haciz


Evi Sabuncaki 148 yıllık soyadı için tazminat ödeyecek
Evi Sabuncaki 148 yıllık soyadı için tazminat ödeyecek 148 yıllık çiçekçi 'haksız kazanç'tan 253 bin TL ödeyecek. Ünlü çiçekçi Sabuncakis'in varisi Evi Sabuncaki, 'sabuncakis' uzantılı siteden satış yaparak ‘haksız kazanç sağladığı' için Sabaş Çiçekçilik'e 253 bin TL tazminat ödeyecek.
Denizbank, Anel Elektrik'e 15 milyon liralık haciz gönderdi
Denizbank, Anel Elektrik'e 15 milyon liralık haciz gönderdi Anel Elektrik'e, Denizbank'tan haciz şoku geldi. 92 milyon dolarlık nakdi ve gayri nakit kredilerin temerrüt ihbarı yapılmadan kat ettiği duyuruldu.
Borçlarını kapattığını söyleyen Serdar Ortaç çok mutlu
Borçlarını kapattığını söyleyen Serdar Ortaç çok mutlu Serdar Ortaç, 2022’ye güzel başladı... “Borçlarımı ödedim, pamuk gibiyim” diyen sanatçı sahneden eski eşi Chloe’ye sitem etmeyi de unutmadı: "Annem sarışından hayır gelmez demişti. Dinlemedim!"
Şiddet uyguladığı eşine haciz şoku yaşattı
Şiddet uyguladığı eşine haciz şoku yaşattı Manisa'da boşanmak istediği eşi Mikail Oymak tarafından çocuklarının gözü önünde şiddete maruz kalarak ölümden dönen yaralanan Esra Oymak, bu defa da evindeki eşyalarına gelen hacizle sarsıldı.
Yasin Obuz hacizlik oldu!
Yasin Obuz hacizlik oldu! Sosyal medya fenomeni Yasin Obuz, astrolog ve model olan eşi Yasemin Türen'den Mart ayında boşanmıştı.
Serdar Ortaç'ın kâbusu İstanbul'a geldi
Serdar Ortaç'ın kâbusu İstanbul'a geldi Şarkıcı Serdar Ortaç'ın "Şeytan görsün yüzünü" dediği İrlandalı model eski eşi Chloe Loughnan, Türkiye'ye geldi.
Azra Kohen, Başak Sayan'a icra takibi başlattı
Azra Kohen, Başak Sayan'a icra takibi başlattı İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'ne açılan davaya göre; Başak Sayan'ın "Bağlanma Korkusu"kitabı 2011'de yayımlandı.