Hazar Ergüçlü


Onur Ünlü koltuk değnekleriyle görüntülendi Yönetmen Onur Ünlü önceki gün koltuk değnekleri ile Cihangir’de görüntülendi.
Hazar Ergüçlü: "Onur Ünlü benim süper kahramanım" 2018 yılından beri aşk yaşayan Hazar Ergüçlü ve kendisinden 19 yaş büyük sevgilisi Onur Ünlü, çok mutlu.
Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü aşkında flaş gelişme Ergüçlü, kendisinden 19 yaş küçük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'nün bir kadınla samimi bir şekilde görüntülenmesine açıklık getirerek "Cihangir'in ortasında sanmıyorum ki beni aldatsın, o kadar aptalsa, ben kendimden şüphe etmeliyim" demişti.
Hazar Ergüçlü nasıl tanınmaz hale geldi? Geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara gelen "Alev Alev" dizisi izleyicilerin dikkatini kısa sürede çekmeyi başardı.
Hazar Ergüçlü: "Onur beni Cihangir'in ortasında aldatmaz" 28 yaşındaki oyuncu Hazar Ergüçlü ile arasındaki yaş farkı nedeniyle sık sık magazin gündemine gelen 47 yaşındaki yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'nün bir kadınla sarmaş dolaş görüntülenmesi hakkında konuştu.
'Alev Alev' dizisinin setinde Corona virüs şoku! Başrolünü Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Deniz Çiçek, Cihangir Ceyhan ve Berker Güven gibi ünlü oyuncuların paylaştığı "Alev Alev" dizisinin setinde Corona virüs şoku yaşandı.
Onur Ünlü samimi görüntüler sorulunca sinirlendi! Bir kadınla sarmaş dolaş görüntüleri haberlere yansıyan Onur Ünlü, Cihangir'de objektiflere takıldı. Ünlü'nün gergin tavırları dikkat çekti.