gözaltı


Okan Karacan cinsel tacizden gözaltına alındı!
Okan Karacan cinsel tacizden gözaltına alındı! Bir lokantada çalışan kadın sipariş alırken cinsel tacize uğradığını iddia etti. Arkadaşları şüpheliyi yakaladı. Taciz ile suçlanan o kişi ünlü sunucu Okan Karacan çıktı.
Pedro de Noronha İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alındı!
Pedro de Noronha İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alındı! Her ayın ilk 7 günü manken Tülin Şahin'den doğan kızını görme izni alan Pedro de Noronha'nın önceki akşam İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alındı.
Ümitcan Uygun yeniden gözaltında!
Ümitcan Uygun yeniden gözaltında! Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli olan Ümitcan Uygun yeniden gözaltına alındı. Uygun ile geceyi birlikte geçiren 25 yaşındaki Esra Hankulu isimli kadın ölü bulundu. Uygun'un kadınla gece bir arada olduğu kamera kayıtlarından tespit edildi.
Gözaltına alınan Yusuf Güney serbest bırakıldı
Gözaltına alınan Yusuf Güney serbest bırakıldı Manavgat'taki yangın söndürme çalışmaları sırasında orman memurları ile tartıştıktan sonra yanındaki tabancasıyla birkaç el havaya ateş ettiği iddiasıyla jandarma tarafından gözaltına alınan Yusuf Güney, serbest bırakıldı.
Şarkıcı Yusuf Güney gözaltına alındı
Şarkıcı Yusuf Güney gözaltına alındı Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Çardak Mahallesi Balamut mevkisinde dün gece yangın söndürme işlemleri sırasında orman memurları ile tartışan şarkıcı Yusuf Güney gözaltına alındı. Yusuf Güney'in tartışma sırasında havaya ateş ettiği belirtiliyor.
VIP dolandırıcı Ömer Eren Şar yakayı ele verdi
VIP dolandırıcı Ömer Eren Şar yakayı ele verdi İstanbul'da, yargıda bağlantıları olduğunu öne sürüp davası olanların hapis cezasını indirtebileceğini ve cezaevinden çıkarabileceğini söyleyerek sanat camiasını milyonlarca lira dolandıran Ömer Eren Şar yakayı ele verdi.
BBP Kadın Kolları İl Başkanı: "Programdan sonra gözaltına alındım"
BBP Kadın Kolları İl Başkanı: "Programdan sonra gözaltına alındım" BBP Ordu Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Yümlü, katıldığı bir yayının ardından gözaltına alındığını iddia etti...