hayvansever


Yalısında 8 köpekle yaşayan Derin Mermerci'den yeni hamle
Yalısında 8 köpekle yaşayan Derin Mermerci'den yeni hamle Hayvanseverliğiyle bilinen Derin Mermerci 300 Milyon TL’lik yalısına 9. köpeğini alarak yine kalpleri ısıttı.
Çağla Şıkel'den çok üzücü haber
Çağla Şıkel'den çok üzücü haber 1997'de Türkiye Güzeli seçilen, son dönemde podyumlarda ve ekranda başarılı işlere imzasını atan Çağla Şıkel'den herkesi üzen bir haber geldi.
Hülya Avşar'dan çok sert hayvana şiddet tepkisi
Hülya Avşar'dan çok sert hayvana şiddet tepkisi Hülya Avşar, önceki gün kendi adını taşıyan tenis turnuvasının final maçını izledi.
Derin Mermerci'den sokak hayvanları için yüklü bağış
Derin Mermerci'den sokak hayvanları için yüklü bağış 'Sokak hayvanları için daha iyi bir yaşam mümkün' gerçeğine inanarak yola çıkan "The Pet Gala" bu yıl ilk kez düzenlendi.
Güzin Çorağan'ın son görüntüleri yürek burktu
Güzin Çorağan'ın son görüntüleri yürek burktu Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Güzin Çorağan'ın son görüntülerini kendisi gibi oyuncu olan eşi Tayfun Çorağan paylaştı. Çorağan'ın köpeklerini sevdiği görüntüler yürek burktu.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer sokak hayvanları için bir serveti gözden çıkardı
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer sokak hayvanları için bir serveti gözden çıkardı Mutlu evlilikleri parmakla gösterilen Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer yine gönülleri fethetti. Ünlü çift sokak hayvanları için kesenin ağzını açtı.
Derin Mermerci hayvanlar için servetini ortaya koydu
Derin Mermerci hayvanlar için servetini ortaya koydu Hayvan severliğiyle tanınan Derin Mermerci’nin Türkiye’nin dört bir yanındaki sokak köpekleri için yaptığı yardımın tutarı belli oldu.