Gülben Ergen


Gülben Ergen sudan hiç çıkmadı Sevgilisi Emre Irmak’ı İstanbul’da bırakan Gülben Ergen, Bodrum-Gündoğan’daki çocukları Ares, Güney ve Atlas’ın yanına koştu
Gülben Ergen göz kamaştırdı Sevilen sanatçı Gülben Ergen, Bodrum'da izleyenlerini büyüledi.
Gülben Ergen'in taklit stylingi! Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, iki yıl önce çıkardığı albümü "Tesadüfen"in styling çalışmasını da kendisi yapmıştı.
Gülben Ergen son görüntüsüyle hayranlık uyandırdı Bodrum'da konser verecek olan sevilen sanatçı Gülben Ergen, sahne öncesi yaşam koçu Şeyda Coşkun ile sıkı bir diyete başladı.
Gülben Ergen rakipsizliğini koruyor Yaklaşık 2.5 ay önce getirilen denize girme yasağının geçtiğimiz günlerde sona ermesi ile birlikte soluğu Bodrum’da alan Gülben Ergen, yaz sezonunu açtı.
Gülben Ergen'in tedbirli alışverişi Sevilen sanatçı Gülben Ergen, Nişantaşı’nda alışveriş yaparken objektiflere takıldı.
Gülben Ergen’in pandemi sürecini aşma yöntemi Corona virüsü günlerini pek çok ünlü gibi gerekmedikçe dışarıya çıkmadan geçiren sanatçı Gülben Ergen, zaman zaman yaptığı paylaşımlarla bu sürecin kendisi için nasıl geçtiğini gözler önüne seriyor.