hamile


Derya Tuna: "İdo ile Yasemin'in gizli çocukları..."
Derya Tuna: "İdo ile Yasemin'in gizli çocukları..." Sık sık torun isteğini dile getiren Derya Tuna, önceki gün görüntülendiği İstinyePark'ta oldukça neşeliydi.
6 aylık hamile olan Aslı Enver'den şaşırtan karar! Jet hızıyla evlenmişlerdi!
6 aylık hamile olan Aslı Enver'den şaşırtan karar! Jet hızıyla evlenmişlerdi! Aslı Enver, Kasım 2022'de yaklaşık altı aydır birlikte olduğu iş insanı Berkin Gökbudak ile evde yapılan sade bir törenle sessiz sedasız evlenmişti.
Bora Akkaş: "Bebeğimizin cinsiyeti belli oldu"
Bora Akkaş: "Bebeğimizin cinsiyeti belli oldu" İlk bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanan Borak Akkaş-Oben Alkan çift, çocuklarının cinsiyetini açıkladı.
Kim Basinger 'Sana ne olmuş?' dedirtti! Yüzündeki değişim şaşırttı!
Kim Basinger 'Sana ne olmuş?' dedirtti! Yüzündeki değişim şaşırttı! Bir döneme damga vuran ABD'li oyuncu ve model Kim Basinger, son haliyle şaşırttı.
Doğum kilolarını kısa sürede atan Aslışah Alkoçlar: "Halen etli butluyum"
Doğum kilolarını kısa sürede atan Aslışah Alkoçlar: "Halen etli butluyum" Hayli fit görünmesine rağmen "Eski formuma hemen kavuşma gibi bir iddiam yok" diyen sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, gündem yarattı.
Nine olacağı haberini alan Arzu Sabancı'dan ilginç tepki
Nine olacağı haberini alan Arzu Sabancı'dan ilginç tepki Nazlı Sabancı, önceki gün sosyal medya hesabından 3 kişilik bir aile olmaya hazırlandıklarını müjdelemişti.
Avatar Atakan ikinci kez baba oldu
Avatar Atakan ikinci kez baba oldu 2016 yılında katıldığı Survivor programında şampiyon olarak kupanın sahibi olan Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan'ın mutlu günü.