Hacı Sabancı


Nazlı Kayı nikahtan bir ay sonra soyadını değiştirdi Geçtiğimiz yıl aralık ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan cemiyetin hayatının ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, 9 Ekim tarihinde nikah masasına oturmuştu. Nikah sonrası balayına çıkan taze evli çiftten sosyetik güzel, sosyal medya profilindeki soyadını güncelledi.
Tuğba Ekinci: "Hacı Sabancı tanışmak için evime geldi" Şarkıcı Tuğba Ekinci, Hacı Sabancı ile tanışma hikayelerini anlattı.
Zeynep Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı balayını uzattı 10 Ekim'de nikah masasına oturan çift Zeynep Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı balayını uzatma kararı aldı.
Hacı Sabancı balayında aşka geldi! Ömer-Arzu Sabancı'nın, Kanlıca'daki yalısında, minik bir törenle 9 Ekim'de vuslata eren Hacı-Nazlı Sabancı, nikahlarından birkaç gün sonra Meksika'ya, balayına gitmişti.
Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı balayı için nereyi tercih etti? Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı, Eylül 2017’de başlayan ilişkilerini 10 gün önce nikah masasına taşımıştı.
Nazlı Kayı-Hacı Sabancı çiftinden sürpriz haber Hacı-Nazlı Sabancı çifti, Nazlı Hanım'ın üvey babası Kaan Dimili'nin vefatı üzerine 3 Eylül'deki düğünlerini ertelemiş, 40'ının çıktığı ertesi gün sade bir nikahla evlenmişti.
Nikaha davet edilmeyen ünlü sosyetik çift, Nazlı ile Hacı'ya küstü! Geçen yıl Aralık ayında nişanlanan cemiyet hayatının ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, geçtiğimiz Pazar akşamı nikah masasına oturmuştu.