Halit Ergenç


Bergüzar Korel: "Tuzlu ve ekşi yiyecekler yedim" Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti, yüzü olduğu Zen Pırlanta’nın ‘İçimden Geldi’ reklam filmi tanıtımı için Rahmi Koç Müzesi’nde’ydi.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç bebeğin ismine karar verdi mi? Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti marka yüzü oldukları mücevher markasının lansmanında muhabirlerin sorularına yanıt verdi
Muhteşem Yüzyıl'ı 500 milyon kişi izledi ABD’den sonra en fazla dizi ihraç eden ülke Türkiye oldu.
Halit Ergenç - Bergüzar Korel çiftinden flaş karar! Dokuz yıl aradan sonra ikinci kez çocuk sahibi olmaya hazırlanan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, flaş bir karar aldı.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in heyecanlı bekleyişi Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti, Vadistanbul’da objektiflere yansıdı.
Bergüzar Korel - Halit Ergenç çifti astronomik teklifi kabul etti! Oyuncu çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in, bir reklam filminden alacağı iddia edilen ücret dudak uçuklattı.
Halit Ergenç'e Zeynep Korel sorulunca ne söyledi? Bebek'te objektiflere yansıyan Halit Ergenç, eşi Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel hakkında yöneltilen sorularla karşılaştı.