Gülben Ergen


Gülben Ergen'den Mustafa Erdoğan sorusuna neşeli yanıt Sevilen sanatçı Gülben Ergen konuk olduğu "2.Sayfa" programında tüm sorulara her zaman ki içtenliğiyle yanıt verdi.
Gülben Ergen'den 'Bu Benim Hayatım' Hayatını sadece kendi iradesiyle, kendi ayakları üzerinde durarak yaşamaya karar veren bir kadının yol hikâyesini anlatan Gülben Ergen'in yeni şarkısı 'Bu Benim Hayatım'ın sözü ve müziği Sezen Aksu düzenlemesi, Taşkın Sabah imzası taşıyor.
Gülben Ergen ve Emre Irmak nerede görüntülendi? Gülben Ergen, önceki akşam ayrıldığı iddia edilen müzisyen sevgilisi Emre Irmak’la Nişantaşı Scotch’taydı.
Gülben Ergen'den düşman çatlatacak imza! Sevilen sanatçı Gülben Ergen; pek çok ünlü markanın güvendiği ve marka yüzü yapmak için yarıştığı sayılı isimlerden...
Gülben Ergen: "Daha torunlarım olacak" Sevilen sanatçı Gülben Ergen, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularına yanıt verdi. 2019 yılının son 'soru-cevap' etkinliğini yapan Ergen, kendisine yöneltilen tüm sorulara her zamanki dobralığı ve içtenlğiyle yanıt verdi.
Gülben Ergen muhabirleri gülümsetti Yeni albümü için okuma provalarına devam eden Gülben Ergen, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi.
Gülben Ergen yılbaşı alışverişine çıktı Sevilen sanatçı Gülben Ergen, çocuklarına sürpriz yaptığını söyleyerek, "Yeni yıl öncesi onlara birkaç hediye aldım" dedi.