Hilal Altınbilek


Şahane Hayatım'ın yayın günü belli oldu
Şahane Hayatım'ın yayın günü belli oldu FOX'un Ay Yapım imzalı dizisi "Şahane Hayatım"ın ne zaman seyirciyle buluşacağı merak konusuydu.
'Şahane Hayatım' dizisine usta isim dahil oldu
'Şahane Hayatım' dizisine usta isim dahil oldu Ay Yapım’ın FOX için çektiği, sürükleyici konusuyla ilgi çeken “Şahane Hayatım” dizisinin güçlü kadrosuna bir değerli isim daha katıldı.
'Şahane Hayatım' birbirinden iddialı isimleri buluşturdu
'Şahane Hayatım' birbirinden iddialı isimleri buluşturdu "Şahane Hayatım" dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı konusuyla merakla bekleniyor.
Hilal Altınbilek'ten sevgilisine romantik kutlama
Hilal Altınbilek'ten sevgilisine romantik kutlama Yeni dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan oyuncu Hilal Altınbilek, sevgilisi Mehmet Can Uzun'un doğum gününü, "Bundan sonraki yaşlarını hep yanımda al..." sözleriyle kutladı.
Hilal Altınbilek'ten ekrana havalı dönüş
Hilal Altınbilek'ten ekrana havalı dönüş Ay Yapım'ın yeni dizisi "Şahane Hayatım" FOX'un yeni sezondaki iddiaları projelerinin başında geliyor.
Onur Tuna ve Hilal Altınbilek'li "Şahane Hayatım"a bomba transfer
Onur Tuna ve Hilal Altınbilek'li "Şahane Hayatım"a bomba transfer Ay Yapım'ın FOX için çekeceği "Şahane Hayatım" adlı iddialı dizinin bugün afiş çekimi yapılacak.
İddialı oyuncular "Şahane Hayatım" dizisinde buluştu
İddialı oyuncular "Şahane Hayatım" dizisinde buluştu Ay Yapım'ın FOX için çekeceği Meriç Acemi'nin kaleme aldığı "Şahane Hayatım" dizisinin dün okuma provası yapıldı.