hayvansever


Yağmur Tanrısevsin'in süslü Alf'i Oyuncu Yağmur Tanrısevsin'in kendisi kadar meşhur olan köpeği Alf'le pozları sosyal medyayı renklendirmeye devam ediyor.
‘Hayat Tamircisi’ Hasan bir hayat daha kurtardı Mardin'de yaptığı protezlerle yüzlerce hayvanın yeniden uçmasını, yürümesini sağlayan 'Hayat Tamircisi' Hasan Kızıl, bu kez kırılan bir şişenin ağız kısmına başı sıkışan kaplumbağanın yardımına koştu.
Sinan Çalışkanoğlu 1 sokak köpeği ve 16 kediyi sahiplendi Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, başarılı projelerinin yanı sıra hayvanseverliği ile de takdir topluyor.
Anlaşmalı boşanan çift 'köpeğin velayetinde' anlaştı Anlaşmalı boşanan çiftin çocukları gibi gördüğü köpekleri Picasso'nun velayeti, protokol gereği Tuğba Özkan'a verildi. Mahkeme, Abdullah Özkan'ın da eski eşinin müsait olduğu günlerde köpekle zaman geçirmesine hükmetti.
Yüsra Geyik köpeğini bebek arabasında gezdirdi Son olarak Kanal D'nin sevilen dizisi 'Camdaki Kız'da rol alan Yüsra Geyik, geçtiğimiz gün bir AVM'de objektiflere takıldı.
Şebnem Schaefer atla podyuma çıktı İzmir Hara At Çiftliği'nde düzenlenen defilede Şebnem Schaefer, atla podyuma çıktı.
Sokak köpeği Tuan Tunalı'nın yanağını kopardı Tuan Tunalı, Bodrum’da sevdiği sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Oyuncu neredeyse gözünden oluyordu.