operasyonda 220 kişi gözaltına alındı.