Halit Ergenç


Bergüzar Korel üçüncü çocuğa hamile! 2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ilk çocukları Ali'yi 2010'da kucaklarına almıştı. Korel ve Ergenç, geçtiğimiz yıl mart ayında Han'ın dünyaya gelmesiyle ikinci kez anne-baba olmuştu.
Gürbey İleri'den yıllar sonra gelen itiraf "Arka Sıradakiler, Muhteşem Yüzyıl, Diriliş Ertuğrul" gibi projelerde yer alan yakışıklı oyuncu Gürbey İleri'den çarpıcı itiraflar...
Bergüzar Korel'den küçük oğlu Han'a duygulandıran mesaj 2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ilk çocukları Ali'yi 2010'da kucaklarına almıştı. Korel ve Ergenç, geçtiğimiz yıl Mart ayında Han'ın dünyaya gelmesiyle ikinci kez anne-baba olmuştu.
Bergüzar Korel'e şok eden mesaj! Oyuncu Korel, ikinci çocuğu Han'a hamileyken bir sosyal medya kullanıcısının kendisine "Gebermeniz için dua ediyorum" dediğini, bu yüzden de Instagram hesabını yorumlara ve özel mesajlara kapattığını açıkladı.
Bergüzar Korel'den herkesi duygulandıran paylaşım Bir süredir ekranlardan uzak olan ve geçtiğimiz yıl Halit Ergenç'le birlikte ikinci kez çocuk sevinci yaşayan Bergüzar Korel, 11 yaşındaki oğlu Ali'nin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla kutladı.
Bartu Küçükçağlayan'dan Bergüzar Korel'i kızdıracak açıklama Oyuncu Bartu Küçükçağlayan dün akşam gerçekleştirdiği Instagram canlı yayında meslektaşı Bergüzar Korel'i kızdıracak bir açıklamada bulundu.
Halit Ergenç'in Corona virüs korkusu Deneyimli oyuncu Halit Ergenç, önceki gün Etiler'de görüntülendi.