Gülben Ergen


Gülben Ergen: "Cadılar Bayramınız yere batsın!" Gülben Ergen sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak İzmir depremi acısına aldırmadan Cadılar Bayramı kutlayanlara tepki gösterdi.
Gülben Ergen'in 40. anaokulu gururu Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu "Çocuklar Gülsün Diye Derneği", 40’ıncı anaokulunu önceki gün Denizli’nin Çivril ilçesinde açtı.
Gülben Ergen'in "Çocuklar Gülsün Diye" sevinci Sanatçı Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu "Çocuklar Gülsün Diye Derneği"nin 40’ıncı anaokulu, Denizli’nin Çivril ilçesinde açılacak.
Gülben Ergen sessiz ve derinden geliyor! Sevilen sanatçı Gülben Ergen önceki gün ekibiyle toplantı halinde görüntülendi.
Gülben Ergen'den makarna partisi paylaşımı Gülben Ergen oğulları Atlas, Ares ve Güney’le yaptığı makarna partisinden bir karesini paylaştı.
Gülben Ergen'in toplantı günü Yaz tatilini Bodrum'da geçiren ve sezonun kapanması ile birlikte İstanbul'a dönüş yapan Gülben Ergen geçtiğimiz akşam İstinyePark'ta görüntülendi.
Gülben Ergen: "Gerekirse kendi kazancımdan taviz veririm" Sevilen sanatçı Gülben Ergen, önceki gün Animal Balloon Word Müzesi’ni ziyaret etti.