Hayal Köseoğlu


Yakın arkadaş oldukları bilinen iki oyuncu hakkında konuşulacak haber
Yakın arkadaş oldukları bilinen iki oyuncu hakkında konuşulacak haber "Mucize Doktor" dizisinde birlikte rol almalarının ardından yakın dost olan Hazal Türesan ve Sinem Ünsal, bir dergiye verdikleri röportajda komşu olduklarını söylemişti.
Mahkum dizisinde oyuncu değişikliği
Mahkum dizisinde oyuncu değişikliği MF Yapım bu sezon "Evlilik Hakkında Her Şey"in ardından FOX için "Mahkum" dizisini çekiyor.
Melike İpek Yalova'nın yeni projesi belli oldu
Melike İpek Yalova'nın yeni projesi belli oldu "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinden ayrılan Melike İpek Yalova “Mahkum”un kadrosuna katıldı.
Anıl İlter 'Mahkum' dizisinin kadrosunda
Anıl İlter 'Mahkum' dizisinin kadrosunda MF Yapım “Evlilik Hakkında Her Şey”in ardından FOX için hazırladığı diğer dizi olan Mahkum’un çekimlerine dün başladı.
Hayal Köseoğlu’nun yeni projesi belli oldu
Hayal Köseoğlu’nun yeni projesi belli oldu MF Yapım’ın aldığı reytinglerle televizyon tarihine geçen dizisi Mucize Doktor’daki performansıyla beğeni toplayan Hayal Köseoğlu’nun yeni dizisi belli oldu.
Hayal Köseoğlu: "Keşke kötü olabilsem"
Hayal Köseoğlu: "Keşke kötü olabilsem" Son olarak ekrana veda eden "Mucize Doktor" dizisinde 'Açelya' karakterini canlandıran oyuncu Hayal Köseoğlu'ndan konuşulacak sözler.