Hande Yener


Hande Yener: "Bu işler kıyafetle olmaz" Hande Yener, kendisini pop müziğin kraliçesi ilan eden Gülşen ile ilgili, "Uyuyan devi uyandırdılar. Kıyafetle bu işler olmaz. Şarkı çıkarmak lazım" dedi.
Hande Yener'den cesur klip Hande Yener, yarın hayranlarıyla buluşturacağı ‘Olmazsan Olmaz’ isimli şarkısının klibi için kamera karşısına geçti.
Hande Yener'den 'evlilik' sorusuna olay yanıt 3 yıldır İranlı müzisyen Misha ile aşk yaşayan Hande Yener, “Evlilik bana göre değil, Zengin koca avında değilim” diyerek yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.
Hande Yener'den yeni yıla yeni imaj Şarkıcı Hande Yener önceki gün Uşak’ta bir açılışa katıldı.
Aylin Coşkun'un 45. yaş neşesi 45 yaşına giren Aylin Coşkun doğum gününü önceki akşam yakın dostlarıyla Kuruçeşme'de kutladı.
Ankara'da sahne alan Hande Yener tarzıyla dikkat çekti Hande Yener'in konserde giydiği kostümler dikkat çekiyor. Son olarak önceki akşam sahne aldığı mekanda rock yıldızları gibi giyindi.
MEHMET ALİ ERBİL'İN YAKIN DOSTU EGEMEN MUSTAFA ŞENER BAHİS BARONU ÇIKTI! Minsk’teki sahibi olduğu Double Tree by Hilton Otel & Casino'yu geçtiğimiz aylarda reklamı için milyonlarca lira harcayarak sanatçı yağmuruna tutan Türk asıllı işadamı Egemen Mustafa Şener'in bu bonkörlüğü merak konusu olmuş geçtigimiz aylarda medyada geniş yer bulmuştu.