Hande Ataizi


Hande Ataizi: "Bu rol tam benlik" Kanal D’de ekrana gelecek "Camdaki Kız" dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hande Ataizi, hep farklı karakterleri oynadığını söyledi.
Camdaki Kız dizisinin çekimleri başladı Kanal D’nin, yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni dizisi ‘Camdaki Kız’ın ekibi ön hazırlıkların ardından sete çıktı.
'Camdaki Kız' dizisi sürpriz isimleri buluşturacak Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Camdaki Kız" eserinden yola çıkılarak yazılan aynı adlı dizi Nisan ayında Kanal D'de ekrana gelecek.
Hande Ataizi konuşulan diziye dahil oldu! Bir süredir setlerden uzak olan Hande Ataizi, son günlerin konuşulan dizisinin kadrosuna dahil oluyor...
Hande Ataizi dostlarıyla parkta hasret giderdi Hande Ataizi ile arkadaşları kafe ve restoranların kapalı oluşuna çare buldu.
Dinç Aydoğdu: "Hande gayet sıradan biri" 47 yaşındaki ödüllü oyuncu Hande Ataizi ile 26 yaşındaki Dinç Aydoğdu, 1.5 yıl önce spor salonunda tanışıp sevgili olmuştu. Çift pandemi öncesi nikah masasına oturma kararı almış ama salgın şartlarında evlenmek istememişlerdi.
Hande Ataizi: "Son dönemde en çok beğendiğim oyuncu..." Hande Ataizi, YouTube’da yayınlanan ‘Bize Kaldı’ programına konuk oldu.