Halit Ergenç


Bergüzar Korel’den çocuklarının fotoğraflarını çekenlere tepki Şu sıralar üçüncü kez annelik heyecanı yaşayan Bergüzar Korel, çocuklarının izinsiz fotoğraflarını çekenlere tepki gösterdi: Sosyal medya hesabından paylaşım yapan oyuncu "Buna hakkınız olmadığını bilin artık" dedi.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Bodrum'dan Çeşme'ye geçti Kızı Leyla’ya hamile olan Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç, oğulları Ali ve Han ile Bodrum ve Dalaman’dan sonra Çeşme’de görüntülendi.
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'e dolandırıcılık şoku! Şu sıralar üçüncü kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Bergüzar Korel, tatil için internetten ev baktı. Bodrum Gümüşlük’te çok beğendiği yer için kapora bile ödedi. Ailesiyle birlikte eve giden Korel, gördüğü manzarayla şoke oldu.
Bebek bekleyen Bergüzar Korel'in Fethiye tatili sürüyor Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, önceki gün Fethiye'de konakladığı otelin plajında objektiflere yansıdı.
Bergüzar Korel'den hamilelik pozu Üçüncü kez bebek heyecanı yaşayan Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti sezonu Bodrum'da açtı. Korel, tatilde belirginleşen karnıyla ilk kez poz verdi.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in üçüncü çocuk neşesi Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, Bodrum'da gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Bergüzar Korel bebeğinin cinsiyetini açıkladı Meslektaşı Halit Ergenç ile mutlu bir evliliği olan Bergüzar Korel, bebeğinin cinsiyetini açıkladı.