hapis istemi


Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan için 47 yıla kadar hapis istemi
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan için 47 yıla kadar hapis istemi Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın 3 farklı suça azmettirmekten yargılandığı davada; esas hakkında mütaalasını veren savcı, tutuksuz sanık Gürkan'ın 47 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını istedi.
Tiktok'da müstehcen yayına 2 yıla kadar hapis istemi!
Tiktok'da müstehcen yayına 2 yıla kadar hapis istemi! TikTok hesabından para karşılığı müstehcen içerikli canlı yayın açan şüpheli Gül Hatun ile ilgili yürütülen soruşturma tamamlandı. 'Laz kızı' ismiyle tanınan Gül Hatun hakkında 'müstehcenlik' suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istendi.
Vergi rekortmeni kardeşlere sahtecilik davası! 18 yıl hapis cezası alabilirler
Vergi rekortmeni kardeşlere sahtecilik davası! 18 yıl hapis cezası alabilirler Türkiye’nin vergi rekortmenleri arasında 18. Sırada bulunan Özçınar Elektrik ve Madencilik Şirketinin patronları Selahattin ve Mehmet Çınar hakkında, ‘Resmi ve özel evrakta sahtecilik, nitelikli dolandırıcılık’ suçlarından 18 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Faruk Koca hakkındaki iddianame kabul edildi
Faruk Koca hakkındaki iddianame kabul edildi Hakem Halil Umut Meler'e maç sonrası yumruklu saldırıda bulunan Ankaragücü eski Başkanı Faruk Koca hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi. Faruk Koca'nın üç ayrı suçtan hapsi istendi.
Oktay Derelioğlu ve eşine saldıranlara 4 yıl 6'şar aya kadar hapis talebi
Oktay Derelioğlu ve eşine saldıranlara 4 yıl 6'şar aya kadar hapis talebi Eski futbolcu Oktay Derelioğlu ve eşi Başak Derelioğlu'na trafikte saldıran şüphelilerin hakkında 4'er yıl 6'şar aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılmaları istendi.
Savcı, Onur Şener cinayetinde iki sanık için de 'kasten öldürme'den ceza istedi
Savcı, Onur Şener cinayetinde iki sanık için de 'kasten öldürme'den ceza istedi Ankara'da eğlence mekanında çıkan kavgada müzisyen Onur Şener'in (45) öldürülmesiyle ilgili davada istinaf mahkemesinin kararını savcı, temyiz etti.
Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun katilleri için istenen ceza belli oldu
Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun katilleri için istenen ceza belli oldu Beşiktaş Spor Kulübü'nün eski yöneticisi ve ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 20 kişinin yargılandığı davada Cumhuriyet Savcısı esas hakkındaki mütalaasını açıkladı.