hediye


Sigara denetimcilerinin rüşvet ağı! Gruba girmek için 6 bin TL ödeniyor
Sigara denetimcilerinin rüşvet ağı! Gruba girmek için 6 bin TL ödeniyor Tütün ve sigara denetimi yapan memurlar ile kafe işletmecileri arasında Whatsapp grubu kurdukları, denetime gitmeden önce haberleştikleri öğrenildi.
Demet Akalın'ın 10 bin liralık paylaşımına tepki
Demet Akalın'ın 10 bin liralık paylaşımına tepki Demet Akalın şarkılarının yanı sıra sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiriyor.
Melis Sezen'e sevgilisinden aldığı ilginç hediye soruldu
Melis Sezen'e sevgilisinden aldığı ilginç hediye soruldu 2 Ocak'ta 26 yaşına giren Melis Sezen, doğum gününde aşk yaşadığı iş insanı Atilla Bingöl'den ilginç bir hediye almıştı.
Mert Ramazan Demir 104 bin liralık özrüyle Afra'nın gönlünü aldı mı?
Mert Ramazan Demir 104 bin liralık özrüyle Afra'nın gönlünü aldı mı? "Yalı Çapkını" dizisinin yıldızları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in sürpriz aşkları şaşırtıcı bir şekilde sona etmişti.
Mustafa Sandal'dan Eczacıbaşı çiftine ilginç ev hediyesi
Mustafa Sandal'dan Eczacıbaşı çiftine ilginç ev hediyesi Mustafa Sandal, yeni villalarına taşınan Oya-Bülent Eczacıbaşı’na ev hediyesi olarak ne verdi?
İlayda Akdoğan karşılaştığı manzara karşısında gözyaşlarına boğuldu
İlayda Akdoğan karşılaştığı manzara karşısında gözyaşlarına boğuldu Güzel oyuncu İlayda Akdoğan yeni yaşını arkadaşları ile birlikte bir mekanda kutlarken karşılaştığı manzara karşısında gözyaşlarını tutamadı.
Lady Gaga'nın sapkın hayranıyla başı dertte
Lady Gaga'nın sapkın hayranıyla başı dertte Evin etrafında dolaşan kişi nedeniyle Lady Gaga'nın korumaları, tarafından eve polis çağrıldı. Olay esnasında ünlü şarkıcı ve oyuncunun evde olduğu öğrenildi.