Hafsanur Sancaktutan


Hafsanur Sancaktutan ve Mert Yazıcıoğlu baş başa görüntülendi
Hafsanur Sancaktutan ve Mert Yazıcıoğlu baş başa görüntülendi Hafta sonu gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıklayan Hafsanur Sancaktutan, dün akşam adının aşk dedikosuna karıştığı meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile görüntülendi.
Mert Yazıcıoğlu'ndan bomba Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir açıklaması!
Mert Yazıcıoğlu'ndan bomba Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir açıklaması! Afra Saraçoğlu ile mutlu giden beraberlikleri aniden biten Mert Yazıcıoğlu; evleri de ayırdıklarını açıkladığı Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir hakkında bir konuştu pir konuştu.
İntihara teşebbüs ettiği söylenen Hafsanur Sancaktutan muhabirlere konuştu
İntihara teşebbüs ettiği söylenen Hafsanur Sancaktutan muhabirlere konuştu Oyuncu Hafsanur Sancaktutan, "Magazinin işi bu. Tek gerçek benim söylediğimdir" dedi.
Hafsanur Sancaktutan bileklerini göstermek zorunda kaldı
Hafsanur Sancaktutan bileklerini göstermek zorunda kaldı "Söylemezsem Olmaz" programında Bircan Bali; Hafsanur Sancaktutan'ın önce ilaç içip, sonra da bileklerini keserek intihar girişiminde bulunduğu iddia etmişti.
Hafsanur Sancaktutan intihar iddiasını yalanladı!
Hafsanur Sancaktutan intihar iddiasını yalanladı! Bircan Bali'nin "Söylemezsem Olmaz" programında dile getirdiği intihar iddiasının ardından genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan'dan bu iddiaya ilişkin yazılı bir açıklama geldi.
Hafsanur Sancaktutan ölmek mi istedi?
Hafsanur Sancaktutan ölmek mi istedi? Oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın cuma akşamı intihara teşebbüs ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Hafsanur Sancaktutan hastanelik oldu!
Hafsanur Sancaktutan hastanelik oldu! Son dönemde "Dünyayla Benim Aramda" dizisindeki performansıyla dikkat çeken ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı.