gözaltı


Furkan Vakfı kurucu başkanı Alparslan Kuytul gözaltına alındı Furkan Vakfı kurucu başkanı Alparslan Kuytul, Adana'daki bir camide üye ve gönüllüleri ile birlikte gözaltına alındı.
Vebitcoin'de skandallar bitmiyor! Gözaltına alınan CEO İlker Baş’ın eşi Güliz Baş’ın Eylül 2014’te sanal dolandırıcılığa karşı ‘Zenginler Kulübü’ kurduğu ortaya çıktı.
Fatih Faruk Özer'in ağabeyi ve kız kardeşi de gözaltına alındı Kripto para dolandırıcılığı ile ilgili 'Thodex' isimli şirkete yapılan operasyon kapsamında firari Fatih Faruk Özer'in ağabeyi Güven Özer ve kız kardeşi Serap Özer de gözaltına alındı.
Faaliyetleri durdurulan Vebitcoin'in CEO’su gözaltına alındı! Kripto para borsası Thodex’in bakım yapılacağı açıklaması sonrasında sitesini kapatması ve sahibi Faruk Fatih Özer’in yurt dışına kaçmasıyla başlayan sürece Muğla merkezli Vebitcoin.com da katıldı. Vebitcoin.com faaliyetlerine içine girdiği finansal zor durumdan dolayı son verdiğini belitti.
Mustafa Üstündağ: "Bilmediğim olayların arasında kaldım" Bodrum'da Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Ralli Kupası töreninde silahlı kavgada yer alan ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı.
Silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ hakkında karar Bodrum'da düzenlenen rallide arkadaşlarıyla iki kişiyi darbedip bir kişiyi silahla yaraladığı iddia edilen oyuncu Mustafa Üstündağ, 6 saat süren ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.
Silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ gözaltına alındı Muğla'nın Bodrum ilçesinde, TOSFED Rallisi Kupa törenine oyuncu Mustafa Üstündağ'ın da karıştığı silahlı kavga gölge düşürdü. 1 kişinin yaralandığı kavga ile ilgili aralarında oyuncu Mustafa Üstündağ'ın da bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı.