hamile


Demet Evgar kendini şımarttı
Demet Evgar kendini şımarttı Bebek bekleyen oyuncu Demet Evgar'ın renkli karelerine beğeni yağdı...
Maymun çiçeği hamileler için büyük risk
Maymun çiçeği hamileler için büyük risk Dünya corona virüsü salgınıyla mücadeleye devam ederken 30 ülkede tespit edilen maymun çiçeği hastalığı ile ilgili endişe yaratan bir açıklama Dünya Sağlık Örgütü'nün düzenlediği panelde geldi.
Baba olmaya hazırlanan Barış Arduç'tan flaş paylaşım
Baba olmaya hazırlanan Barış Arduç'tan flaş paylaşım Gupse Özay ile Barış Arduç, başrollerini üstlendikleri "Deliha" filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı.
D vitamini eksikliği hamileler için düşük riski yaratıyor
D vitamini eksikliği hamileler için düşük riski yaratıyor Yeni yapılan bilimsel bir araştırmaya göre, D vitamini eksikliği kadınların düşük yapma riskini iki katına kadar artırabilir.
Demet Evgar doğum için geri sayımda
Demet Evgar doğum için geri sayımda Son olarak ekranlara veda eden 'Alev Alev' dizisinde rol alan oyuncu Demet Evgar, kızı Mavi'yi kucağına almak için gün sayıyor.
Bebek beklediği öğrenilen Gupse Özay'dan son dakika haberi
Bebek beklediği öğrenilen Gupse Özay'dan son dakika haberi Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, 2020 yılında Çeşme'de evlendi. Bir süredir ortalarda görünmeyen Gupse Özay'ın 6 aylık hamile olduğu ve kız bebek beklediği ortaya çıktı.
Gupse Özay ve Barış Arduç'un kızları olacak
Gupse Özay ve Barış Arduç'un kızları olacak Gupse Özay ve Barış Arduç; 2014'te birlikte oynadıkları 'Deliha' filminin setinde aşk yaşamaya başlamıştı. İki yıl önce de Alaçatı'da nikah masasına oturmuştu.