Gupse Özay


Gupse Özay'dan internette dolaşan fotoğrafa ilişin açıklama: "Gerçek değil"
Gupse Özay'dan internette dolaşan fotoğrafa ilişin açıklama: "Gerçek değil" Oyuncu Gupse Özay, sosyal medyada dolaşan photoshoplu fotoğrafla ilgili açıklama yaptı.
Gupse Özay'ın yeni filminin kadrosu netleşti! Barış Arduç rol alacak mı?
Gupse Özay'ın yeni filminin kadrosu netleşti! Barış Arduç rol alacak mı? Başarılı kadın komedyenlerimizden Gupse Özay’ın yazıp başrolünü oynayacağı “Lohusa” filminin 10 Ekim’de sete çıkması planlanıyor.
Şöhretli isimlerin sosyal medyayla sınavı
Şöhretli isimlerin sosyal medyayla sınavı Diva sendromu, sahte takipçi piyasası, 'fake adresi' itiraf edenler, linç için para ödeyenler... Ünlü olunca sosyal medyanın kuralları da değişiyor.
Gupse Özay ve Barış Arduç'un sevimli kızları 1 yaşında
Gupse Özay ve Barış Arduç'un sevimli kızları 1 yaşında Geçen yıl kızları Jan Asya'yı kucağına alarak ilk kez anne- baba olan Gupse Özay ve Barış Arduç'un bebekleri 1 yaşına bastı. Çift çocuklarının doğum gününü aile arasında bir partiyle kutladı.
Barış Arduç kızı Jan Asya ile poz verdi
Barış Arduç kızı Jan Asya ile poz verdi İki sezon boyunca "Alparslan Büyük Selçuklu"da dönem kostümleriyle performans sergileyen Barış Arduç, yeni yayın döneminde günümüzde geçen "Saplantı" dizisinde kalabalık bir ailenin ferdini oynayacak.
Bebek bekleyen Ezgi Mola'dan sürpriz ziyaret
Bebek bekleyen Ezgi Mola'dan sürpriz ziyaret İlk bebeğine hamile olan oyuncu Ezgi Mola, sosyal medya hesabından karnı burnunda fotoğraflarını paylaşmıştı.
Gupse Özay ve Barış Arduç kızlarıyla tatilde
Gupse Özay ve Barış Arduç kızlarıyla tatilde Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, bebekleri Jan Asya ile doğum sonrası ilk defa Çeşme'de görüntülendi.