haciz


İcra dosyaları 22 milyonu aştı! İcra dairelerindeki dosya sayısı 22 milyon 248 bin 239’a ulaştı. Sadece yılın ilk iki ayında 4 bin 157 kişinin toplam 18 bin 47 adet çeki ise karşılıksız çıktı.
Vefatından iki yıl sonra icra geldi! İstanbul Ataşehir'de bir firma sahibi olan Sadık Alpanay, geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybetmişti.
Emina Jahovic: "Mustafa Sandal aylardır nafaka ödemiyor" 2008 yılında büyük bir aşkla evlenen Emina Jahovic- Mustafa Sandal çifti, 2018'de yollarını dostça ayırmıştı. Jahovic ile Sandal arasında son günlerde ipler yine gerildi.
Emina Jahovic - Mustafa Sandal cephesinden şok eden haber! ‘Çocuklarımız için sık sık bir araya geliyoruz' diyen Emina Jahovic ile Mustafa Sandal'ın arasına ‘nafaka' girdi. Eski eşler sosyal medyadan birbirini sildi.
Defne Samyeli evden taşınmayacak İstanbul Kemerburgaz’daki Pasifik Villaları’nda bulunan evine haciz gelen Star TV ekranlarında yayımlanan Sol Yanım dizisinde Asena karakterine can veren Defne Samyeli'nin icra davasında flaş bir gelişme yaşandı.
Evine haciz gelen Defne Samyeli'nin eşyalarına el konuldu İş adamı Yusuf Araz, 16 bin 720 liralık kirayı 2 yıldır ödemediği gerekçesiyle, Defne Samyeli'yi icraya verdi. Dün Kemerburgaz'daki eve giden memurlar, TV ve koltuklar dahil çok sayıda eşyaya el koydu.
Kritik değişiklikler geliyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dün sunulan “ekonomi ve hukukta reform” paketinde ağır ceza mahkemelerinin yargılama kapsamına giren davalarda tutukluluk sürelerinin azaltılması yer alıyor.