Hafsanur Sancaktutan


Yıldız isimleri buluşturan 'Dilek Taşı' ekran için geri sayımda
Yıldız isimleri buluşturan 'Dilek Taşı' ekran için geri sayımda Pastel Film'in Kanal D için çektiği dönem dizisi Dilek Taşı'nın yayın tarihi belli oldu.
Gözler Serenay Sarıkaya ve Alina Boz'u aradı! Herkes o listeyi konuşuyor
Gözler Serenay Sarıkaya ve Alina Boz'u aradı! Herkes o listeyi konuşuyor Alina Boz ve Serenay Sarıkaya magazinin zirvesinde olsa da sosyal medyanın zirvesinde değil.
'Ya Çok Seversen' dizisiyle ilgili flaş gelişme
'Ya Çok Seversen' dizisiyle ilgili flaş gelişme Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı "Ya Çok Seversen" dizisi perşembe akşamları ekrana geliyor.
Dilan Çiçek Deniz işini Hafsanur Sancaktutan'a mı kaptırdı?
Dilan Çiçek Deniz işini Hafsanur Sancaktutan'a mı kaptırdı? Dilan Çiçek Deniz’in reklam anlaşması yaptığı bir mücevher markasıyla arasında “estetik krizi” çıktığı iddia edilmişti. Hatta yine iddiaya göre, Deniz’in yerine Hafsanur Sancaktutan’ın geldiği konuşuluyordu.
"Ya Çok Seversen" dizi setinde rezalet çıktı! Yönetmen seti terk etti
"Ya Çok Seversen" dizi setinde rezalet çıktı! Yönetmen seti terk etti Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı "Ya Çok Seversen" dizisinin setinde gergin anlar yaşandı.
Nilperi Şahinkaya, Hafsanur Sancaktutan'ı mı taklit etti?
Nilperi Şahinkaya, Hafsanur Sancaktutan'ı mı taklit etti? Nilperi Şahinkaya'nın, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yayınladığı paylaşımla Hafsanur Sancaktutan'ın poz verirken sergilediği hareketlere göndermede bulunduğu söylenmişti.
Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin bir an olsun ayrılmıyor
Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin bir an olsun ayrılmıyor Aynı dizide rol alan Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan; set dışında da birlikte vakit geçirmeye başladı.