haciz


Yeşilçam'ın güzel yıldızı hakkında şantaj ve tefecilik iddiası!
Yeşilçam'ın güzel yıldızı hakkında şantaj ve tefecilik iddiası! Yeşilçam'ın güzel ismi hakkında faiz karşılığında borç para vererek tefecilik yaptığı ve parayı verdiği bir kişinin eşine başka kadınlarla olan fotoğraflarını atmakla tehdit ettiği iddia edildi. Şikayet üzerine oyuncu hakkında soruşturma başlatıldı.
Kaya Çilingiroğlu'na haciz şoku!
Kaya Çilingiroğlu'na haciz şoku! Hülya Avşar’ın eski eşi, futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu’nun ödemediği banka borcu nedeniyle başı derde girdi.
Merdan Yanardağ duyurdu: TELE 1'e haciz ve satış şoku!
Merdan Yanardağ duyurdu: TELE 1'e haciz ve satış şoku! TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, 18 Dakika’da TELE1’e haciz ve lisans satışının gündeme geldiğini, bunun RTÜK tarafından yapıldığını açıkladı.
İcradan mal kaçırma kolaylaştı
İcradan mal kaçırma kolaylaştı Borçlunun icra ve hacizden mal kaçırmak için akrabalarına satmış gibi göstererek tapuda devrettiği mal mülk artık direkt haczedilemeyecek.
Uğur Akkuş hakkında ortaya çıkan gerçek!
Uğur Akkuş hakkında ortaya çıkan gerçek! 3 yıl önce Ebru Şallı ile evlenerek adını duyuran iş adamı Uğur Akkuş, hakkında şoke eden gerçek ortaya çıktı.
Ebru Şallı sosyal medya hesabından 'Akkuş' soyadını kaldırdı!
Ebru Şallı sosyal medya hesabından 'Akkuş' soyadını kaldırdı! Ebru Şallı'nın eşi iş insanı Uğur Akkuş hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Uğur Akkuş'un 30 milyon dolarlık bir vurgun yaptığı ve bu nedenle evi ile ofisine haciz gittiği, eşi Ebru Şallı ile birlikte ABD’ye kaçtığı öne sürülmüştü.
Uçankuş'un sahibi Can Tanrıyar'a haciz şoku!
Uçankuş'un sahibi Can Tanrıyar'a haciz şoku! Televizyoncu Can Tanrıyar’ın sahibi olduğu Uçankuş TV’de uzun süredir yaşanan ekonomik kriz beraberinde hacze neden oldu… Çalışanlarına 6 aydır maaş ödemediği öğrenilen kanala dün haciz memurları gitti. İşte, Uçankuş TV’de yaşananlar…