Hacı Sabancı


Nazlı Kayı hakkında gürültü kopartacak Aslışah Alkoçlar iddiası!.. Ömer ve Arzu Sabancı'nın üç oğlunun en büyüğü Hacı Sabancı ile nişanlanan Nazlı Kayı hakkında Takvim Gazetesi'nden ses getirecek bir iddia geldi.
Hacı Sabancı: "Babam gibi mutlu bir aile kurmak istiyorum" Nazlı Kayı ile evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü iş adamı Hacı Sabancı dikkat çeken açıklamalarda bulundu...
EROL VE GÜLER SABANCI OLMAK ÜZERE BÜTÜN AİLE HER ŞEYİ BİLİYOR Türkiye'yi yasa boğan Özdemir Sabancı cinayeti üzerinden 25 yıl geçti. Güneş Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, cinayetin halen aydınlatılamamış olması nedeniyle 'sivri dilli' bir yazı kaleme aldı....
Arzu Sabancı'dan konuşulan Nazlı Kayı paylaşımı Arzu Sabancı, müstakbel gelini Zeynep Nazlı Kayı'nın yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
Nazlı Kayı: "Aşkın olduğu yerde yaşam da vardır" Sosyetik güzel Nazlı Kayı, evlilik yolunda ilk adımı attığı iş insanı nişanlısı Hacı Sabancı ile birlikte nişanda çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.
Arzu Sabancı'yı tatlı telaş sardı Geçtiğimiz günlerde büyük oğlu Hacı Sabancı, Nazlı Kayı ile nişanlanan Arzu Sabancı'yı bugünlerde tatlı bir telaş sardı.
Hacı Sabancı'dan flaş nişan paylaşımı Hacı Sabancı, Nazlı Kayı'da aradığı mutluluğu bularak evlilik teklifinde bulunmuştu. Sabancı'nın romantik bir akşam yemeği ile gelen evlilik teklifinde Nazlı Kayı'dan 'Evet' yanıtını alması sevenlerini mutlu etmişti.