Hande Ataizi


'Taş Kağıt Makas' dizisinin afişi yayınlandı
'Taş Kağıt Makas' dizisinin afişi yayınlandı Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yayınlanan tanıtımları ile büyük beğeni toplayan “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Taş Kağıt Makas 28 Şubat’ta başlıyor
Taş Kağıt Makas 28 Şubat’ta başlıyor Kanal D’nin yeni dizisi, "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu" için geri sayım başladı. Çekimlerin devam ettiği dizinin 28 Şubat tarihi itibariyle her çarşamba günü akşamı saat 20.00’de yayınlanacağı açıklandı.
"Taş Kağıt Makas" dizisinin yayın tarihi belli oldu
"Taş Kağıt Makas" dizisinin yayın tarihi belli oldu Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu"nun tarihli tanıtımı yayınlandı.
"Taş Kağıt Makas" dizisinden yeni tanıtım! İddialı geliyor
"Taş Kağıt Makas" dizisinden yeni tanıtım! İddialı geliyor Kanal D’nin yakında seyirci karşısına çıkacak olan yeni dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu"ndan yeni bir tanıtım filmi daha yayınlandı.
"Taş Kağıt Makas" dizisine hangi sürpriz isim dahil oldu?
"Taş Kağıt Makas" dizisine hangi sürpriz isim dahil oldu? MF Yapım’ın Kanal D için çektiği "Taş Kağıt Makas" dizisi yakında seyirciyle buluşacak.
'Taş Kağıt Makas'ın ilk tanıtımı yayınlandı
'Taş Kağıt Makas'ın ilk tanıtımı yayınlandı "Taş Kağıt Makas" dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide, Ekin Koç'un canlandırdığı Umut karakterinin sıra dışı hafıza yeteneği ve babasını kurtarmak için verdiği mücadele dikkat çekiyor.
Burak Yörük, "Taş Kağıt Makas" ile ekrana dönüyor
Burak Yörük, "Taş Kağıt Makas" ile ekrana dönüyor Yakında izleyiciye 'Merhaba' diyecek olan Taş Kağıt Makas dizisinde 'Fecir' rolünü oynayan Burak Yörük, Kanal D'de yayınlanacak yeni dizi hakkında ilk kez konuştu.