Haluk Bilginer


Baba final sahnesi heyecanlandırdı!
Baba final sahnesi heyecanlandırdı! Büyük beklentilerle başlayan "Baba" dizisi final yapmayacak diziler arasında yer alacak olarak nitelendirilirken, Baba final bölümünü bırakın da "Baba" final sahnesinin de ortaya çıktığı söyleniyor. Peki "Baba" final ne zaman? "Baba" dizisi kaçıncı bölümde final yapacak?
Ali İl beğenilen dizinin kadrosuna dahil oldu
Ali İl beğenilen dizinin kadrosuna dahil oldu Başarılı aktör Ali İl, ekranın sevilen dizisinin kadrosunda...
Baba dizisinde ikinci sezon sürprizi!
Baba dizisinde ikinci sezon sürprizi! Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Ayda Aksel, Özge Yağız, Hakan Kurtaş gibi birbirinden ünlü ismi buluşturan Show TV’nın Ay Yapım imzalı "Baba" dizisinin 2. sezon çekimleri başladı.
Dilara Aksüyek 'Baba'dan ayrıldı
Dilara Aksüyek 'Baba'dan ayrıldı Kerem Çatay’ın patronu olduğu Ay Yapım’ın Show TV için çektiği Haluk Bilginer’li "Baba" dizisi yeni sezonda da sürecek.
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi Sonbaharda yayın hayatına başlayacak olan TRT Dijital peş peşe yeni projeler alıyor. “Akif”, “Hay Sultan”, “Tozkoparan” gibi projelerin yayınlanacağı platforma Bozdağ Film de “İbn-i Sina” dizisini çekecek.
'Baba' dizisinde iki şaşırtıcı ayrılık!
'Baba' dizisinde iki şaşırtıcı ayrılık! Ay Yapım’ın Show TV için çektiği Baba dizisi Haluk Bilginer’li kadrosu, senaryosu ve başarılı rejisiyle bu sezonun en çarpıcı işlerinin başında geliyor.
Emre Atılgan: "Disiplinli yaşayan biriyim"
Emre Atılgan: "Disiplinli yaşayan biriyim" "Canım Annem" dizisinde 'Ramo' karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Emre Atılgan, düzenli yaşama dikkat çekti.