Gülben Ergen


Gülben Ergen Corona virüse yakalandı Gülben Ergen'in 10 gün önce Corona virüse yakalandığı öğrenildi.
ÜNLÜLERİN ADINI KULLANARAK VURGUN YAPAN AKTAR TUTUKLANDI Sağlık Bakanlığı’nın bütün uyarılarına rağmen internet üzerinden satılmaya devam eden zayıflama çaylarına bir yenisi daha eklendi.
Gülben Ergen doğal güzelliğinin sırrını verdi Sevilen sanatçı Gülben Ergen, Instagram hesabından soru-cevap yaptı.
Gülben Ergen: "Albümü yetiştirmeye çalışıyorum" Önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan sanatçı Gülben Ergen, muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Gülben Ergen ve Mustafa Sandal 9 yıl sonra yeniden bir arada "Şıkır Şıkır" şarkısı nedeniyle mahkemelik olup barışan ünlü şarkıcılar Gülben Ergen ile Mustafa Sandal yeni bir proje için tekrar bir araya geldi.
Gülben Ergen 'en değerlim' dediği mirasını oğullarına bırakacak Sanatçı Gülben Ergen, ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği' çatısı altında 40. anaokulunu Denizli'de açtı. Ünlü şarkıcı Ergen, çocukları Atlas, Ares ve Güney'e bırakacağı mirasını 'en değerlim' ifadesini kullanarak açıkladı.
Ünlü isimler deprem mağdurları için harekete geçti Ahbap Derneği’nin kurucusu şarkıcı Haluk Levent, depremin ardından yardım hareketine katılan ünlüleri sosyal medyada paylaştı.