Haluk Bilginer


Haluk Bilginer'den sağlık durumuyla ilk açıklama: "Kalbimde sorun yok ama..."
Haluk Bilginer'den sağlık durumuyla ilk açıklama: "Kalbimde sorun yok ama..." 69 yaşındaki Haluk Bilginer “Kundakçı” adlı oyunuyla tiyatroseverlerin karşısına çıkmış, Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki oyunun ikinci perdesinde fenalaşarak yere yığılmıştı. Tansiyonu düşen usta aktör çağrılan ambulansla hemen hastaneye götürülmüştü.
Haluk Bilginer tiyatro sahnesinde fenalaşıp yere yığıldı
Haluk Bilginer tiyatro sahnesinde fenalaşıp yere yığıldı Usta oyuncu Haluk Bilginer, 'Kundakçı' isimli tiyatro oyununun ikinci perdesinde sahnede fenalaştı. Bilginer, ambulansla hastaneye götürüldü
Ekin Koç iki ünlü oyuncunun hayalini kuruyor!
Ekin Koç iki ünlü oyuncunun hayalini kuruyor! Oyuncu Ekin Koç, önceki gün karşılaştığı muhabirlerin sorularına içten yanıtlar verdi...
Efsane dizi geri dönüyor! Cansu Dere rol alacak mı?
Efsane dizi geri dönüyor! Cansu Dere rol alacak mı? Kadrosunda birbirinden ünlü isimleri buluşturan efsane dizi yeni sezonuyla geri dönüyor! Gözler Cansu Dere'ye çevrildi!
Tolga Sarıtaş: "Oyunculuğu bırakmayacağım"
Tolga Sarıtaş: "Oyunculuğu bırakmayacağım" Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş'ın "Baba" dizisinin ekran macerası sona eriyor.
Devamı çekilecek olan "Şahsiyet"e sürpriz isim!
Devamı çekilecek olan "Şahsiyet"e sürpriz isim! Ay Yapım’ın 2018’de dijitalde yayınlanan "Şahsiyet" dizisinin ikinci sezonunu çekmeye karar vermesi büyük heyecan yaratmıştı.
Zuhal Olcay - Haluk Bilginer cephesinde olay gelişme!
Zuhal Olcay - Haluk Bilginer cephesinde olay gelişme! Zuhal Olcay’ın Haluk Bilginer ile biten evliliğine atıfla “Bir kadın ve bir erkek evlenirler. Sonra adam daha genç bir kadın bulur. Olay bu... Ben de yaşadım” sözleri magazin tarihine geçmişti.