Halit Ergenç


Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’den cesur sahne
Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’den cesur sahne Merak ve heyecanla beklenen Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’ü buluşturan “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinin yeni fragmanı seyirciyle buluştu.
Erdem Kaynarca'dan müjdeli haber
Erdem Kaynarca'dan müjdeli haber Yakışıklı oyuncu Erdem Kaynarca bugünlerde harıl harıl çalışıyor.
'Adsız Aşıklar' dizisinin kadrosu netleşti
'Adsız Aşıklar' dizisinin kadrosu netleşti Halit Ergenç ile Funda Eryiğit’i buluşturan "Adsız Aşıklar" dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor.
Teoman hangi iddialı projeye dahil oldu?
Teoman hangi iddialı projeye dahil oldu? Rock müziğinin usta ismi Teoman bu kez oyuncu kimliğiyle adından söz ettirmeye hazırlanıyor.
Halit Ergenç ve Funda Eryiğit'i buluşturan diziye yeni transfer
Halit Ergenç ve Funda Eryiğit'i buluşturan diziye yeni transfer Cumartesi Film'in Netflix için çekeceği "Adsız Aşıklar" dizisinin 23 Ocak’ta sete çıkması planlanıyor.
Cansel Elçin'den iki müjdeli haber birden
Cansel Elçin'den iki müjdeli haber birden FOX’un çarşamba akşamları seyirciyle buluşan dizisi "Şahane Hayatım"a Ece Uslu’dan sonra bir flaş isim daha konuk oluyor.
Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç’li dizinin çekimleri tamamlandı
Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç’li dizinin çekimleri tamamlandı İki dev oyuncu Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün 2017 yılında Ferzan Özpetek’in "İstanbul Kırmızısı" filminin ardından ikinci kez aynı projede rol aldı.