Hazal Subaşı


Sürpriz oyuncular dijital projede buluşuyor İlayda Alişan, Ezgi Eyüboğlu, Ceren Moray ve Hazal Subaşı'nın isimleri sürpriz projede geçti.
Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay ‘Bizi Ayıran Çizgi’de buluştu ‘Bizi Ayıran Çizgi’nin senaryosu Tolga Afşin Kaya ve Murat Onur tarafından kaleme alınırken, yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Soner Caner oturuyor.
Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu'nun ayrılık nedeni ortaya çıktı "Çukur" dizisinde başlayan arkadaşlıklarını birlikteliğe dönüştüren Hazal Subaşı ile Rıza Kocaoğlu çiftinden ayrılık haberi geldi.
Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu ayrıldı! Rıza Kocaoğlu ile Hazal Subaşı’nın “Çukur” dizisinin setinde başlayan aşkları sona erdi.
Covid testi pozitif çıkınca çekimler iptal oldu! Tims&B'nin Netflix için hazırladığı "Sıcak Kafa" dizisinde Corona virüs paniği yaşandı.
Çukur dizisinin 'Nehir'inden dijital dizi atağı! "Çukur"da hayat verdiği 'Nehir' karakterinin hikâyesinin bitmesinin ardından yeni proje görüşmeleri yapan Hazal Subaşı yeni bir diziyle daha imza aşamasında...
'Çukur' dizisinde herkesi şaşırtan ayrılık! İlgiyle izlenen 'Çukur'un dün akşam ekrana gelen 110. son bölümünde 'Nehir'in veda sahnesi izleyenleri duygulandırdı.