Hazal Subaşı


Oyuncu Elif Doğan'dan müjdeli haber
Oyuncu Elif Doğan'dan müjdeli haber En az oyunculuktaki başarısı kadar; sempatisi, güzelliği ve zarafetiyle de hayranlık uyandıran genç oyuncu Elif Doğan'dan müjdeli haber geldi.
Hazal Subaşı, eski aşkının kankasının akrabasına gönül verdi!
Hazal Subaşı, eski aşkının kankasının akrabasına gönül verdi! Oyuncu Hazal Subaşı'nın bilmeceyi andıran yeni aşkı magazin kulislerini hareketlendirdi.
Salih Bademci ve Hazal Subaşı'nın olay buluşması!
Salih Bademci ve Hazal Subaşı'nın olay buluşması! "Kulüp" dizisindeki rolü hafızalarda yer edinen Salih Bademci'den bomba atak geldi.
Uraz Kaygılaroğlu: "Benim sosyal medyam, benim kararım!"
Uraz Kaygılaroğlu: "Benim sosyal medyam, benim kararım!" Sosyal medya hesabında yakın arkadaşları dahil 400 kişiyi takip etmeyi bırakan Uraz Kaygılaroğlu, "Benim sosyal medyam, benim kararım!" dedi.
Uraz Kaygılaroğlu gecelerde terör estirdi! Arkadaşlarını tek tek silmişti!
Uraz Kaygılaroğlu gecelerde terör estirdi! Arkadaşlarını tek tek silmişti! Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu geçtiğimiz hafta bir sosyal medya temizliği yapmış; aralarında yakın arkadaşlarının da olduğu 300’den fazla kişiye takipten çıkardı. Zor bir dönemden geçtiği gözlenen oyuncu dün akşam da muhabirlerin kalplerini kırdı.
Gizem Karaca yakın arkadaşıyla Nişantaşı'nda görüntülendi
Gizem Karaca yakın arkadaşıyla Nişantaşı'nda görüntülendi Deprem bölgesine gidip hem halka bir nebze olsun moral verip hem de yemek dağıtan Gizem Karaca ile Hazal Subaşı, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
'Kurallarım yok' diyen Hazal Subaşı sosyal medyayı salladı!
'Kurallarım yok' diyen Hazal Subaşı sosyal medyayı salladı! Oyunculuk gücünün yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da beğeni toplayan Hazal Subaşı yürek hoplatmaya devam ediyor...