hamile


'Şeyma Subaşı sevgilisinin dolandırıcı olduğunu anladı' Şeyma Subaşı yine herkesin dilinde! Evlilik teklifi, düğün, bebek itirafı ve düşük haberi derken önceki gün şok bir hamle geldi! Şeyma, sosyal medya hesabından Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğrafları sildi.
Cemre Kemer'den hamilelik paylaşımı Yaklaşık yedi ay önce Emir Medina ile dünyaevine giren bir dönemin ünlü Hepsi Grubunun solisti Cemre Kemer, anne olmak için gün sayıyor.
Şeyma Subaşı 'Evleniyoruz' dediği sevgilisini tek kalemde sildi! Evlilik teklifi, düğün derken Şeyma Subaşı, şok bir hamlede bulundu. Beş gün önce hamileliğini açıklayan ardından bebeğini düşürdüğünü söyleyen Subaşı, dün Mısırlı aşkını sosyal medyada takipten çıkıp tüm fotoğraflarını sildi.
Bergüzar Korel'den hamilelik pozu Üçüncü kez bebek heyecanı yaşayan Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti sezonu Bodrum'da açtı. Korel, tatilde belirginleşen karnıyla ilk kez poz verdi.
Şeyma Subaşı tek başına plajda görüntülendi Önceki gün bebeğini kaybettiğini duyuran Şeyma Subaşı, Ibiza tatilini sürdürüyor. Subaşı, arkadaşlarıyla plajda görüntülendi.
Bebeğini kaybeden Şeyma Subaşı, acısını yaşayamadan polemikler başladı! Üç gün önce Mohammed Alsaloussi’den iki aylık hamile olduğunu açıklayıp dün ise bebeğini düşürdüğünü söyleyen Şeyma Subaşı, acısını yaşayamadan dedikodular havada uçuştu.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in üçüncü çocuk neşesi Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, Bodrum'da gazetecilerin sorularını yanıtladı.