hayvansever


Görüntüler sızdı: Yılanları katledip lüks çanta yapıyorlar!
Görüntüler sızdı: Yılanları katledip lüks çanta yapıyorlar! Hayvan haklarını savunan sivil toplum kuruluşu PETA, yılanların katledilip derileriyle lüks çanta yapıldığı görüntüleri paylaştı.
Dilan Çiçek Deniz'den şaşırtan haber: Kararı kesin!
Dilan Çiçek Deniz'den şaşırtan haber: Kararı kesin! Dilan Çiçek Deniz, at sevgisini başka bir boyuta taşıyor. Binicilik merakı olan güzel oyuncu, at sahibi olmaya karar verdi.
Minik eller kedi evlerini boyadı
Minik eller kedi evlerini boyadı 'Kedi Günü' olarak kutlanan 17 Şubat'ta çocuklar, sokakta yaşayan patili dostlarının yaşam koşullarını iyileştirmek ve farkındalık yaratmak için kedi evi boyama etkinliğinde bir araya geldi.
Opera sanatçısının 'köpek' davasında ilginç gelişme
Opera sanatçısının 'köpek' davasında ilginç gelişme Opera sanatçısı Aslı Ayan, davayı kazandı ama sahiplendiği köpeğe kavuşamadı...
Kedi katilinin tutuklanması için 250 bin imza
Kedi katilinin tutuklanması için 250 bin imza İstanbul Başakşehir'de asansör içerisinde 'Eros' isimli kediyi tekmeleyerek öldüren İbrahim Keloğlan'ın tutuklanması için 'change.org.tr' üzerinden başlatılan kampanyada, 250 bine yakın imza toplandı.
Antalya'da yaşanan sel felaketinde hayatını hiçe sayıp kediyi kurtardı
Antalya'da yaşanan sel felaketinde hayatını hiçe sayıp kediyi kurtardı Antalya'da hayatı felç eden yağmurda bir apartmanın bodrum katında mahsur kalan kedi AFAD gönüllüsü Gülcan Demirbilek tarafından kurtarıldı. O anlar Demirbilek'in kızı kayda alınırken görüntü sosyal medyada gündem oldu...
Evcil hayvan mama markası, 225 bin dolar yatırım aldı
Evcil hayvan mama markası, 225 bin dolar yatırım aldı 'Yeni nesil' kedi ve köpek mamaları üreten Kito, 3,8 milyon dolar değerlemeyle çıktığı köprü yatırım turundan, Dardanel ve Dgpays Kurucu Ortağı ve CEO’su Serkan Ömerbeyoğlu’ndan 225 bin dolar yatırım aldığını duyurdu.