Haluk Bilginer


Yasemin Allen'ın yüzü hem aşkta hem de işte güldü
Yasemin Allen'ın yüzü hem aşkta hem de işte güldü Yasemin Allen yine iddialı bir dijital dizide başrol oynuyor.
Dilara Aksüyek cephesinden bomba haber
Dilara Aksüyek cephesinden bomba haber Adı sosyetik Hakan Sabancı ile aşk dedikodusuna karışan oyuncu Dilara Aksüyek cephesinden son dakika haberi...
'Uysallar' dizisi ünlü isimleri bir araya getirdi
'Uysallar' dizisi ünlü isimleri bir araya getirdi Başrolünde Öner Erkan, Songül Öden, Haluk Bilginer ve Uğur Yücel'in yer aldığı 'Uysallar' dizisi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Özge Yağız: "Yaşadığım her şeyin izini taşırım"
Özge Yağız: "Yaşadığım her şeyin izini taşırım" Show TV'nin iddialı dizisi 'Baba'da rol alan Özge Yağız'dan samimi açıklamalar...
Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ı buluşturan dizinin yayın tarihi belli oldu
Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ı buluşturan dizinin yayın tarihi belli oldu "Şahsiyet" dizisindeki performansıyla Uluslararası Emmy En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü alan Haluk Bilginer, "Baba" dizisiyle ekranlara dönüyor.
Haluk Bilginer'den fotoğrafının kullanıldığı paylaşıma tepki
Haluk Bilginer'den fotoğrafının kullanıldığı paylaşıma tepki "Baba" dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Emmy ödüllü usta oyuncu Haluk Bilginer, sosyal medyadan kendi adına ve fotoğrafı kullanılarak yapılan bir paylaşıma ateş püskürdü. Bilginer, olayla ilgili hukuki sürecin başlatıldığını duyurdu.
Begüm Akkaya olay dizinin kadrosuna dahil oldu
Begüm Akkaya olay dizinin kadrosuna dahil oldu Güzelliği ve başarılı kariyeriyle göz dolduran oyuncu Begüm Akkaya olay dizinin kadrosuna dahil oldu.