Hande Ataizi


Hande Ataizi'nin evlat hasreti
Hande Ataizi'nin evlat hasreti "Camdaki Kız" dizisinin Cana'sı Hande Ataizi bugünlerde oldukça zor zamanlardan geçiyor.
Ayça Ayşin Turan'ın dizisi bitti ama sete ara vermiyor
Ayça Ayşin Turan'ın dizisi bitti ama sete ara vermiyor Reyting kurbanı olan 'Ada Masalı' dizisinde rol alan oyuncu Ayça Ayşin Turan setlere ara vermeden devam edecek.
Hande Ataizi ve sevgilisi 15 dakikada 6 mağaza gezdi
Hande Ataizi ve sevgilisi 15 dakikada 6 mağaza gezdi Kanal D’deki "Camdaki Kız"ın Cana’sı Hande Ataizi önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Yanında da 2 yıldır aşk yaşadığı Dinç Aydoğdu vardı.
Hande Ataizi hastane çıkışı görüntülendi
Hande Ataizi hastane çıkışı görüntülendi Kanal D’deki ‘Camdaki Kız’ dizisinde ‘Cana’ karakterini canlandıran Hande Ataizi, önceki gün Nişantaşı'ndaydı.
Defne Samyeli hakkında bilinmeyen 'Cana' gerçeği!
Defne Samyeli hakkında bilinmeyen 'Cana' gerçeği! OGM Medya'nın Kanal D için çektiği Camdaki Kız dizisi perşembe akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor.
Hande Ataizi: "Hata olarak gördüğüm bir şey yok"
Hande Ataizi: "Hata olarak gördüğüm bir şey yok" Ödüllü oyuncu Hande Ataizi, “Bence en büyük pişmanlık yaptıklarımızdan ziyade yapmadıklarımız olmalı. Henüz en büyük başarımı yaşamadım” açıklamasında bulundu.
Hande Ataizi evlilik sorusuna ne yanıt verdi?
Hande Ataizi evlilik sorusuna ne yanıt verdi? Raisa VannessaXAdl sonbahar kış koleksiyonu, önceki akşam Hasköy Yün fabrikasında gerçekleştiren defile ile modaseverlerle buluştu.