Gülben Ergen


Gülben Ergen Mia için yardım istedi Sevilen sanatçı Gülben Ergen, tedavi olabilmesi için 13 milyon TL gereken SMA Tip 1 hastası Mia ve ailesiyle, FaceTime’dan görüştü. Ergen, Türk halkına yardım çağrısında bulundu.
Gülben Ergen'den 23 Nisan paylaşımı Ünlü sanatçı Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde sevenlerinden evlerinde bayraklarıyla 23 Nisan Marşı'nı söylerken çekilmiş videolarını yollamalarını istemişti.
Gülben Ergen'den 'o yorumlara' tepki Sevilen sanatçı Gülben Ergen, Ebru Şallı için yapılan çirkin yorumlara sosyal medya hesabından tepki gösterdi.
Gülben Ergen'in yeni klibi miniklere emanet Gülben Ergen’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için söylediği marş, dijital platformlardaki yerini aldı.
Gülben Ergen: "Gereksiz kıskançlığı sığ buluyorum" Sanatçı Gülben Ergen, dönem dönem rüzgar gibi esip sonra durulanlardan değil. Hep en tepede, hep konuşuluyor, hep merak ettirmeyi başarıyor. Tam bu noktada hakkını teslim etmek gerekiyor çünkü durmadan çalışıyor.
Gülben Ergen ve Emre Irmak otomobilde sobelendi Sevilen sanatçı Gülben Ergen önceki gün müzisyen sevgilisi Emre Irmak ile İstanbul turu yaptı.
Gülben Ergen'den anlamlı paylaşım Instagram hesabı üzerinden 18 Mart Çanakkale Zaferi münasebetiyle bir paylaşımda bulunan Gülben Ergen, bir Anıtkabir ziyareti sırasında çekilmiş fotoğrafını paylaştı.