Gupse Özay


7 aylık hamile olan Gupse Özay'dan karnı burnunda poz
7 aylık hamile olan Gupse Özay'dan karnı burnunda poz 2020 yılında Barış Arduç ile nikah masasına oturan ve şimdilerde ilk bebeğine 7 aylık hamile olan oyuncu Gupse Özay'ın karnı burnunda pozu ortaya çıktı.
Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu
Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu İki yıl önce meslektaşı Barış Arduç ile nikah masasına oturan Gupse Özay, ilk bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Hamilelik sürecini evinde geçiren oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bebeklerinin cinsiyetini duyurdu.
Baba olmaya hazırlanan Barış Arduç'tan flaş paylaşım
Baba olmaya hazırlanan Barış Arduç'tan flaş paylaşım Gupse Özay ile Barış Arduç, başrollerini üstlendikleri "Deliha" filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı.
Bebek beklediği öğrenilen Gupse Özay'dan son dakika haberi
Bebek beklediği öğrenilen Gupse Özay'dan son dakika haberi Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, 2020 yılında Çeşme'de evlendi. Bir süredir ortalarda görünmeyen Gupse Özay'ın 6 aylık hamile olduğu ve kız bebek beklediği ortaya çıktı.
Gupse Özay ve Barış Arduç'un kızları olacak
Gupse Özay ve Barış Arduç'un kızları olacak Gupse Özay ve Barış Arduç; 2014'te birlikte oynadıkları 'Deliha' filminin setinde aşk yaşamaya başlamıştı. İki yıl önce de Alaçatı'da nikah masasına oturmuştu.
Gupse Özay 6 aylık hamile
Gupse Özay 6 aylık hamile Sanat dünyasında son dönemde peş peşe gelen bebek haberlerine bir yenisi daha eklendi.
Flaş gelişme! Barış Arduç noktayı koydu
Flaş gelişme! Barış Arduç noktayı koydu Magazin dünyasının ünlü çifti Gupse Özay ile Barış Arduç, altı yıllık birlikteliklerini Temmuz 2020'de nikah masasına taşımıştı...