hamile


Ece Çeşmioğlu'ndan ilk hamilelik paylaşımı Kendisi gibi oyuncu olan Taner Ölmez ile evlenen ve ilk bebeğine hamile olan Ece Çeşmioğlu, karnı burnunda ilk pozunu paylaştı.
Nihat Kahveci dördüncü kez baba oluyor Nihat Kahveci 2018’de evlendiği, Miss Globe Turkey 2010 birincisi Fulya Sever Kahveci ile geçtiğimiz gün Metropol İstanbul’daydı.
Begüm Öner: "Hamileyim dedim dinlemediler" Ceyhun Fersoy, geçtiğimiz günlerde bir mekanda eşiyle birlikte darp edilmişti. Çift, avukatları aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Ünlü oyuncunun eşi Begüm Öner'in kavga esnasında, saldırganlara "Hamileyim, lütfen durun artık" dediği öğrenildi.
Kıvanç Tatlıtuğ'un ile Başak Dizer'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu 2016 yılında Paris'te nikah masasına oturan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ (38) ile stil danışmanı Başak Dizer (44), şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Hamileliğinde dördüncü ayına giren Başak Dizer'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Çift, doğumun yurt dışında gerçekleşeceği iddiasına da son noktayı koydu.
Murat Gezer - Nazlı Çarmıklı çifti bebeklerinin cinsiyetini öğrendi 2018 yılında uçak kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran'ın eski nişanlısı Murat Gezer, sevgilisi Nazlı Çarmıklı'yla geçtiğimiz Haziran ayında dünyaevine girmişti.
Bebek bekleyen Başak Dizer'den ilk fotoğraf Anne olmak için gün sayan Başak Dizer yeni koleksiyonunu tanıttı.
Kenan İmirzalıoğlu'ndan Kıvanç Tatlıtuğ'a 'babalık' tavsiyeleri Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler'de gazetecilere açıklamalar yaptı.