Gupse Özay


Barış Arduç'tan çok konuşulacak karar
Barış Arduç'tan çok konuşulacak karar Oyuncu çift Barış Arduç ve Gupse Özay, 6 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz yıl evlilikle taçlandırmıştı.
Gülse Birsel 50. yaşını 50 kişiyle kutladı
Gülse Birsel 50. yaşını 50 kişiyle kutladı Senarist-oyuncu Gülse Birsel, 50. yaşına pandemi gölgesinde 'yüksek riskli' girdi.
Gupse Özay'dan miniklere kitap
Gupse Özay'dan miniklere kitap Daha önce çocuklar için hikâye kitapları yazan oyuncu ve senarist Gupse Özay, kalemini yeniden minikler için tuttu.
Barış Arduç'tan bebek sorusuna flaş yanıt!
Barış Arduç'tan bebek sorusuna flaş yanıt! Geçtiğimiz Temmuz ayında sürpriz bir kararla Gupse Özay ile evlenen Barış Arduç evliliklerine dair sorulara cevap verdi.
Barış Arduç 2021'e Gupse'siz 'Merhaba' dedi
Barış Arduç 2021'e Gupse'siz 'Merhaba' dedi Ünlü isimler 2021'e girerken yılbaşı ağacı önünde veya yılbaşı sofrasında eşleri ve çocuklarıyla paylaşım yaparken Barış Arduç kedi ve köpekleriyle poz vermeyi tercih etti.
Barış Arduç ve Gupse Özay'ın yılbaşı planı belli oldu
Barış Arduç ve Gupse Özay'ın yılbaşı planı belli oldu Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, iş toplantısı için gittiği Etiler'de objektiflere takıldı.
Gupse Özay müjdeli haberi sosyal medya duyurdu!
Gupse Özay müjdeli haberi sosyal medya duyurdu! "Deliha", "Görümce" ve "Eltilerin Savaşı" gibi filmlere imza atan Gupse Özay'dan müjdeli haber...