Hazar Ergüçlü


İnci Taneleri için geri sayım başladı
İnci Taneleri için geri sayım başladı Yıllar sonra ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan'ın hem yazıp hem de başrolünde yer aldığı "İnci Taneleri" için geri sayım başladı. 25 Ocak Perşembe akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin yeni tanıtım filmi güldürürken düşündüren sahneleri ile yine büyük merak uyandırdı.
İnci Taneleri'nin yayın tarihi belli oldu
İnci Taneleri'nin yayın tarihi belli oldu Yıllar sonra ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı "İnci Taneleri"nin yayın tarihi belli oldu.
'İnci Taneleri' merakla bekleniyor
'İnci Taneleri' merakla bekleniyor Yıllar sonra ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri’nin yeni fragmanı yayınlandı.
Hazar Ergüçlü pavyon dansı için özel ders aldı
Hazar Ergüçlü pavyon dansı için özel ders aldı Yılmaz Erdoğan'dan İnci Taneleri dizisinin ikinci fragmanında yer verilen ve milyonlarca kez izlenen Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansı için özel ders aldığı ortaya çıktı.
Sincanlı Erkal: "Yılmaz Erdoğan sayesinde yıldızım parladı"
Sincanlı Erkal: "Yılmaz Erdoğan sayesinde yıldızım parladı" Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı İnci Taneleri dizisinin ikinci tanıtımında Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansı ve Sincanlı Erkal’ın "Gemileri Yakarım" şarkısı milyonlara ulaştı.
Hazar Ergüçlü'nün 'İnci Taneleri' imajı dikkat çekti
Hazar Ergüçlü'nün 'İnci Taneleri' imajı dikkat çekti İlk fragmanıyla dikkat çeken Yılmaz Erdoğan imzalı İnci Taneleri'nin ikinci fragmanı yayınlandı. Fragmanda 'Dilber' karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansı, sosyal medyada çok konuşuldu.
Farah Zeynep Abdullah'ın Efe'sini hangi güzel oyuncu kaptı?
Farah Zeynep Abdullah'ın Efe'sini hangi güzel oyuncu kaptı? Farah Zeynep Abdullah, geçtiğimiz yıl 'DJ Artz' lakaplı müzik prodüktörü Efe Çelik ile yaklaşık 8 ay tutkulu bir aşk yaşamıştı.