haciz


Yasin Obuz hacizlik oldu!
Yasin Obuz hacizlik oldu! Sosyal medya fenomeni Yasin Obuz, astrolog ve model olan eşi Yasemin Türen'den Mart ayında boşanmıştı.
Serdar Ortaç'ın kâbusu İstanbul'a geldi
Serdar Ortaç'ın kâbusu İstanbul'a geldi Şarkıcı Serdar Ortaç'ın "Şeytan görsün yüzünü" dediği İrlandalı model eski eşi Chloe Loughnan, Türkiye'ye geldi.
Azra Kohen, Başak Sayan'a icra takibi başlattı
Azra Kohen, Başak Sayan'a icra takibi başlattı İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'ne açılan davaya göre; Başak Sayan'ın "Bağlanma Korkusu"kitabı 2011'de yayımlandı.
Dolandırıcılardan şeytanın aklına gelmeyecek vurgun!
Dolandırıcılardan şeytanın aklına gelmeyecek vurgun! Vurgun için her yolu deneyen dolandırıcılar dur durak bilmiyor. Her gün yeni bir taktikle ortaya çıkan dolandırıcıların şimdiki yöntemi ise sahte kargocularla senet vurgunu! Senetle binlerce liralık vurgun yapan bir çete nedeniyle onlarca mağdur İstanbul Adliyesi'nin adliyenin yolunu tutuyor.
Annesine kefil olan Dilan Çıtak'a haciz şoku!
Annesine kefil olan Dilan Çıtak'a haciz şoku! Dilan Çıtak’ın annesi için bankadan 500 bin lira kredi çekildi. Taksitler ödenmeyince Dilan Çıtak’ın başı derde girdi.
Müzisyen Ufuk Yıldırım'a icra şoku!
Müzisyen Ufuk Yıldırım'a icra şoku! Ufuk Yıldırım, yıllar öne enstrüman satan arkadaşından çeşitli enstrümanlar alıp karşılığında 10 bin dolarlık senet imzaladı. Ufuk Yıldırım, borcunu ödemesine rağmen 23 yıl sonra o senet yüzünden icraya verilince savcılığa başvurdu.
GÜL İNŞAAT'A 20 MİLYONLUK HACİZ!
GÜL İNŞAAT'A 20 MİLYONLUK HACİZ! İstanbul Beylikdüzü'nde bir toprak sahibi, Gül İnşaat'ın 40 kadar daireyi kendisinden habersiz yabancı uyruklu kişilere sattığını ileri sürerek savclığa suç duyurusunda bulundu. İcra Dairesi, arsa sahiplerini haklı bularak Gül İnşaat'a icra gönderdi.