Halit Özgür Sarı


Kardeşlerim dizisinin yakışıklı oyuncusundan şaşırtan ayrılık kararı!
Kardeşlerim dizisinin yakışıklı oyuncusundan şaşırtan ayrılık kararı! "Kardeşlerim" dizisinde rol alan Halit Özgür Sarı cumartesi ekrana gelecek 29. bölümde diziden ayrılıyor.
Alina Boz ve Mithat Can Özer soluğu Bodrum'da aldı
Alina Boz ve Mithat Can Özer soluğu Bodrum'da aldı Son olarak 'Maraşlı' ve 'Aşk 101' dizileriyle ekranlara gelen Alina Boz, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le birlikte Bodrum'a giderek yaz sezonunu açtı.
İlayda Alişan'dan aşk açıklaması
İlayda Alişan'dan aşk açıklaması Final yapan "Masumiyet" dizisinin yıldızı İlayda Alişan'ın adı önce Halit Özgür Sarı ardından Serkay Tütüncü ile anılmıştı.
Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan aşk mı yaşıyor?
Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan aşk mı yaşıyor? Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan'ın, "Masumiyet" dizisinde başlayan arkadaşlıklarını aşka dönüştürdükleri iddia ediliyor.
Devrim Özkan'dan sürpriz aşka olay gönderme!
Devrim Özkan'dan sürpriz aşka olay gönderme! Oyuncu Devrim Özkan, erkek arkadaşı Halit Özgür Sarı'nın kendisini İlayda Alişan ile aldattığını söyledi. Özkan, birlikteliği öğrendikten sonra ilişkisini bitirdi.
'İlayda Alişan ve Halit Özgür Sarı evde buluşuyor' iddiası!
'İlayda Alişan ve Halit Özgür Sarı evde buluşuyor' iddiası! "Masumiyet" dizisindeki performansıyla dikkat çeken genç oyuncu İlayda Alişan'ın "Kardeşlerim" dizisinin Kadir'i Halit Özgür Sarı ile büyük aşk yaşadığı iddia edildi.