Hamdi Alkan


Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan neden aniden boşanma kararı aldı?
Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan neden aniden boşanma kararı aldı? 2014 yılında Roma’da dünyaevine giren Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel, geçtiğimiz hafta tek celsede boşandı. Çiftin ilk zamanlar iyi giden evlilikleri fikir uyuşmazlığı nedeniyle son zamanlarda çatırdamaya başladı.
Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel'den boşanma sonrası ilk paylaşım
Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel'den boşanma sonrası ilk paylaşım Dokuz yıllık evliliklerini tek celsede bitiren Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel'den, boşanma sonrası ilk sosyal medya paylaşımı geldi. Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel'e jesti dikkat çekti.
Selen Görgüzel'den boşanma sonrası ilk açıklama
Selen Görgüzel'den boşanma sonrası ilk açıklama Yönetmen Hamdi Alkan ile oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, 8 yıllık evliliklerini noktaladı. Çift, anlaşmalı olarak boşandı. Görgüzel, "Çok sevdik, çok didiştik, çok barıştık, unutulmaz anılar biriktirdik" dedi.
Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel boşandı
Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel boşandı Oyuncu Selen Görgüzel ile yapımcı, yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan, Nisan 2014'te Roma'da nikah masasına oturmuştu.
Hamdi Alkan'ın Selen Görgüzel sessizliği
Hamdi Alkan'ın Selen Görgüzel sessizliği Hamdi Alkan, geçtiğimiz gün Etiler’de bulunan bir mekana girerken görüntülendi.
Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan boşanıyor
Selen Görgüzel ile Hamdi Alkan boşanıyor Oyuncu Hamdi Alkan, Nisan 2014’te Selen Görgüzel ile Roma’da evlenmişti. Ünlü çift 8. yıldönümlerine 1 ay kala boşanma kararı aldı.
Selen Görgüzel - Hamdi Alkan evliliğinde kriz mi var?
Selen Görgüzel - Hamdi Alkan evliliğinde kriz mi var? Selen Görgüzel, önceki gün Etiler'de görüntülendi.