Halit Ergenç


Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün'ün sürpriz buluşması
Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün'ün sürpriz buluşması İki dev oyuncu Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün 2017 yılında Ferzan Özpetek’in “İstanbul Kırmızısı” filminin ardından 2 kez aynı projede rol almaya hazırlanıyor.
Emre Altuğ yeni şarkısını neden ilk kez Halit Ergenç'e dinletti?
Emre Altuğ yeni şarkısını neden ilk kez Halit Ergenç'e dinletti? Müslüm Gürses'in seslendirdiği 'Seni Sevmek İçin Ölmek Mi Lazım' şarkısını yeniden yorumlayan Emre Altuğ, "Aranje, düzenleme tamamen bana ait. Dinleyince göreceksiniz. Siz de 'Bunu Müslüm Gürses mi okumuş?' diyeceksiniz" şeklinde konuştu.
Bergüzar Korel çocukları Halit Ergenç'e emanet edip sete koştu
Bergüzar Korel çocukları Halit Ergenç'e emanet edip sete koştu "Kanlı Yayın" dizisinin çekimlerine başlayan Bergüzar Korel setteyken çocuklarla eşi Halit Ergenç ilgileniyor.
Bergüzar Korel tatilde güneşi göremedi
Bergüzar Korel tatilde güneşi göremedi Bugünlerde setlere geri dönüşünün sevincini yaşayan oyuncu Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ile kısa bir tatile çıktı.
Disney Plus'ta yayınlanmayacak yapımlara ne olacak?
Disney Plus'ta yayınlanmayacak yapımlara ne olacak? Disney Plus'ın yayınlamaktan vazgeçtiği yerli içeriklerinin ve anlaşma yapan starların kaderi ne olacak?
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Londra'da oy kullandı
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Londra'da oy kullandı Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ile 14 Mayıs'ta gerçekleşecek genel seçimler için oylarını Londra'da kullandı.
'Muhteşem Yüzyıl' dizisi metaverse evreni yolunda!
'Muhteşem Yüzyıl' dizisi metaverse evreni yolunda! Türk dizilerinin dünyanın dört bir yanına pazarlandığı MIPTV içerik fuarı Cannes'da devam ediyor.