hayvansever


Süreyya Yalçın endişelendiren görüntüsünden çok memnun
Süreyya Yalçın endişelendiren görüntüsünden çok memnun Sağlıksız gibi görünen halinden memnun olduğunu söyleyen Süreyya Yalçın, "Doktor kontrolünde zayıfladım. 4 yıldır tartılmadım. Kilomu bilmiyorum ama sıfır bedenim" diyor.
Işıl Reçber'in savcılığa şikayet ettiği veterinerden açıklama
Işıl Reçber'in savcılığa şikayet ettiği veterinerden açıklama Ünlü spor adamı Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber traş için götürüldüğü veterinerde vefat ettiğini iddia ettiği köpeği için hukuk savaşı başlatmıştı.
Işıl Reçber şüpheli ölümü mahkemeye taşıdı
Işıl Reçber şüpheli ölümü mahkemeye taşıdı Işıl Reçber geçen ay traş ettirmek için teslim ettikleri veterinerden cansız bedenini teslim aldıkları Dolly için hukuk savaşı başlattı.
Bodrum'da köpeklere verilen bakım hizmetinin fiyatı dudak uçuklattı
Bodrum'da köpeklere verilen bakım hizmetinin fiyatı dudak uçuklattı Bodrum’daki zengin turistler, SPA hizmetinden köpeklerinin de faydalanmasını talep etti. Bu hizmeti başlatan lüks bir otel, köpeklere verilen bakım hizmeti karşılığında ise 80 Euro yani 1800 TL alıyor!
Can Yaman acı haberle kedere boğuldu!
Can Yaman acı haberle kedere boğuldu! Bir süredir İtalya'da yaşayan oyuncu Can Yaman aldığı haberle kedere boğuldu.
Linet'in konseri renkli anlara sahne oldu
Linet'in konseri renkli anlara sahne oldu Sevilen sanatçı Linet; Mersin ve Adana'da sevenleriyle buluştu.
Ali Sunal acı haberi doğruladı! Gözyaşlarına boğan mesaj
Ali Sunal acı haberi doğruladı! Gözyaşlarına boğan mesaj "Güldür Güldür Show" ile ekrana gelen Ali Sunal acı haberi yayınladığı mesajla duyurdu.