helikopter


Kemer'deki orman yangını 5'inci gününde
Kemer'deki orman yangını 5'inci gününde Antalya'nın Kemer ilçesinde 5'inci güne giren orman yangını, 2 farklı noktada devam ediyor. Yangına 10 helikopter ve 2 yangın söndürme uçağıyla müdahale ediliyor.
Servet sahibi isimlere lüks hizmette sınır yok!
Servet sahibi isimlere lüks hizmette sınır yok! Bodrum, sadece Türkiye'nin değil tüm dünyanın gözde tatil destinasyonu haline geldi.
Yangın söndürme helikopterleri Meclis gündeminde
Yangın söndürme helikopterleri Meclis gündeminde CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Antalya'daki yangında kiralık helikopterlerin görev yapmadığı iddiasını Meclis gündemine taşıdı.
Eczacıbaşı çalışanları gözyaşlarıyla uğurlandı
Eczacıbaşı çalışanları gözyaşlarıyla uğurlandı İtalya'daki helikopter kazasında hayatını kaybeden Eczacıbaşı çalışanları, toprağa verildi.
Ünlü işadamının öldüğü helikopter faciasında gelişme
Ünlü işadamının öldüğü helikopter faciasında gelişme İstanbul Bostancı'da iş insanı Halil İbrahim Ünver'in yaşamını kaybetmesiyle sonuçlanan helikopter kazasına ilişkin soruşturma tamamlandı. Pilot İsmet Özgür'ün "şüpheli" sıfatıyla yer aldığı ve hakkında "taksirle ölüme neden olma" suçundan yürütülen soruşturmada pilotun 6 yıl hapsi istendi.
Haluk Levent duyurdu: 'AHBAP' olarak helikopter kiralıyoruz
Haluk Levent duyurdu: 'AHBAP' olarak helikopter kiralıyoruz Türkiye'nin birçok bölgesinde günlerdir devam eden orman yangınlarına yardım götürebilmek için seferber olan isimlerden biri olan şarkıcı ve AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent, yangınlarına havadan müdahale için helikopter kiralayacaklarını sosyal medya hesabından açıkladı.
"Otele tankla girenler yarın plaja helikopterle inerler!"
"Otele tankla girenler yarın plaja helikopterle inerler!" Marmaris’te halk plajına helikopter ile inen kişinin yandaş iş insanı Ceyhan Saldanlı olduğu ortaya çıktı. Saydanlı’nın PTT’de teknik personel olarak çalışırken 6 bin lira sermaye ile kurduğu şirketi, AKP döneminde aldığı ihalelerle ‘hızlı’ bir büyüme gerçekleştirdi.