Halit Ergenç


Bergüzar Korel'den çarpıcı 'Babil' yorumu Star TV'nin iddialı dizisi 'Babil' ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Uzun süre aradan sonra yeni dizisiyle ekrana dönen Halit Ergenç'in eşi Bergüzar Korel ise Instagram'dan bir paylaşım yaptı.
Merakla beklenen 'Babil' başlıyor Halit Ergenç’in idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan karakteriyle izleyici karşısına çıkacağı Babil dizisinde, başarılı oyuncular, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Ozan Güven başrolleri paylaşıyor.
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel yılın son günü alışverişe çıktı Mutlu çift Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, yeni yılın son günü bir alışveriş merkezinde el ele alışveriş yaparken görüntülendi...
Ünlü isimleri buluşturan projeyle ilgili flaş gelişme Birce Akalay, Halit Ergenç, Ozan Güven, Nur Fettahoğlu ve Aslı Enver'i buluşturan "Babil" dizisinin kanalı belli oldu.
Bergüzar Korel-Halit Ergenç'ten 'bebek odası' açıklaması Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti, Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.
Halit Ergenç'ten merak edilen soruya yanıt Yakışıklı aktör Halit Ergenç, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
Bergüzar Korel - Halit Ergenç çifti bebek alışverişinde İkinci bebeğine yaklaşık 6 aylık hamile olan Bergüzar Korel, önceki gün eşi Halit Ergenç'le Kanyon'daydı.