hayvansever


Üç çocuklu aileye yeni bir üye geldi! George, Charlotte ve Louis adında üç çocuğu olan Prens William ile Kate Middleton çiftinin ailesine yeni bir üye daha eklendi.
Pınar Altuğ'dan minisiyle havalı poz! Tescilli güzel Pınar Altuğ Atacan son paylaşımıyla beğeni topladı.
Köpeğini ameliyat ettiren Jessica May'in endişeli bekleyişi Türk vatandaşlığına başvuran Brezilyalı oyuncu Jessica May, geçtiğimiz günlerde eşi Hüseyin Kara'nın ailesinin yaşadığı Rize'ye gitti.
Pazartesi sendromu Aslıhan Gürbüz'e uğramadı Şu sıralar "Kırmızı Oda" dizisinde 'Kumru' rolünü canlandıran Aslıhan Gürbüz, sosyal medya hesabından iç ısıtan bir kare paylaştı.
Hayvan hakları düzenlemesi Meclis'e geliyor AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında "Hayvan hakları ile ilgili çalışmalar yapıldı. Önümüzdeki haftalarda sıraya almak suretiyle yasalaştıracağız" dedi.
Eda Ece'den sokak hayvanlarına sıcak yuva Herkes evinde karın keyfini çıkarırken ‘Yasak Elma' dizisinin Yıldız'ı Eda Ece, sokak hayvanları için harekete geçti.
Begüm Akkaya sokak sokak gezdi Show TV'nin fenomen dizisi 'Çukur'da güçlü bir kadın olan 'Seher'i canlandıran Begüm Akkaya, Rumelihisarı’nda sokak hayvanlarını beslerken görüntülendi.