Hatice Aslan


Ünlü oyuncular jüri koltuğuna oturuyor
Ünlü oyuncular jüri koltuğuna oturuyor 3. Uluslararası Distopya Film Festivali'nin jürileri belli oldu. Rekor başvurunun olduğu festivalin finalinde 7 uzun metraj film ile 8 kısa metraj film yarışacak.
Hatice Aslan Cihangir'i özledi
Hatice Aslan Cihangir'i özledi Hatice Aslan, Cihangir'de bulunan bir emlak ofisinden çıkarken görüntülendi. Aslan, karşısında muhabirleri görünce şaşkınlığını gizleyemedi.
Hatice Aslan'dan oğluna ilginç nasihat: "Eve kusma"
Hatice Aslan'dan oğluna ilginç nasihat: "Eve kusma" Ünlü tiyatro ve sanatçısı Hatice Aslan, oğlu Ekin Ergök'e verdiği nasihat sorulunca ilginç bir yanıt verdi.
Umut Evirgen gişeden umutlu
Umut Evirgen gişeden umutlu Geçtiğimiz sonbahar seyirciyle buluşan 'Kimya' filmiyle beğenileri toplayan Umut Evirgen, yeni filmi 'Annesinin Kuzusu'nun çekimlerine başladı.
Umut Evirgen'den çok konuşulacak haber
Umut Evirgen'den çok konuşulacak haber Oyuncu Umut Evirgen; son dakika haberiyle magazin gündemine bomba gibi düştü...
Hatice Aslan: "Sete elimizde bavulla geliyorduk"
Hatice Aslan: "Sete elimizde bavulla geliyorduk" Meriç Aral ve Efe Tunçer'in YouTube programı 'Teras Noir'ın bu haftaki konuğu usta oyuncu Hatice Aslan oldu.
Nehir Erdoğan - Renan Kaleli aşkı bitti
Nehir Erdoğan - Renan Kaleli aşkı bitti Yaklaşık 2 yıldır gözlerden uzak aşk yaşayan oyuncu Nehir Erdoğan ile ressam Renan Kaleli, ilişkilerini sessiz sedasız sonlandırdı.