Hatice Aslan


Bensu Soral'a erken final şoku
Bensu Soral'a erken final şoku Ekranlara verdiği arayı 'Cam Tavanlar' dizisiyle sonlandıran oyuncu Bensu Soral, reyting kıskacına takıldı.
Hatice Aslan hangi iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu?
Hatice Aslan hangi iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu? OJO Pictures'ın Show TV için çekeceği "Camtavanlar" dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Şebnem Bozoklu ve Erdal Beşikçioğlu'nun merak uyandıran buluşması
Şebnem Bozoklu ve Erdal Beşikçioğlu'nun merak uyandıran buluşması William Shakespeare'in ünlü klasiği "Hamlet" bu sefer diziye uyarlanıyor. Şebnem Bozoklu ile Erdal Beşikçioğlu'nun başrollerini paylaştığı yapım, dijitalde mini dizi olarak ekrana gelecek.
Hatice Aslan'dan sürpriz 'Ferhunde Hanımlar' açıklaması
Hatice Aslan'dan sürpriz 'Ferhunde Hanımlar' açıklaması ‘Film Gibi Hayatlar' programına katılan oyuncu Hatice Aslan, konuşulacak bir açıklama yaptı.
"Zümrüdüanka" dizisinde flaş değişiklik!
"Zümrüdüanka" dizisinde flaş değişiklik! Başrollerini Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın paylaştıkları, FOX'un cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan Pastel Film imzalı "Zümrüdüanka" dizisinde flaş bir değişiklik yaşandı.
Hatice Aslan sahnelere transfer oluyor
Hatice Aslan sahnelere transfer oluyor Birçok film ve dizide rol alan Hatice Aslan, korist oldu. Ünlü sanatçı, bundan sonra müziğe ağırlık verecek.