Hatay


CHP’li belediyelerden sığınmacı ve öğrenci yurdu kararı
CHP’li belediyelerden sığınmacı ve öğrenci yurdu kararı CHP'li büyükşehir belediye başkanları, Hatay'daki toplantıda EXPO 2021 Hatay organizasyonundan Suriyeli sığınmacıların durumuna, üniversite öğrencilerinin konaklama sorunundan Türkiye Belediyeler Birliği'nin kaynaklarını kullanmasına kadar birçok gündem maddesini görüştü.
Yağmur Tanrısevsin soluğu kedilerin yanında aldı
Yağmur Tanrısevsin soluğu kedilerin yanında aldı Oyuncu Yağmur Tanrısevsin'den hayvan barınağına ziyaret.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı: "Suriyeliler aday olsa kazanırlar"
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı: "Suriyeliler aday olsa kazanırlar" Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, katıldığı bir TV programında Suriyelilere dair açıklamalar yaptı.
Yağmur Tanrısevsin Antakya yolcusu
Yağmur Tanrısevsin Antakya yolcusu Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Metropol İstanbul'da alışveriş yaptı.
Yağmur Tanrısevsin setlere döndü
Yağmur Tanrısevsin setlere döndü Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevin ve Merve Çağıran'ın başrol oynayacağı 'Kalp Yarası' adlı dizi, Hatay'da çekimlerine başladı.
Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı köy hayatı yaşamaya karar verdi
Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı köy hayatı yaşamaya karar verdi Yakışıklı oyuncu Kıvanç Kasabalı, bir süredir TRT Belgesel'de ekrana gelen "Şehirden Uzak" adlı belgesel programıyla Türkiye'nin köylerini karış karış geziyor.
Milyonlar harcanan karantina tesisleri çürümeye terk edildi
Milyonlar harcanan karantina tesisleri çürümeye terk edildi Salgın dönemlerinde kullanılmak üzere 49 bin metrekarelik alana 20 yıl önce inşa edilen ancak hiç kullanılmayan Pirinçlik Eğitim ve Karantina Tesisleri’nden geriye hayalet binalar kaldı. Binaları çatladı, kapıları kırıldı, tesisat ve demirbaşı çalındı.