Gülben Ergen


Gülben Ergen konserden konsere koşuyor
Gülben Ergen konserden konsere koşuyor Gülben Ergen, Menemen Belediyesi tarafından düzenlenen Emiralem Çilek Festivali’nde buluştuğu hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Tayyar Işıksaçan arşive daldı, Seren Serengil için sert konuştu!
Tayyar Işıksaçan arşive daldı, Seren Serengil için sert konuştu! Usta gazeteci Tayyar Işıksaçan, kendilerine yönelik 'işsiz gazeteciler' şeklinde ifadelerde bulunan Seren Serengil'e sert yanıt verdi.
Tayyar Işıksaçan Seren Serengil'e çok sert çıktı!
Tayyar Işıksaçan Seren Serengil'e çok sert çıktı! Usta gazeteci Tayyar Işıksaçan, kendilerine yönelik 'işsiz gazeteciler' şeklinde ifadelerde bulunan Seren Serengil'e sert yanıt verdi.
Sahnede fenalık geçirip hastaneye kaldırılan Gülben Ergen'den açıklama
Sahnede fenalık geçirip hastaneye kaldırılan Gülben Ergen'den açıklama TFF 3. Lig 2. Grup'ta şampiyon olan Düzcespor’un kutlamalarında sahne alan ünlü sanatçı Gülben Ergen, ikinci şarkısını söylediği esnada elbisesine takılarak düşüp, bayıldı.
Gülben Ergen: "Anneliğim yaşama sebebim"
Gülben Ergen: "Anneliğim yaşama sebebim" Ünlü sanatçı Gülben Ergen, 'N Alaçatı Dergisi'nin sorularını yanıtladı.
Gülben Ergen sahnede bayıldı!
Gülben Ergen sahnede bayıldı! Düzce'de konser veren Gülben Ergen, ikinci şarkısını söylediği sırada bir anda yere kapaklandı. Ambulansa alınan sanatçıya sağlık ekipleri müdahalede bulundu. Bir süre sonra sahneye çıkan Ergen, yeniden rahatsızlanınca konser sona erdi.
Kıbrıs'ta sahne alan Gülben Ergen hayran bıraktı
Kıbrıs'ta sahne alan Gülben Ergen hayran bıraktı Gülben Ergen, bayramın ilk günü Kıbrıs'ta hayranlarıyla buluştu.