haciz


GÜL İNŞAAT'A 20 MİLYONLUK HACİZ! İstanbul Beylikdüzü'nde bir toprak sahibi, Gül İnşaat'ın 40 kadar daireyi kendisinden habersiz yabancı uyruklu kişilere sattığını ileri sürerek savclığa suç duyurusunda bulundu. İcra Dairesi, arsa sahiplerini haklı bularak Gül İnşaat'a icra gönderdi.
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un vur patlasın çal oynasın eğlencesi Cemiyet hayatının ünlü isimleri, geçtiğimiz akşam Gölköy'de ‘Greek Night’ konseptli özel davete katıldılar.
Harun Tan ve Uğur Akkuş'u karşı karşıya getiren haciz! Eski manken Ebru Şallı’nın kocası Uğur Akkuş, bir bankadan çektiği 30 milyon lira kredinin 1 milyon 500 bin lirasını ödemeyince hakkında icra işlemleri başlatıldı.
Duygu Özaslan'dan 'haciz' yalanlaması Duygu Özaslan, sevgilisi ve kendisi hakkında çıkan haciz haberlerin ardından sessizliğini bozdu.
Ünlü isme düğün öncesi haciz şoku! Güzel sosyal medya fenomeniyle aşk yaşayan ünlü ismin lüks arabasına haciz kondu.
Serdar Ortaç: "Chloe Loughnan'ın yüzünü şeytan görsün" İrlandalı model Chloe Loughnan'dan 2019 yılında boşanan Serdar Ortaç, eski eşiyle ilgili merak edilen sorulara yanıt verdi.
Sadettin Saran, Sinan Akçıl'ı icraya mı verdi? Geçtiğimiz aylarda oyuncu Burcu Kıratlı ile görkemli bir törenle dünyaevine giren Sinan Akçıl, hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.