Hazal Filiz Küçükköse


Oyuncu Mustafa Mert Koç'tan son dakika haberi
Oyuncu Mustafa Mert Koç'tan son dakika haberi Meslektaşı Melisa Aslı Pamuk ile mutlu bir beraberliği olan oyuncu Mustafa Mert Koç, bir süre önce de bir şarkı yayınlayarak müzik dünyasına adım atmıştı.
İki yıl önce ekrana gelen "Zemheri" dizisi Orta Doğu'ya açıldı
İki yıl önce ekrana gelen "Zemheri" dizisi Orta Doğu'ya açıldı 2020 yılında Show TV'de ekrana gelip reytinge yenilen 'Zemheri' dizisi Orta Doğu'ya açılıyor.
Alina Boz'un yeni dizisinde şaşırtan değişiklik!
Alina Boz'un yeni dizisinde şaşırtan değişiklik! Başrollerini Alina Boz, Tarık Emir Tekin ve Hazal Filiz Küçükköse'nin paylaşacağı yeni sezonda ekrana gelecek olan 'Zengin Kız' dizisinde değişiklik yaşandı.
Oyuncu Kadir Çermik'ten son dakika haberi
Oyuncu Kadir Çermik'ten son dakika haberi 'Çukur'da 'Emmi' karakterini canlandıran Kadir Çermik, dizinin 126'ncı bölümünden ayrılmıştı.
Oyuncu Tülin Ece'den flaş haber
Oyuncu Tülin Ece'den flaş haber "Evlilik Hakkında Her Şey"in güzel yıldızı Tülin Ece'den son dakika haberi...
Hazal Filiz Küçükköse'nin yeni proje sevinci
Hazal Filiz Küçükköse'nin yeni proje sevinci Önceki gün Etiler'de objektiflere yansıyan Hazal Filiz Küçükköse, gazetecilerle sohbet etti. Ünlü oyuncu, "Her şey yolunda" açıklamasını yaptı.
Baran Bölükbaşı iddialı projenin kadrosuna dahil oldu
Baran Bölükbaşı iddialı projenin kadrosuna dahil oldu Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal'ı buluşturan Zengin Kız'a çok yakışıklı ve yetenekli bir oyuncu daha katıldı.