Hatay


Depremden kurtulan genç kızlar kazada can verdi
Depremden kurtulan genç kızlar kazada can verdi Hatay'ın Arsuz ilçesinde, dün sabah kontrolden çıkan E.O.'nun kullandığı otomobil, yol kenarındaki elektrik direğine çarptı.
KYK yurdunda kalan depremzedeler zor durumda kaldı
KYK yurdunda kalan depremzedeler zor durumda kaldı Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde evsiz kalan depremzedelerden bir kısmı Antalya Akdeniz Üniversitesi Muratpaşa yurduna yerleştirilmişti.
Karot testi için müracaat eden kalmadı!
Karot testi için müracaat eden kalmadı! Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından, ülke genelinde artan bina dayanıklılık testi talepleri Bursa'da sadece başvuruda kaldı.
Hatay'daki orman yangınında son durum! Çıkış nedeni şoke etti
Hatay'daki orman yangınında son durum! Çıkış nedeni şoke etti Yerleşim yerlerini de tehdit eden yangını söndürmek için ekiplerin çalışmasını gece boyunca sürdüren ekipler sabahın ilk ışıklarıyla çalışmalara hız verdi.
Lütfü Savaş: "Serhat şehrimiz Hatay'ı kaybedebiliriz"
Lütfü Savaş: "Serhat şehrimiz Hatay'ı kaybedebiliriz" 6 Şubat'taki depremlerde en çok yıkımın yaşandığı kentlerin başında gelen ve 550 bin kişinin kentten göç ettiği Hatay'da demografik yapıyla ilgili önemli bir açıklama geldi.
Depremde 17 akrabasını yitiren Karsu Hatay'a gitti
Depremde 17 akrabasını yitiren Karsu Hatay'a gitti Karsu, 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezi depremlerde Hatay'da yaşayan 17 akrabasını kaybetmişti.
Ünlü oyuncu çift, bayramda deprem bölgesine gitti
Ünlü oyuncu çift, bayramda deprem bölgesine gitti "Kardeşlerim" dizisinin Sarp'ı Atakan Özkaya ile "Aldatmak" dizisinin Yeşim'i Asena Girişken bayram tatilinde deprem bölgesine gitti.