hayvansever


Menajerimi Ara'nın yıldızlarına hayranlarından ilginç sürpriz Birçok ünlü ismin kadrosunda yer aldığı Menajeri Ara dizisindeki uyumları çok beğenilen Ahsen Eroğlu ve Denizcan Aktaş için sevenlerinden güzel bir hareket geldi.
Hayvansever Derin Mermerci'den şoke eden hareket! Sokaktaki kedi ve köpekler için sürekli yardımda bulunan Derin Mermerci, iş şıklığa gelince 250 bin TL'lik Hermes çantayı koluna taktı.
Leman Sam'dan sevimli dostlara sıcak su torbalı destek Ayağı araba tarafından ezilen Paşa adlı kedinin tüm tedavi ve bakımını üstlenen usta sanatçı Leman Sam önceki gün Cihangir’deki evinin tam karşısına kedi evi yaptırdı.
Ahu Sungur'u çok kızdıran yorumlar Ahu Sungur geçtiğimiz günlerde kedisi Müjgan ve dört yeni yavrusunun fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşmıştı.
Sıpa Arzu'nun Kıvanç Tatlıtuğ hayranlığı Kıvanç Tatlıtuğ- Başak Dizer çifti, dün yakın dostları Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'le birlikte Beykoz'daki Yük Hayvanlarını Koruma Derneği'ni ziyaret etti.
Sungur ailesinden sempatik kare Oyuncu çift Ahu-Suat Sungur, sosyal medyadaki renkli paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.
Kraliçe Elizabeth köpeğine amcasının ismini verdi 94 yaşındaki Kraliçe Elizabeth, corgi cinsi köpeklere olan tutkusuyla biliniyor.