Hazal Subaşı


"Dilek Taşı" dizisiyle ilgili flaş gelişme
"Dilek Taşı" dizisiyle ilgili flaş gelişme İlk ve ikinci bölümüyle reyting rekoru kıran "Dilek Taşı" dizisi, son yayınlanan bölümünde reyting kaybı yaşamıştı.
'Dilek Taşı' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
'Dilek Taşı' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Salih Bademci, Hazal Subaşı, Elif Doğan ve Ozan Dolunay’ın başrollerini paylaştığı "Dilek Taşı" dizisiyle ilgili flaş haber...
'Dilek Taşı' dizisinde 'Yılmaz abi' karakteri Yılmaz Güney mi?
'Dilek Taşı' dizisinde 'Yılmaz abi' karakteri Yılmaz Güney mi? Salih Bademci’nin canlandırdığı Mustafa’yı hapishane revirinde ziyaret edip ona sahip çıkan Taner Cindoruk'un canlandırdığı "Yılmaz Abi" karakteri çok konuşuldu.
'Dilek Taşı' dizisi ekrana reyting rekoru kırarak 'Merhaba' dedi
'Dilek Taşı' dizisi ekrana reyting rekoru kırarak 'Merhaba' dedi Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Elif Doğan gibi güçlü oyuncuların buluştuğu "Dilek Taşı" dizisi ilk bölümüyle izlenme rekoru kırdı.
Dilek Taşı kadrosuna bir oyuncu daha katıldı
Dilek Taşı kadrosuna bir oyuncu daha katıldı Yeni sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Kanal D'nin Pastel Film imzalı dizisi "Dilek Taşı" merakla bekleniyor.
"Dilek Taşı" yeni sezona iddialı geliyor
"Dilek Taşı" yeni sezona iddialı geliyor Salih Bademci, Hazal Subaşı, Ozan Dolunay, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel ve Afra Karagöz'ün rol aldığı "Dilek Taşı" dizisi yeni sezonun en iddialı yapımı olarak ekrana gelmeye hazırlanıyor.
Yıldız isimleri buluşturan 'Dilek Taşı' ekran için geri sayımda
Yıldız isimleri buluşturan 'Dilek Taşı' ekran için geri sayımda Pastel Film'in Kanal D için çektiği dönem dizisi Dilek Taşı'nın yayın tarihi belli oldu.