Gupse Özay


Barış Arduç'tan konuşulacak açıklama: "Kızımızın adı Jan Asya çünkü..."
Barış Arduç'tan konuşulacak açıklama: "Kızımızın adı Jan Asya çünkü..." Yakışıklı oyuncu b
Gupse Özay'dan Cem Yılmaz, Gülse, Şahan ve Ata'ya olay gönderme!
Gupse Özay'dan Cem Yılmaz, Gülse, Şahan ve Ata'ya olay gönderme! Yeni projeleri merakla beklenen Gupse Özay; rakiplerine olay bir göndermede bulundu.
Barış Arduç'tan baba olduktan sonra ilk açıklama
Barış Arduç'tan baba olduktan sonra ilk açıklama Barış Arduç ve Gupse Özay, 6 yıl aşk yaşadıktan sonra 2020 yılında evlenmişti.
Barış Arduç'tan Jan Asya paylaşımı
Barış Arduç'tan Jan Asya paylaşımı Koronayı atlatan Barış Arduç, kızı Jan Asya'yla güzel havanın tadını çıkardı. Sosyal medya hesabından kızıyla paylaştığı fotoğrafın altına nazar boncuğu koymayı da ihmal etmedi.
Oyuncu ve senarist Gupse Özay'dan herkesi telaşlandıran haber
Oyuncu ve senarist Gupse Özay'dan herkesi telaşlandıran haber 2014 yılında "Deliha" filminin başrolünü paylaştığı Barış Arduç ile 2020 yılında evlenen bu evliliklerinden geçtiğimiz Eylül ayında bir evlatları dünyaya gelen ünlü isim Gupse Özay'dan herkesi üzen bir haber geldi.
Oyuncu Barış Arduç'tan herkesi üzen haber
Oyuncu Barış Arduç'tan herkesi üzen haber 2014 yılında "Deliha" filminin başrolünü paylaştığı Gupse Özay ile 2020 yılında evlenen bu evliliklerinden geçtiğimiz Eylül ayında bir evlatları dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Barış Arduç'tan herkesi üzen bir haber geldi.
Gupse Özay'dan bebeğiyle ilk paylaşım
Gupse Özay'dan bebeğiyle ilk paylaşım Geçtiğimiz günlerde anne olma sevincini yaşayan Gupse Özay'dan kızıyla ilk paylaşım geldi.