hayvansever


Tuba Büyüküstün'den eşekli paylaşım Netflix'in yeni dizisi ‘Another Self'de adının aşk dedikodusuna karıştığı şarkıcı Murat Boz ile birlikte rol alacak olan Tuba Büyüküstün'den dikkat çeken paylaşım.
Gonca Vuslateri'nin davranışı takipçileri ikiye böldü Gonca Vuslateri attığı bir tweet ile gündem oldu. Gonca Vuslateri televizyon için gelen teknik ekibi kapıdan gönderdiğini duyurdu. Ünlü oyuncuya hak verenler kadar eleştirenler de oldu.
Sedef Avcı'nın Bitter'i, Şevval Şahin'in Kangal'ı Sosyal medya hayvansever ünlülere beğeni yağdırdı...
Kubilay Aka: "Şekerden şüpheleniyoruz" Yakışıklı isim Kubilay Aka, kadrosunda yer aldığı sorumlu hayvan sahipliliği amacıyla Royal Canin’in desteğiyle çekilen sekiz bölümlük mini dizi ‘Bunu Bi Düşünün’ün tanıtımına katıldı.
Aslı Enver'in gözlerden uzak tatili Yeni sezon öncesinde tatil yapan Aslı Enver, Instagram hesabından paylaşımlarına devam ediyor.
Hayvan bakımevindeki skandala soruşturma İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) ait hayvan bakımevinin yakınında ölü hayvanların gömülmeden bekletilmesine ilişkin görüntüler tepki çekti. İBB de olayla ilgili soruşturma açıldığını duyurdu.
Biran Damla Yılmaz köpekleri üçledi İki köpeği olan Biran Damla Yılmaz, Köyceğiz yangınından kurtulan bir yavru köpeği sahiplendi.